خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز تاریخ انتشار !!!

milad

گرافیست انجمن
کاربر
به نام خدا
اولا این تایپو زدم تا بعضی تازه واردا فکر نکنن من فقط کارم به هم ریختن نظم انجمنه کارای دیگم بلدم

آقا من چند وقت پیش داشتم متن های کانال رو میخوندم یه دفعه یه سایفر عجیب دیدم و اینجور شدم

وقتی رمز گشاییش کردم
دیدم بلههههه!!!
۲۸ مرداد !!!
فهمیدم که یه چیزی زیر سر این تاریخه و رفتم که ایمیل بدم به آقای فنایی که دیدم علی آقا طه/ته ماسبی از من خواهشششش کرده که بیام انجمن (به قول آقای abcd خواهششششششششششششششششششششش)
آقا منم نادیده گرفتم و کلا موضوع ایمیل رو یادم رفت تا چند روز بعد دیدم وعض انجمن ***ی هست !
(اون ستاره ها ستاره های تو آسمونه افتاده رو متن خرابش کرده وگرنه من که اهل فحش نیستم(سر عمر))
قیافم میدونید تو اون لحظه چجوری شد؟

وات د فاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*(بازم ستاره افتاد)
آقا منم به عنوان ریش سفید انجمن غیرتی شدم و هر چی تو دلم بود و گفتم و یه سری دروغ نوشتن و......
اما موضوع اینه !!

۲۸ مرداد دقیقا چی شد؟!

بنظر من این یجور نمادسازی هست !
روز ۲۸ ام رضا شاه اومد و درمقابل مصدق کودتا کرد
اطلاعات :
مصدق(فکر میکنم نمادسازی به سینا) که پشتیبانش جبهه ملی ایران (نماد سازی به ۴۱۱۴۸) بود
و رضا شاه (آلیستر) که پشتیباناش :
سیا(سیرکل)
و سازمان جاسوسی بریتانیا (کلیسا خورشید) هستن !
جالب شد !

این لوگو سیا هست و نماد شیطان پرستی زیاد داره از نظر اسمی هم تقریبا شبیه سیرکل هست
cia
circle

اینم لوگو سازمان جاسوسی انگلیس
1530284699242.jpg
به وضوح میشه نماد های شیطان پرستی رو توش دید و ایکه تو اون تاج یه چیزی مثل آدم هست که شبیه ساختمان کلیسا خورشید هست

سینا هم مثل دکتر مصدق شخصیت ضد استعماری داشت و همونطوری که آیت الله کاشانی مصدق رو یاری کرد آرش هم سینا رو

لطفا نظر بدید و
کنید

milad

گرافیست انجمن
کاربر
ضمنا 28 مرداد میشه همون 28 پنجمین ماه
حالا سری به 28 مین آیه پنجمین سوره قرآن کریم یعنی مائده میزنیم.

لَئِنْ بَسَطْتَ إِلَيَّ يَدَكَ لِتَقْتُلَنِي ما أَنَا بِباسِطٍ يَدِيَ إِلَيْكَ لِأَقْتُلَكَ إِنِّي أَخافُ اللَّهَ رَبَّ الْعالَمِينَ
اگر تو براى كشتن من دست برآوری، من هرگز براى كشتن تو دست دراز نخواهم كرد، چراکه من از خداوند، پروردگار جهانيان بيم دارم.

این آیه 1 تیر و دو نشون هست یعنی هم میتونیم بفهمیم که چرا زمانی که آلیستر خواست سینا رو بکشه،سینا واکنشی نشون نداد!در صورتی که میتونست اینکار رو بکنه(قبلا تو رودررویی با آمادو بهمون ثابت کرده بود)
و هم یه نکته مهم تر که راز جدیدی هست ....
این آیه توسط هابیل به برادرش قابیل گفته شده....
آیا این یعنی آلیستر و سینا برادرند؟!!
فرضیه ای که قبلا در انجمن مطرح شده بود و هستی خانم هم به اون قوت دادند...آیا این آیه روشنگر و مهر تاییدی بر این راز هست؟

رهگذر...

کاربر
سینا هم مثل دکتر مصدق شخصیت ضد استعماری داشت و همونطوری که آیت الله کاشانی مصدق رو یاری کرد آرش هم سینا رو
تا جایی که من میدونم،آرش همون سارا بود.
حالا اگه جناب کاشانی هم ی خانم بوده که لباس مرد میپوشیده،دیگه من نمیدونم!

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
کشف راز از روی امتشار بازی:
اولین اپیزود---> یک روز بعد از ۲۲ بهمن!!!--->سال روز انقلاب
آخرین اپیزود--->۱۳ آبان ماه!!!---> روزه ملی ضد استکبار!(حمله به سفارت آمریکا)

آخرین ویرایش:

mpnri2

کاربر
کشف راز از روی امتشار بازی:
اولین اپیزود---> یک روز بعد از ۲۲ بهمن!!!--->سال روز انقلاب
آخرین اپیزود--->۱۳ آبان ماه!!!---> روزه ملی ضد استکبار!(حمله به سفارت آمریکا)
سلام راستش اگع اشتباه نکنم اپیزود اخر اخرای مرداد منتشر شد
(سلام بعد nماه خخ)

بالا