انجمن طرفداران استودیو بازی سازی فنائی | FGSFans

مهمان گرامی! برای عضویت در فروم به رایگان یک حساب کاربری بسازید! با وارد شدن به حساب کاربری خودتان میتوانید با ساخت تایپک و ارسال پست در انجمن شرکت کنید، همچنین در اینباکس شخصی خود با دیگر کاربران ارتباط داشته باشید!

اخبار بروزرسانی های انجمن

• شروع کننده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

عضو کادر مدیریت
آمار جدید انجمن
بخش آمار انجمن رو به طور کامل تغییر دادم، این سیستم آمار امکانات خیلی بیشتری داره و میتونه اطلاعات بیشتری ارائه بده، تازه! ظاهر بهتری هم داره
منتظر نظرات شما هستم
---------------
به دلیل درخواست اعضا لغو شد:|

آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت
سیستم مخفی ساز!
4711

با این افزونه میتونید متن، تصاویر یا لینک های پست های خودمون مخفی کنید!!!(حالا چه کاریه؟!)
با این کار پست برای همیشه مخفی نمیشه بلکه شما یه شرط برای نمایش پست میزارید و تا کاربر اون کارو نکنه براش نمایش داده نمیشه مثلا میتونید پست رو برای گروه خاصی از کاربران اختصاصی کنید یا حتی فقط برای کاربرای خاصی اختصاصی کنید(باحاله نه!)
لطفا نظرتون رو بگید

به علت نقص زیاد غیر فعال شد:|

پیوست ها

آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت
توجه توجه
بخش متن مخفی تو چت روم هیچ کاربردی نداره چون به طریقی میشه پیام رو خوند پس از متن مخفی تو چتروم استفاده نکنید

Ali

عضو کادر مدیریت
اضافه شدن بخش فعال ترین کاربران ماه
برای دیدن فعالترین کاربران ماه، از منو انجمن روی سربرگه کاربران کلیک کنید و فعالترین کابران ماه رو انتخاب کنید!
فکر نکنم این بخش نیاز به توضیح خاصی داشته باشه، کاربرایی که تو هر ماه بیشترین پست رو داشتن رو نشون میده البته پست هایی که تو تالار های "اخبار انجمن، اخبار استدیو فنائی، پیشنهاد و انتقاد و مسابقات" فرستاده میشن شمارش نمیشن!!!
و به کاربری که تو هر ماه یه بیشترین پست رو داشته باشه مدال اهدا میشه
*از اونجایی که زنفورو تاریخ شمسی نداره مبنای ما هم ماه میلادی هست، یعنی آخر هر ماه میلادی مدال اهدا میشه(صرفا جهت اطلاع امروز 5اکتبر بود)
*هر کاربر حداکثر میتونه سه مدال دریافت کنه
مدال کاربر فعال ماه : بروزرسانی های انجمن, قوانین و اخبار انجمن,
مدال کاربر فعال برای دومین ماه متوالی : بروزرسانی های انجمن, قوانین و اخبار انجمن,

مدال کاربر فعال برای سومین ماه متوالی : بروزرسانی های انجمن, قوانین و اخبار انجمن,

Ali

عضو کادر مدیریت
اضافه شدن اشتراک گذاری در تلگرام
بروزرسانی های انجمن, قوانین و اخبار انجمن,
در بخش اشتراک پست های انجمن امکان اشتراگ گذاری در تلگرام نیز اضافه شد
البته اینو خودم تست نکردم و نمیدونم تا چه حد کاربردی هست پس منتظر نظرات شما در رابطه با این افزونه هستم

Ali

عضو کادر مدیریت
بزودی :
بخش پرسش و پاسخ انجمن
امکان ورود، ثبت نام و دریافت اطلاعیه از طریق تلگرام
منتظر نظرات شما در رابطه با این دو افزونه هستم

Ali

عضو کادر مدیریت
بخش پرسش و پاسخ انجمن

بروزرسانی های انجمن, قوانین و اخبار انجمن,
یه فروم جدید برای انجمن اضافه کردم تا کاربران هر سوالی رو که دارن اونجا بپرسن، این بخش ظاهرش یکم با سایر فروم ها فرق داره مثلا بجای لایک امکان امتیاز دهی جواب ها هست، امکان مرتب سازی پاسخ ها بر اساس بیشترین امتیاز و امکان انتخاب بهترین پاسخ وجود داره

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
بخش پرسش و پاسخ انجمن

مشاهده پیوست 487
یه فروم جدید برای انجمن اضافه کردم تا کاربران هر سوالی رو که دارن اونجا بپرسن، این بخش ظاهرش یکم با سایر فروم ها فرق داره مثلا بجای لایک امکان امتیاز دهی جواب ها هست، امکان مرتب سازی پاسخ ها بر اساس بیشترین امتیاز و امکان انتخاب بهترین پاسخ وجود داره
علی اعلانشو فارسی کن و تایپ اونجرز و مشکلات بازی های ویدیویی رو انتقال بده اونجا. امتیاز دهی اش هم توی گوشی "یکم:|" بزرگه.

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
علی لطفا عکس پرسش و پاسخ یه چیزی مربوط به ۴۱۱۴۸ یا ۱:۰۱۱ بزار:|

بالا