خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

معرفی و نقد بازی بازی قدیمی خط من

MANI

مدیر پیج
کاربرفعال
بازی خط من

توضیحات: بازی خط من، یک بازی 2 بعدی در سبک پلتفرم – اکشن است با موضوعات ترسناک و معمایی. در صورتی که شما بتوانید بازی اصلی را تمام کنید، قسمت “جایزه” ی بازی فعال می شود که در آن خواهید توانست به سبک بازیهایی همچون “گیتار هیرو” یکی از ترانه های عرفان را بازی کنید! تمام قسمتهای این بازی توسط استودیوی بازی سازی فنائی و در عرض کمتر از 3 ماه ساخته شده است.

خلاصه داستان بازی: عرفان (خواننده ایرانی) به همراه دوستانش، خشایار و افرا تصمیم می گیرند به ایران بیایند. همه چیز عالی است تا اینکه در نزدیکی تهران، هواپیمای آنها بر اثر حادثه ای، در جنگلی ناشناخته سقوط میکند… هنگامی که عرفان به هوش می آید، خود را در کنار لاشه هواپیما می بیند. در حالیکه هیچ جنازه ای در اطراف آن نیست!
حال عرفان باید به دنبال دوستانش بگردد و راز این حادثه را کشف نماید. اتفاقاتی عجیب و ترسناک در انتظار اوست…

________________________________________________________________________________________
اول بازی یه قسمت از یک موسیقی به سبک رپ مشاهده میفرمایید
اما این موسیقی چیست؟؟

این آهنگ از خواننده معروف ایرانی به اسم ((عرفان پایدار)) میباشد که به همراه اعضای گروه خود خشایار و افرا این آهنگ رو در خارج خواندند. داستان این بازی اینه که این خواننده ها به ایران برمیگردند و در وسط راه هواپیما خراب میشه و عرفان باید زامبی هارا بکشد و دوستان خود را نجات دهد
نظر مهدی فنایی درمورد این بازی چیست؟ :

“خط من” بگذارید یه اعترافی بکنم!! من ابتدا برای خودم یه ایده ی اولیه طراحی کردم که عرفان میخواد بیاد ایران و وسط راه هواپیماش سقوط میکنه توی یه جنگل! بعد تصمیم گرفتم یه مقدار مایه های آدم خواری هم به بازی اضافه کنم، پس توی راه عرفان، یه زندان قرار دادم که توش یه زامبی حبس شده بود. بعد مثل کسی که از هیچی خبر نداره، کم کم رفتم جلو و داستان و مراحل رو به تدریج طراحی کردم. از خودم می پرسیدم، خوب الان قراره چی اتفاق بیفته؟! این مرحله باید چه شکلی باشه. یهو ایده ای میومد و همون رو طراحی میکردم و داستان رو میبردم جلو! در واقع طرح کامل و جامعی از همون اول واسه بازی نداشتم! ولی خوب، بد هم نشد.

این بازی برای حمایت از خوانندگان رپفارسی ساخته شده و در پایان بازی میتونید یکی از آهنگهای عرفان پایدار رو اجرا کنید!!!

برای دانلود آهنگ خط من کلیک کنید

نظر فراموش نشه

H

Hgfd_ahmadreza

سلام خود بازی رو از کجا میشه تهیه کرد؟

M.m.najarzadegan

MMN
کاربرفعال
آقا بازی خرابه چرا

تا قسمت منفجر شدن آزمایشگاه که میره میپره بیرون

سیستمم خراب نیست:|
برای PC رو میگم:|
ویندوزمم هم ۱۰ هست آخرین آپدیت:|

حالا بدون سوال دیگه ای راهنماییم کنید لطفا:|

alesmas

خداحافظ همگی
کاربر
برای من کار نمی کنه ویندوز 7 است. سرزمین رویا هم که ای ام لینک رو زده بود و مدیا فایر بود . وقتی نصب می کنم ارور می ده

ans1382

ادمین کانال
کاربر ویژه
بازی های قدیمی مستر فقط رو ویندوز های xp یا ویستا کار می کنه برا بالایی هاش نمیشه

MANI

مدیر پیج
کاربرفعال
و یه نکته ای که درمورد بازی باید بهش اشاره کنم و تنها چیزیه که خط من رو به یه بازی مزخرف تبدیل میکنه اینه که شما حداقل نیم ساعت باید بازی کنید تا به بخش لیزر برسید و اگه اونجا ببازید هیچ نقطه سیوی وجود نداره و تماااام بازی رو باید از اول بازی کنید:rolleyes:

• Like
Reactions: Ali

amirvahidi

کاربرفعال
و یه نکته ای که درمورد بازی باید بهش اشاره کنم و تنها چیزیه که خط من رو به یه بازی مزخرف تبدیل میکنه اینه که شما حداقل نیم ساعت باید بازی کنید تا به بخش لیزر برسید و اگه اونجا ببازید هیچ نقطه سیوی وجود نداره و تماااام بازی رو باید از اول بازی کنید:rolleyes:
من که بازی کردم اینجوری نبود و از همونجا میاورد به هرحال بازی قدیمیه و اینجور باگا توش وجود داره

Sinafan

کاربر
بازی خط من دارای مشکل ها و نقاط ضعف زیادی هست و داستان جالبی هم نداره

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
بازی های قدیمی مستر فقط رو ویندوز های xp یا ویستا کار می کنه برا بالایی هاش نمیشه
ویندوز من 7 عه و مشکلی هم با بازی های قدیمی مستر نداره. Greed و سرزمین رؤیا رو قبلا بازی کردم.

بالا