خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر ارتباط بازی nier automata و 011:1

• شروع کننده موضوع Hgfd_ahmadreza
  • تاریخ شروع
H

Hgfd_ahmadreza

.

Or...

Nier Automata
--------------------------------
از اونجایی که خودم بازیش نکردم اطلاعات خیلی زیادی ندارم ازش...
اما داستانش تقریبا اینه که ربات ها/ماشین ها بر علیه انسان ها قیام کردند و تعداد انسان ها بسیار کم شده طوری که خیلی از اونها از ترس به ماه فرار کردند
از برخی از انسان های مانده روی زمین هم یک گروه با حدود 10-15 عضو به نام گروه مقاومت تشکیل شده...
انسان ها دست به ساخت گروه جدیدی به نام اندروید ها میدن و...
ویژگی هایی از این بازی که به 41148 شباهت داشت و احتمالا قرار است مانند بازی جدید باشند...
1.هیولاهای بسیار دارد
2.بسیار پر رمز و راز است حتی یک راز دیگر مانده که به گفته ی سازندگان بازی هنوز کسی آن را کشف نکرده و ناخوشایند است...
3.محیط بازی محیطی دارای یاس و ناامیدیست...
4.حدود36اندینگ(ending)و حدود 4 و یا 5 (درصورتی که آن راز ناخوشایند باقی مانده یک پایان باشد) پایان دارد
5.در پایان سرنوشت اندروید ها معلوم نمیشود ... از کجا معلوم که انسان ها دکمه نابودی خودکار را نفشارند؟!
6.شخصیت اصلی مونث است
7.انسان های بیرحم و بی احساس و.....
کاری از میلاد

Ali

عضو کادر مدیریت
فکر نکنم این تاپیک خیلی مفید باشه...
اصلا دلایلی که آورده منطقی و کافی نیست:/

Ali

عضو کادر مدیریت
کجا شبیه همن:|
تنها شباهتشون چشم بنده...

milad

میلاد
کاربر
قیافه ها کپی همه
مو های دو تاشون افتاده رو چشم بندشون،دوتاشون گردنشون مثل زرافه س :|
دوتاشون تو موهاشون یه چیزی مثل تل دارن(اینارو از رو عکس قبلی م.فنایی ااز کاراکتر بازی میشه فهمید)
ضمنا ما توسط بازی NIER AUTOMATA میتونیم به داستان 0:11 پی ببریم

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
من هزاران انیمیشن دیدم که شبیه اینه:|
یکمی منطقی...

Sina88

کاربرفعال
حالا توی این انجمن روی خیلی از چیزهای غیر منطقی بحث شده
اینم روش...

raha_dsp4148

کاربر
منم طبق اون عکس هایی ک دیدم واقعا شبیهن و یکم باعث نگرانیه ک یه وخ همین عکس بازیو تو گوگل بزنی یهو به عنوان فن آرت نیر اوتوماتا شناسایی نکنه! پس یکم برای مشهور شدن بازی مشکل ایجاد میکنه و یه عده دوباره میریزن میگن این کپیه و فلان و بهمان...

یه نکته دیگه، نمیدونم این درسته یا نه و آیا پایان کلی نیر اوتوماتا هس یا یکی از پایانای فرعیش: ظاهرا بعد همه این ماجراها اون سازمان مقاومت ک اسمش یورها هستش، از بین میره و این حقیقت آشکار میشه ک نسل انسان ها از سال های قبل منقرض شده و یورها فقط برای امید دادن ب اندروید ها اینو بهونه کرده بود ک بجنگند. (بازم مطمئن نیستم)

نکته دوم: توی بازی دور شخصیت ها یه سری ربات ب اسم Pod وجود داره ک کمکشون میکنن. اگر اون شی متحرکی ک نسبت به عکسا دور کاراکتر بازی جدید دیدیمو به این ربط بدیم شاید بشه گفت اینم یه موجود کمکیه ک اینم خیلی خوب نیس: الگو گیری بیش از حد. پس امیدوارم اصلا اینطور نباشه

نکته سوم: توی بازی ۳ تا کاراکتر هستن ک کاراکتر اصلی اسمش 2b هستش و مونثه (همین ک چشمش بستس) و کاراکتر دوم ک یه پسره اسمش 9s و کاراکتر سوم اسمش 3a (اگه اشتباه نکنم) هستش ک اونم یکی از گونه های قدیمی نسل همون 2b هست ک طبق اون چیزایی ک من خوندم علاقه داره به تنهایی عمل کنه (شایدم اصلا از یورها جدا شده باشه و دیگه براشون کار نکنه) و اینم باز شبیه جریان کاراکتره ک از گروه پیشینش جدا شده.

هنوز بازی نیومده کلی شباهت پیدا شد:|

Am25

عضو کادر مدیریت
ولی شباهت خاصی بین دو کاراکتر وجود داره که هرچند سعی میکنم نمیتونم فکر کنم اتفاقیه !

