خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

معرفی و نقد بازی بازی Inside

Mojtaba azarpeyvand

عاشق41148
کاربر
تو زمانی که معلوم نیست چقدر طول بکشه این شرکت نسخه انروید insideرو هم مثل لیمبو وارد بازار می کنه و می تونیم ازش لذت ببریم! :Love::unsure::giggle:

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
من منتظر inside واسه اندروید هستم. آخه رفتم بازی رو واسه کامپیوتر دانلود کنم، دیدم نوشنه که فقط 64 بیتی رو میتونم دانلود کنم.

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
اونی که تو گوگل پلی هست دمو (آزمایشی)هستش.
تو فارسرویر با دیتا و خودش حدودا 150مگ هست
ببینم، inside نسخۀ 32 بیت نداره؟ آخه لیمبو داشت.

من بازی هایی رو که از فارسروید دانلود میکنم بعضی هاش باز نمیشن.

Mojtaba azarpeyvand

عاشق41148
کاربر
اممم
خب متاسفم چون ویندوز های 32بیت رو سیستم های با رام 2گیگ و پایین تر و64بیت رو روی رام4وبالاتر!
متاسفم ولی فکر کنم که سیستمت این بازی رو بالا نیاره!:eek:😢:sleep:

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
اممم
خب متاسفم چون ویندوز های 32بیت رو سیستم های با رام 2گیگ و پایین تر و64بیت رو روی رام4وبالاتر!
متاسفم ولی فکر کنم که سیستمت این بازی رو بالا نیاره!:eek:😢:sleep:
اگه اینطور باشه، فقط میتونم روی اندروید بازیش کنم.

Sinafan

کاربر
اگه بخوام نقدی بکنم به بازی اینساید به سبک داستانی متنوع در زمان خودش و صداگزاری عالی و گرافیک مناسب و انیمه هیش اشاره میکنم، من این بازی رو 8 ساعته تموم کردم و به نظرم برای همچین گیمی مناسب باشه، حتما پیشنهاد میکنم بازی شو تجربه کنید

Am25

عضو کادر مدیریت
یادتونه چند وقت پیش بهتون گفتم که بازی Limbo توی اپیک گیمز برای مدت محدود رایگان شد !؟
خب حالا بازی Inside هم برای دو هفته رایگان شده !!
پس اگه الان دارید اینو میخونید میتونید از طریق این لینک (کلیک) برین و بازی Inside رو تهیه کنین و مشت محکمی بر دهن تحریم ها بزنین :|

آپدیت قیمت بازی به 8.99 دلار خود بازگشت ...
این پست به زودی حذف خواهد شد

آخرین ویرایش:

raha_dsp4148

Rαħα.D
کاربر
یادتونه چند وقت پیش بهتون گفتم که بازی Limbo توی اپیک گیمز برای مدت محدود رایگان شد !؟
خب حالا بازی Inside هم برای دو هفته رایگان شده !!
پس اگه الان دارید اینو میخونید میتونید از طریق این لینک (کلیک) برین و بازی Inside رو تهیه کنین و مشت محکمی بر دهن تحریم ها بزنین :|
تحریم چیه ما خودمون با کرک دور میزنیم😂

raha_dsp4148

Rαħα.D
کاربر
راستش نمیدونم چرا حال ندارم نقد بنویسم ولی اگر روحیات حساس دارید و درضمن به هنر علاقه دارید حتما بازی GRIS رو امتحان کنید بنظرم اونم شاهکاریه واسه خودش. موسیقی بازیش معرکست💔
(اشکتونم شاید دربیاره! بستگی داره چقدر بتونید با داستان بازی ارتباط برقرار کنید)

درکل اینم بازی خیلی زیباییه

991

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
راستش نمیدونم چرا حال ندارم نقد بنویسم ولی اگر روحیات حساس دارید و درضمن به هنر علاقه دارید حتما بازی GRIS رو امتحان کنید بنظرم اونم شاهکاریه واسه خودش. موسیقی بازیش معرکست💔
(اشکتونم شاید دربیاره! بستگی داره چقدر بتونید با داستان بازی ارتباط برقرار کنید)

درکل اینم بازی خیلی زیباییه

مشاهده پیوست 991
بازیش دخترونه س؟

raha_dsp4148

Rαħα.D
کاربر
بازیش دخترونه س؟
نمیشه گفت دخترونه 😐
احساسی و آرامبخش شاید؟
درمورد افسردگی و احساسات درونی فرد بعد از از دست دادن یه فرد خیلی نزدیک

ولی نقد های زیادی از بازی هست که بازی رو تماما هنر و احساس معرفی کردن

بالا