خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

عضویت

برداشتن دونه درخت جادویی-1:011

Lich king

کاربر
عضویت
13 Mar 2020
ارسال ها
11
سلام به همه دوستان عزیز

اپیزود اول بازی 1:011 مانند سری اپیزود های بازی 41148 دارای رمز و راز هایی زیادی در داستان و همچنین رازها و تکنیک هایی در رد کردن مراحل بازی دارد.

بعد از رد کردن خانه مخفی بتران به مرحله ای میرسیم که با مبارزه نه چندان سخت با یک الوار(شاید هم یک دسته کاه ;)) طلسم شده شروع میشود.
اما اصل کار برای بعد از شکست دادن آن الوار آغاز میشود.
بعد از کشتن الوار و جلو تر رفتن به یک درخت جادویی برخورد میکنیم که یکی از دانه هایش باقی مانده و به گفته خود شخصیت بازی(روشان)برداشتن آن ضروری است.

Screenshot_2020-03-13-18-39-26.png


Screenshot_2020-03-13-18-39-40.png

در نگاه اول کار نا ممکن به نظر می رسد اما با کمی کاوش متوجه میشویم که آن الواری که در ابتدا کشتیمش، به عنوان یک سکو برای پرش سمت دانه و روشن کردن فانوس برای انداختن آن است.

Screenshot_2020-03-13-18-28-54.png

اگر دقت کرده باشید هنگامی که نزدیک الوار برویم سر روشان به سمت پایین میرود که معمولا هنگامی که به آیتم قابل برداشت مثل میوه می رسد این حرکت را از خود نشان میدهد.

اما خب اگر در این هنگام مانند موقع برداشتن ایتم پایین صفحه را نگه داریم مشاهده میکنیم که آن تکه چوب به سمت روشان حرکت می کند

در اینجا سر روشان رو به پایین است.
و هنگامی که پایین صفحه کلیک میکنیم و نگه می داریم میبینید که الوار سمت روشان کشیده می شود
اگر همین کار را تا زمانی که تکه چوب به نزدیکی آبشار می رسد انجام دهیم، وبعد روی اون بریم و از اونجا سمت میوه بپریم و فانوس هم روشن کنیم مشاهده میکنیم که دانه به سمت دیگر رود خانه می افتد و روشان هم بالای درخت قرار میگیرد و شما میتوانید با پرش از آنجا به سمت دیگر رودخانه برید.در اینجا هم روشان را بالای درخت مشاهده میکنید

 

پیوست ها

آخرین ویرایش:
بالا