خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر تاریخ انتشار

Am25

عضو کادر مدیریت
انتشار بازی ۱:۰۱۱ ، چند بار به تعویق افتاد.
اول، قرار بود بازی در تابستان ۱۳۹۸ منتشر بشه، سپس انتشار بازی به پاییز ۹۸ موکول شد. بعد از اون به یه تاریخ مبهم توی اوایل زمستان ۱۳۹۸. و در آخر بازی در ۲۱ اسفند سال ۱۳۹۸ منتشر شد.
و اصرار خاصی هم به این تاریخ بود.
من میگم احتمال داره دلیل خاصی توش باشه.

اولین چیزی که وقتی 12/21 رو میبینید به ذهنتون میاد ۲۰۱۲.۲۱.۱۲ ،روزی که قرار بود دنیا به پایان برسه و همچنین ۱۲/۲۱ روز تولد شیطان شناخته میشه.
میدونم چی میخواید بگید!
"ای ام ولی اون تاریخ میلادیه ولی این شمسی‌یه!"
وقتی میفهمید که ادای شماها رو در آوردم :|
خب باید بگم که میدونم! ولی این تنها چیزی بود که از این تاریخ پیدا کردم...شایدم واقعا هیچی نداره و فقط یه روز رندومه...

نظراتتون رو میشنوم.

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
لطفا به تاریخ پیش سفارش دقت کنید! روز شیر زنی بود که نمی دونم در زمان جنگ با تبر زد دهن بعضی از عراقی هارو... خب😐 بنظرم بزارید بقیه اپیزود ها بیاد بعد تاریخ هارو کنار هم بزاریم😐😑😶

Am25

عضو کادر مدیریت
نمیدونم دقیقا منظورتون از پست کردن این لینک چیه، ولی اون موضوع درمورد تاریخ انتشار 41148 بود ، در حال حاضر ما داریم راجب 1:011 صحبت میکنیم.

ولی خب خوندن دوباره اون موضوع باعث شد که از یه جهت دیگه به موضوع نگاه کنم(برید موضوع رو بخونید!)
یه سری تحقیق کردم، تنها چیزی که توی 21 اسفند ممکنه به ایران ربط داشته باشه، اینه که ایران اولین موشک بالستیکش رو پرتاب کرد، و همچنین 21 اسفند روز جهانی مبارزه با سانسور در دنیای مجازیه...!

من خودم بشخصه از نتیجه دادن این موضوع نا امید شدم، اگه به توافق کسایی که تو موضوع مشترک هستن برسه، میبندیم، جمع میکنیم ، میریم. :|

بالا