خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

مهم آپدیت انجمن

نظرتون راجع به قالب جدید چیه؟

• بهتر از قالب قبلی هست

رای: 1 16.7%
  • قالب قبلی خوب بود ولی اینم بد نیست

رای: 0 0.0%
  • خوبه ولی نیاز به یه سری تغییرات داره

رای: 5 83.3%
  • کلا قالب مزخفیه

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    6
  • Poll closed .

Ali

عضو کادر مدیریت
سلام
دیروز به دلیل خطا های متعددی که از طرف سرور دریافت میکردم مجبور شدم زنفورو به ورژن 2.1 آپدیت کنم. این آپدیت یه سری امکانات جدید به انجمن اضافه کرد ولی یه سری مشکلات هم به همراه داشت که مهمترینش ناسازگاری قالب قبلی انجمن با ورژن جدید زنفورو بود و متاسفانه نتونستم ورژن جدید قالب قبلی رو هم پیدا کنم و ناچاراً قالب رو هم عوض کردم!
راستش خودم هم خیلی از قالب جدید راضی نیستم ولی چاره این نبود با این حال میتونیم یه سری تغییرات تو قالب جدید هم ایجاد کنیم مثل تغییر رنگ، اضافه کردن اسلاید بار و یه سری چیزای دیگه
منتظر نظرات شما راجع به قالب جدید هستم و حتما حتما تو نظرسنجی شرکت کنید

Ali

عضو کادر مدیریت
خو اون یه سری تغییرات رو هم بگید دیگه!

Am25

عضو کادر مدیریت
خو اون یه سری تغییرات رو هم بگید دیگه!
خیلی خب
جای چت باکس خیلی چرته میای بری پایین دستت به اون میخوره اونموقع به جای اینکسه صفحه بره بالا و پایین اسکرول چت باکس جا به جا میشه
به نظر من توی قالب قبلی که اون پایین بود بهترین کارایی رو چه در گوشی چه در رایانه ها داشت

هدر زیادی ساده اس و فضای تاریک هیچ شور و شوق خاصی رو به آدم وارد نمیکنه انگار که وارد سایت های دهه 80 شمسی و اینا شدی
من با این که با PC میام ولی متاسفانه آیکون ها برام لود نمیشه نمیدونم چرا :|

Ali

عضو کادر مدیریت
چت باکس حل شد
برا هدر کاری از دستم بر نمیاد
آیکون ها رو هم دارم برسی میکنم(ایراد از قالب نیست، آیکون های پنل هم لود نمیشه:|)

بالا