خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز بررسی دارویل

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
به نام خدا
در این تاپیک کلا راجب دارویلی ها تحقیق می کنین!

۲۰۱۹۰۳۱۱_۲۲۲۸۵۹.png
اول از همه میریم سراغ خود کلمه دارویل(Darvil)
این کلمه از ترکیب دوکلمه درست شده! از ترکیب سه حرف اول dark با سه حرف اخر evil
Dark(تاریکی)+evil(شیطانی)=Darvil(تاریک شیطانی)
یعنی سیاره دارویل سیاره ای تاریک و شیطانی هست!
خب حالا چرا مستر یه سیاره دیگه درست کرده؟
میشه گفت به اعتقاد شیطان پرستان شیطان و افرادش در یک سیاره دیگه حکومت تشکیل داده!
سیاره زهره بخشی از سال پیش از طلوع خورشید ظاهر می شود و بخشی دیگر ازسال پس از غروب خورشید،به همین دلیل در یونان باستان تصور می کردند دو شیء متفاوت را مشاهده می کنند.اما از همه روشن تر و واضح تر اینکه اصلآ نام این سیاره "لوسیفر" است و لوسیفر به معنی روشنی بخش از بارزترین وشناخته شده ترین القاب شیطان است. "یونانیان باستان چون تصور می کردند که دو ستاره متفاوت را مشاهده می کنند،نام ستاره صبحگاهی را "لوسیفر" و نام ستاره شامگاهی را "هسپروس" گذاشتند.
این تصویر جوکر زیر بر همین اساس ساخته شده!!!!!

جوکر در سیاره زهر در حال مشاهده زمین!!!

همینم ثابت میکنه که هیلاس همان یونان و یا اروپا هست! لطفا تاپیک هیلاس حتما مطالعه کنید!
فکر می کنید چه کسی کتاب تونان یا همون تورات تحریف کرد؟باعث به وجود اومد قرون وسطی و شیطان پرستی شد؟ بله شیاطینی از جنس انس!
Screenshot_۲۰۲۰۰۲۱۲-۰۹۱۸۲۳.png
بله! بعل پرستی هیلاسی ها بعد از حمله دارویلی ها!!!! ما می دانیم که تمامی خدایان و بت های دوران باستان تصویری از اجنه بودند حتی خود قرآن این رو تایید میکنه، میشه گفت حتی اجنه هنگام پرستش بت ها وارد خود بت ها می شدند! راستی این تصویر ابلیسک یا همان بت بعل بود!حالا من از شما می پرسم در قرآن کریم گفتند چه کسانی طی یک مدتی بعل پرست شدن؟ قوم بنی اسرائیل!
ممکنه شباهت هایی بین فلستین و اسرائیل با هیلاس و دارویل باشه...(نظریه)

خب دراین تاپیک هرچیزی که راجب دارویل هست مورد بررسی قرار میدیم از هیولاها تا جارجاروس و...

پیوست ها

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
بررسی گونه های دارویلی!:

لاجیس ها:

Screenshot (42).png

به لطف رمان ریشه ها از قبل باهاشون آشنایی داریم! پس میریم ک ویژگی هاشو بگیم!

1-یک گونه شیطانیه ک در دارویل و حالا در هیلاس زندگی میکنه!

2- با توجه به اینکه تا الان همه لاجیس هایی ک دیدیم مونث بودن حدس میزنم ک لاجیس یه گونه مونث باشه البته از اون جایی ک در 1:011 لاجیس گفت "عاشق مرد های جوون هیلاسه اما نه برا خوردن!!" از این حدسم مطمئن میشم!

3- لاجیس توانایی تله پاتی، خوندن ذهن افراد تحت فرمان گرفتنشون و.... رو داره! و همین طور ترکوندن مغز! رو هم داره!(طبق رمان)

4- با توجه به اینکه در رمان بقیه هیولاها تحت فرمانش بودن پیش بینی میشه ک احتمالا بین شیاطین مقام بالایی داره!

5- تا جایی ک یادمه اون لاجیسی ک در رمان بود ظاهر واقعی شو تغییر داده و خودشو زیبا تر کرده بود! پس به لیست توانایی هاش تغییر چهره رو هم اضافه میکنیم!

