خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

ایلیشر

Farimah

کاربر
اگه دقت کرده باشید تو اولین برخورد ما با ایلیشر اون زیاد روی خوش نشون نمیده و میگه هیچی از الیسان نمیدونه
توی برخورد دوم با ما میجنگه و در برخورد سوم مارو نجات میده و میگهک از الیسان خبر داره و اون تو سرزمین سردِ و ایلیشر رو فرستاده بود تا روشانو پیدا کنه
وقتی ب سه تا برخوردمون نگاه می کن هیچکدوم باهم جور درنمیان اگه ایلیشر از الیسان خبر داشته چرا تو همون ب خورد اول نگفته و روشانو با خودش نبرده تا زود تر ب موفقیت برسن و جارجار نابود شه

چرا تو برخورد دوم با ما میجنگه اصن چرا بعد از برخورد دوم نا پدید میشه

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
خب خودش قبل مرگش گفت! گفت می خواستم مطمئا شم که تو همون شخصی که میگن هستی! یعنی منجی!!!!

Farimah

کاربر
خب خودش قبل مرگش گفت! گفت می خواستم مطمئا شم که تو همون شخصی که میگن هستی! یعنی منجی!!!!
اینی ک من میگم ربطی ب منجی بودن نداره بالاخره ک الیسان گفته بود دختر منو پیدا کن🤔

Mohammad007gh

کاربر
اگه دقت کرده باشید تو اولین برخورد ما با ایلیشر اون زیاد روی خوش نشون نمیده و میگه هیچی از الیسان نمیدونه
توی برخورد دوم با ما میجنگه و در برخورد سوم مارو نجات میده و میگهک از الیسان خبر داره و اون تو سرزمین سردِ و ایلیشر رو فرستاده بود تا روشانو پیدا کنه
وقتی ب سه تا برخوردمون نگاه می کن هیچکدوم باهم جور درنمیان اگه ایلیشر از الیسان خبر داشته چرا تو همون ب خورد اول نگفته و روشانو با خودش نبرده تا زود تر ب موفقیت برسن و جارجار نابود شه

چرا تو برخورد دوم با ما میجنگه اصن چرا بعد از برخورد دوم نا پدید میشه
این مشخصه روشان اگه به ایلیشر اسم پدرشو نمیگفت آخر بازی ایلیشر میکشتمون این پایم فرعی بازیه ولی چون میدونه دختر الیسانه نجاتمون داد بهت پیشنهاد میکنم حتما پایان فرعی را ببین

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
اون که ایلیشر نیس. اون یکی دیگس ایلیشر دست راسش آتشی بود نه دست چپش.

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
اون که ایلیشر نیس. اون یکی دیگس ایلیشر دست راسش آتشی بود نه دست چپش.
داداش ایلیشره!

حتی طبق رمان هم حق با توئه!
اما احتمالا چونکه بازی دو بعدی بوده و اگه راستش رو آتشی میزاشت اصن تو بازی معلوم نمیشد!
برا همین تو بازی برعکسه!

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
داداش ایلیشره!

حتی طبق رمان هم حق با توئه!
اما احتمالا چونکه بازی دو بعدی بوده و اگه راستش رو آتشی میزاشت اصن تو بازی معلوم نمیشد!
برا همین تو بازی برعکسه!
نسبتا موافقم ولی من بیشتر احتمال میدم به خاطر اون کوله پشتی آتشی که اونم شاید جارجار بهش داده، کم کم بدنش داره قسمت های انسانیش رو از دست میده و جاشونو میده به آتیش و به خاطر همین اون یکی دستش هم آتیشی شده.

