انجمن طرفداران استودیو بازی سازی فنائی | FGSFans

مهمان گرامی! برای عضویت در فروم به رایگان یک حساب کاربری بسازید! با وارد شدن به حساب کاربری خودتان میتوانید با ساخت تایپک و ارسال پست در انجمن شرکت کنید، همچنین در اینباکس شخصی خود با دیگر کاربران ارتباط داشته باشید!

بحث و تبادل نظر بازی هایی که در سبک 41148 ساخته شده اند

Erfan

کاربر
به نام خدا​
در این تاپیک قصد داریم بازی هایی که در سبک 41148 ساخته شده اند رو معرفی و دربارشون نظر بدیم.داخل بازیه 41148 از گرافیکی ساده،جذاب ولی حرفه ای استفاده شده.
چند تا بازی هم هستن که گرافیکشون شبیه 41148 که البته اونقدر هم مثل 41148 عالی ساخته نشده.مثلا:داستان یک گمشده - جدال با شیاطین - راز پدر - برادر گمشده
1:داستان یک گمشده
بازی هایی که در سبک 41148 ساخته شده اند, گیم سنتر,

این اسکرین شات هایی از بازیه داستان یک گمشده هستش.​
تقریبا سبک بازی مثل بازیه دزد بی مزد هستش.من از اینجور سبک خیلی خوشم نمیاد.به نظرم مستر توی بازی هاش بخاطر محیط ترسناک کارکتر ها و اجسام داخل بازی رو سیاه و قرمز قرار میده و بخاطر همین حجم بازیش کمه.
2:جدال با شیاطین
بازی جدال با شیاطین یک بازی چند اپیزودی با سبک ماجرایی،فکری و ترسناک میباشد که داستان مردی را روایت میکند که در عالم برزخ بین مرگ و زندگی قرار دارد و به او فرصتی داده میشود تا به دنیا بازگردد... اما وقتی به دنیا باز میگردد.....

ولی این بازی بنظرم بهتر از اولیه هستش.​
ولی از نظر من داستان بازی هم ،تاثیر خیلی زیاده روی بازی داره.فقط گرافیک نیست.بخاطر همینه 41148 اینقدر پیشرفت داشت.داستانش فوق العاده بود گرافیکش هم عالی بود.ولی این بازی ها....

3:راز پدر
جیکوب فرچی شخصیت اصلی بازی پس از مرگ ناگهانی و مشکوک پدرش مدارک و اسنادی را پیدا میکند که با قتل پدرش مرتبط است ؛ با دنبال کردن انها گروهی را می یابد که احتمال میدهد مرگ پدرش توسط انها صورت گرفته و ...

این بازی هم قشنگه اما فک نکنم مثل 41148 راز داشته باشه.
یکی دیگه از نکات مثبت 41148 راز های داخل بازیه.
(این پست به تدریج به روز خواهد شد)
لایک یادتون نره

پیوست ها

Am25

عضو کادر مدیریت
البته یادتون باشه که خود ۴۱۱۴۸ هم اولین توی این سبک نیست و بازی های زیادی حتی قبل از ۴۱۱۴۸ به صورت "کلیک و اشاره" ساخته شده اند

توی این لیستی که شما گفتید من فقط بازی "جدال‌با‌شیاطین" رو بازی کردم (البته فقط اپیزود اولش چون دومش پولی بود :دی ) بازی خوبی راستش رو بخواید به نظرم نبود و هیچ جوره من رو متقاعد برای خرید اپیزود دومش نکرد

بالا