6- در 1:011 فهمیدیم ک لاجیس ها مدت هاس ک دیگه فقط از حیوانات تغذیه میکنند!

دارگ ها:

دارگ ها بر خلاف لاجیس ها حضور چندانی در رمان نداشتن یه اطلاعات کمی ازشون دارم ک همین جا میگم:

1- موجودات بی رحمی هستن، ک ظاهرا یک گونه مذکر هستن!

2- برخلاف لاجیس ها ک طبق گفته خودشون مدت هاس ک انسان هارو نخوردن، نوشیدنی مورد علاقه شون خون هیلاسی هاس!

3- در جادوگری توانایی بالایی دارن!

پ.ن: این پست بروز رسانی میشه!
اگه شما هم چیز بیشتری میدونین بگین تا به اسم خودتون به این پست اضافه بشه!

ادیت سوم

آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
معنی جارجاروس چیه؟
من معنی جاروس پیدا کردم ولی جارجاروس چیزی نبود!
Screenshot_۲۰۲۰۰۳۱۶-۱۲۱۱۰۲.png
Screenshot_۲۰۲۰۰۳۱۶-۱۲۱۲۱۳.png
خب الان جاروس یعنی فردی که فریاد عصبانی میزینه؟یا خدای خورشید؟ یا پادشاه بت پرسته؟
الان توی این متن این سه تارو گفته😐
و راستی ریشه اسم مال روسیه هست😐

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
معنی جارجاروس چیه؟
من معنی جاروس پیدا کردم ولی جارجاروس چیزی نبود!
مشاهده پیوست 1211
مشاهده پیوست 1212
خب الان جاروس یعنی فردی که فریاد عصبانی میزینه؟یا خدای خورشید؟ یا پادشاه بت پرسته؟
الان توی این متن این سه تارو گفته😐
و راستی ریشه اسم مال روسیه هست😐
اولا جارجاروس اسم فرد نیست اسم مکانه(محل فرمانروایی جارجار) و دوما باید به دنبال معنی جاگاس باشیم که اسم اصلی جارجار هست 👇 (واسه جار جار چیزی پیدا نکردم)
1584371064470.png
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

پ.ن: از ویکی پدیا انگلیسی کپی کردم.

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
اولا جارجاروس اسم فرد نیست اسم مکانه(محل فرمانروایی جارجار) و دوما باید به دنبال معنی جاگاس باشیم که اسم اصلی جارجار هست 👇 (واسه جار جار چیزی پیدا نکردم)
مشاهده پیوست 1214
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

پ.ن: از ویکی پدیا انگلیسی کپی کردم.
آقای عزیز اسم جارجاروس خودش معنی داره! اینکه بگی خب اسم یک مکان تموم! این طور نیست! مثلا مشهد به معنی صحنه هست! و منظور همون صحنه اتفاقات ناگوار‌‌‌... هست! گرفتی؟ اینم داستانی داره،در روسیه خدایی بوده به اسم جاروس یا همون جابلو که اتفاقا خدای خورشید بوده! طبق گفته خود مهدی فنایی نماد شیطان در خدایان قدیم همیشه خدای خورشید هست!(تو مستندش اسمش اورد...) بهر حال جارجاروس خودش پادشاه شیاطین(دارویل)هست!

milad

میلاد
کاربر
سلام،زیاد به اسامی گیر ندید،چیزی گیرتون نمیاد
رمان نویس و داستان نویس ها معمولاً سعی میکنند اسم هارو بر اساس شخصیت ها انتخاب کنند،یعنی اگر اسمی معنی هم داد احتمالا یکی از ویژگی های اون شخصیته،یا در اینده روند داستان متوجه میشیم ک ویژگی اون شخصیته
در کل زیاد به پیدا کردن اسم و ریشه اسم گیر ندین (البته خب استثنا هم داره مثل من ک رفتم دنبال اسم سینا تنتا،که طنطا اسم یک شهر مصر بود و بعدا معلوم شد سینا هم مصریه)
ولی در کل وقت گذاشتن روی این مسائل به این میزانی ک میزارین دور خود چرخیدنه

بالا