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
نسبتا موافقم ولی من بیشتر احتمال میدم به خاطر اون کوله پشتی آتشی که اونم شاید جارجار بهش داده، کم کم بدنش داره قسمت های انسانیش رو از دست میده و جاشونو میده به آتیش و به خاطر همین اون یکی دستش هم آتیشی شده.
طبق رمان، جادو های کتاب جاگاسین طورین ک هرچی بیشتر ازش استفاده کنی درونت سیاهتر میشه!

navid

کاربر
نه خیر نزدیک به چندین سال از وقتی که ایلیشر اون دست جهنمی رو از جارجار گرفته میگذره و هنوز همونه که بوده .تغییری نکرده

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
نه خیر نزدیک به چندین سال از وقتی که ایلیشر اون دست جهنمی رو از جارجار گرفته میگذره و هنوز همونه که بوده .تغییری نکرده
چرا تغییر نکرده؟ طبق رمان باید دست راستش آتیشی می بود ولی توی بازی دست چپش آتیشی هست و دست راستش هم معلوم نیست چه جوریه به خاطر همین من گفتم شاید هردو دستش آتیشی شده.

AGH8792

کاربر
چرا تغییر نکرده؟ طبق رمان باید دست راستش آتیشی می بود ولی توی بازی دست چپش آتیشی هست و دست راستش هم معلوم نیست چه جوریه به خاطر همین من گفتم شاید هردو دستش آتیشی شده.
بچه ها دارن میگن مستر برای اینکه دست ایلیشر رو آتیشی نشون بده دست چپش رو آتیشی کرده و دست راستش رو معمولی کرده نمیتونه جفتش آتیشی باشه، از اونجایی که مستر برای بازیش از نمای نیمرخ برای شخصیت هاش استفاده میکنه اگه بازی اونجوری که مستر بخواد پیش نره پس مستر چاره ای نداره جز اینکه یه تغییراتی به بازی بده.

ARIA AA

In The Name Of 41148
کاربر
بچه ها دارن میگن مستر برای اینکه دست ایلیشر رو آتیشی نشون بده دست چپش رو آتیشی کرده و دست راستش رو معمولی کرده نمیتونه جفتش آتیشی باشه، از اونجایی که مستر برای بازیش از نمای نیمرخ برای شخصیت هاش استفاده میکنه اگه بازی اونجوری که مستر بخواد پیش نره پس مستر چاره ای نداره جز اینکه یه تغییراتی به بازی بده.
مستر خودش افسانه های هیلاس رو نوشته و از اونجایی که بازی هاش هم دوبعدی هستن مستر نمیاد هرچی به ذهنش رسید بگه مثلا الکی نمیگه دست چپش یا راستش آتیشیه حتما دلیل داره که این کارو کرد.
شاید خواسته به ما بفهمونه هردوتا دستش آتیشی شده شایدم چیز دیگه که فعلا به ذهنم نمیرسه.

ans1382

ادمین کانال
کاربر ویژه
مستر خودش افسانه های هیلاس رو نوشته و از اونجایی که بازی هاش هم دوبعدی هستن مستر نمیاد هرچی به ذهنش رسید بگه مثلا الکی نمیگه دست چپش یا راستش آتیشیه حتما دلیل داره که این کارو کرد.
شاید خواسته به ما بفهمونه هردوتا دستش آتیشی شده شایدم چیز دیگه که فعلا به ذهنم نمیرسه.
متاسفانه تمام صحنه هایی که از بازی با حضور ایلیشر دیدیم در سمت راست دیده شده و نمیشه فهمید وضعیت اون دستش رو. اما میشه اینم یک نتیجه گرفت که واقعا به خاطر محدودیت ها دست ها جابه جا شده باشن و به این دلیل مستر فقط دست چپش آتیشی باشه.

AGH8792

کاربر
جالب هم اینجاست ما تو کل بازی ایلیشر رو تو 3 صحنه و فقط در یک جهت دیدیم و اون جهتی که میگم دست چپش جهنمیه
این نکته رو یادم رفته بود

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
اقا طبق پی دی افی که خود مهدی فنایی نوشته راجب بازی سازی گفته کاراکتر اصلی همیشه باید بره به سمت راست و وقتی برعکس میشه(مثل زیرزمین کلیسا که برای خروج رفتیم سمت چپ) باید یه اتفاق بدی بیفته! مثلا اون غوله جلوی درب ورودی کلیسا یادتون هست!؟!!! برای همین مستر مجبور شده دست چپ ایلیشتر اتیشی کنه!

بالا