شما این دو تا عکسو ببینید :

.

شباهت هایی غیر قابل انکار دارن

در واقع تنها فرق هاشون : رنگ مو ، رنگ چشم بند ، شمشیرها و لباس:|
اگه رنگ ها رو عوض کنیم تبدیل به کاراکتر بازی میشه

البته شباهت هاشون هم توی چشم بند و یقه میتونه خلاصه بشه

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
داداج حتی بازی اساسینز کرید در چین هم کپی همینه!!!هیچ ربطی نداره😐

milad

میلاد
کاربر
منم طبق اون عکس هایی ک دیدم واقعا شبیهن و یکم باعث نگرانیه ک یه وخ همین عکس بازیو تو گوگل بزنی یهو به عنوان فن آرت نیر اوتوماتا شناسایی نکنه! پس یکم برای مشهور شدن بازی مشکل ایجاد میکنه و یه عده دوباره میریزن میگن این کپیه و فلان و بهمان...

یه نکته دیگه، نمیدونم این درسته یا نه و آیا پایان کلی نیر اوتوماتا هس یا یکی از پایانای فرعیش: ظاهرا بعد همه این ماجراها اون سازمان مقاومت ک اسمش یورها هستش، از بین میره و این حقیقت آشکار میشه ک نسل انسان ها از سال های قبل منقرض شده و یورها فقط برای امید دادن ب اندروید ها اینو بهونه کرده بود ک بجنگند. (بازم مطمئن نیستم)

نکته دوم: توی بازی دور شخصیت ها یه سری ربات ب اسم Pod وجود داره ک کمکشون میکنن. اگر اون شی متحرکی ک نسبت به عکسا دور کاراکتر بازی جدید دیدیمو به این ربط بدیم شاید بشه گفت اینم یه موجود کمکیه ک اینم خیلی خوب نیس: الگو گیری بیش از حد. پس امیدوارم اصلا اینطور نباشه

نکته سوم: توی بازی ۳ تا کاراکتر هستن ک کاراکتر اصلی اسمش 2b هستش و مونثه (همین ک چشمش بستس) و کاراکتر دوم ک یه پسره اسمش 9s و کاراکتر سوم اسمش 3a (اگه اشتباه نکنم) هستش ک اونم یکی از گونه های قدیمی نسل همون 2b هست ک طبق اون چیزایی ک من خوندم علاقه داره به تنهایی عمل کنه (شایدم اصلا از یورها جدا شده باشه و دیگه براشون کار نکنه) و اینم باز شبیه جریان کاراکتره ک از گروه پیشینش جدا شده.

هنوز بازی نیومده کلی شباهت پیدا شد:|
کلی پایان داره،ولی اونی ک من رفتم،آخرش ربات ها انسان هارو نجات دادن.و من مدام در این فکرم : آیا بعدش انسان ها ربات هارو زنده گذاشتند؟

Erfan

کاربر
.

Or...

Nier Automata
--------------------------------
از اونجایی که خودم بازیش نکردم اطلاعات خیلی زیادی ندارم ازش...
اما داستانش تقریبا اینه که ربات ها/ماشین ها بر علیه انسان ها قیام کردند و تعداد انسان ها بسیار کم شده طوری که خیلی از اونها از ترس به ماه فرار کردند
از برخی از انسان های مانده روی زمین هم یک گروه با حدود 10-15 عضو به نام گروه مقاومت تشکیل شده...
انسان ها دست به ساخت گروه جدیدی به نام اندروید ها میدن و...
ویژگی هایی از این بازی که به 41148 شباهت داشت و احتمالا قرار است مانند بازی جدید باشند...
1.هیولاهای بسیار دارد
2.بسیار پر رمز و راز است حتی یک راز دیگر مانده که به گفته ی سازندگان بازی هنوز کسی آن را کشف نکرده و ناخوشایند است...
3.محیط بازی محیطی دارای یاس و ناامیدیست...
4.حدود36اندینگ(ending)و حدود 4 و یا 5 (درصورتی که آن راز ناخوشایند باقی مانده یک پایان باشد) پایان دارد
5.در پایان سرنوشت اندروید ها معلوم نمیشود ... از کجا معلوم که انسان ها دکمه نابودی خودکار را نفشارند؟!
6.شخصیت اصلی مونث است
7.انسان های بیرحم و بی احساس و.....
کاری از میلاد
به نظر من اصلا شبیه هم نیستن و فقط بخاطر چشم بندشون نمیشه تصمیم گرفت!
به قول ارمان اساسین هم همینطوریه ولی دلیل نمیشه که شبیه هم باشن.
در ضمن اگه اینطوریه حالا منم تفاوت هاشون رو میگم
چشم بند هاشون رنگ هاش فرق داره
همینطور رنگ موهاشون و .....

بالا