خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر تالار جدید

با ایجاد این تالار موافق هستید ؟

• بله

• خیر

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MANI

Mani
کاربرفعال
به نام خالق خرد و اندیشه
سلام خدمت اعضای انجمن fgs
احتمالا همه شما شاهد پسرفت انجمن و بدقولی های مستر فنایی بودید
من به دلیل مشکلاتی که داشتم دیگر با آقای فنایی ارتباطی ندارم و بازی 41148 رو زیرورو نمیکنم
اما یه فکری که همین دیروز به ذهنم رسید رو میخوام باهاتون به اشتراک بذارم

تالار جدید انجمن

اول از همه فکر کردم داخل بخش متفرقه، موزیک سنتر رو فعال کنیم اما فهمیدم که ممکنه مشکلاتی برای انجمن به وجود بیاد (خیلی از سایت های تحلیل کننده موسیقی تا الان فیلتر شدند)
فکر بعدی این بود که متوجه شدم من و چند تا از اعضا گرایشات سیاسی خاصی داریم و شاید بتونیم اونرو با هم دیگه به اشتراک بذاریم اما سیاست پدرمادر نداره پس اینم ولش:|

اما یه فکر خیلی نابی کردم
ما داخل انجمن قبلی یک زیرانجمن داشتیم و یهودیت و صهیونیسم و فراماسونری و ... رو تحلیل میکردیم
من پیشنهاد میکنم دوباره این بخش رو فعال کنیم اما این بار به صورت یک تالار کامل
دلایل
41148 تقریبا شیرش کشیده شد و دیگه رازی برای کشف کردن نمونده
"من برای انتقام لیلی نیومدم بلکه برای ادامه دادن راهش اینجام" سخن بزرگان: سینا

شاید از دید مردم این یک بازی ساده باشه اما ما میدونیم که این بازی سرشار از تفکر و عقیده هست
یادی کنیم از تاپیک موفقی که در چارچوب این موضوع نوشته شد: اسراییل یهودیت راس هرم شیطان
بعدا یک تاپیک با این موضوع توسط Raha داخل انجمن زده شد که گرچه عده ای اسپمر مخالفت کردند ولی با حمایت هستی جاودان همراه بود: "حالا که بازی 41148 تموم شد میتونیم با این موضوع ها انجمن رو زنده نگه داریم"

ما با این کار با یک تیر دو نشون میزنیم
1_ انجمن فعال میشه
2_ به 41148 نامربوط نیست

اسم پیشنهادی تالار:
مقالات مرتبط با بازی

ضمنا من همیشه داخل این تالار فعالیت میکنم پس نیازی نیست نگران خالی ماندن تالار باشید

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
علی من بار ها یه همچین تاپیکی زدم اما تو پاکش می کردی ولی این یکی حق نداری پاک کنی! چون یک نظر سنجی داره! کاربران فعال این چند روز حدود ۸ یا ۹ نفر هستن اگه تعداد لایک یا "بله" نظر سنجی بیشتر از ۴ نفر بود باید قبول کنی(از نصف تعداد کاربر های فعال چند روز بیشتر بشه)

Ali

عضو کادر مدیریت
اگه چندتا شرط زیر رو قبول کنید من حرفی ندارم.

• تالاری که شما میخواید ایجاد کنید یه موضوع کلی هست و گستره خیلی وسیعی داره، این میتونه باعث به هم ریختگی تو انجمن بشه پس باید تالار جدید دسته بندی های فرعی داشته باشه و هر پست تو بخش مربوط به خودش ارسال بشه. از طرفی هم مطالب آبکی تو این موضوع زیاد هست و اصلا دلم نمیخواد انجمن از این سری مطالب پر بشه، پس باید یه نفر مدیریت تالار جدید رو به عهده بگیره!!! یکی که همه مطالب رو مرتب کنه و مباحث تکراری و آبکی رو حذف کنه و مهمتر از همه مدت زیادی آنلاین باشه. پس قبل از هرچیزی یکی رو بین خودتون به عنوان مدیر به من معرفی کنید(من هیچ دخالتی نمیکنم!)
  • بعد از ایجاد گیم سنتر و مووی سنتر تو انجمن دیدید که یه عده کارشون شده بود کپی پیست کردن از سایت های دیگه! تو تالار جدید از خبرا نباشه! مثلا مطلب رو بصورت خام از ویکی پدیا یا سایت ها دیگه کپی نکنید(مطالب باید یه جورایی تحقیقی باشن مثل تاپیک های رها و هستی!)
  • مطالبی که ارسال میکنید قابل بحث باشن نه صرفا یه مقاله بلند! همین الان تو انجمن تاپیک های زیادی هستن که هیچ پاسخی ندارن چون هیچ جای بحثی ندارن، برای حل این مشکل میتونید یه پست تحت عنوان "مقاله ها" یا یه همچین چیزی ایجاد کنید که همه مقاله ها رو اونجا ارسال کنن
بالا هم گفتم که تالار جدید باید دسته بندی فرعی داشته باشه، پس یکیتون دسته بندی رو برام ارسال کنه تا تالار جدید رو ایجاد کنم

MANI

Mani
کاربرفعال
اگه چندتا شرط زیر رو قبول کنید من حرفی ندارم.

• تالاری که شما میخواید ایجاد کنید یه موضوع کلی هست و گستره خیلی وسیعی داره، این میتونه باعث به هم ریختگی تو انجمن بشه پس باید تالار جدید دسته بندی های فرعی داشته باشه و هر پست تو بخش مربوط به خودش ارسال بشه. از طرفی هم مطالب آبکی تو این موضوع زیاد هست و اصلا دلم نمیخواد انجمن از این سری مطالب پر بشه، پس باید یه نفر مدیریت تالار جدید رو به عهده بگیره!!! یکی که همه مطالب رو مرتب کنه و مباحث تکراری و آبکی رو حذف کنه و مهمتر از همه مدت زیادی آنلاین باشه. پس قبل از هرچیزی یکی رو بین خودتون به عنوان مدیر به من معرفی کنید(من هیچ دخالتی نمیکنم!)
  • بعد از ایجاد گیم سنتر و مووی سنتر تو انجمن دیدید که یه عده کارشون شده بود کپی پیست کردن از سایت های دیگه! تو تالار جدید از خبرا نباشه! مثلا مطلب رو بصورت خام از ویکی پدیا یا سایت ها دیگه کپی نکنید(مطالب باید یه جورایی تحقیقی باشن مثل تاپیک های رها و هستی!)
  • مطالبی که ارسال میکنید قابل بحث باشن نه صرفا یه مقاله بلند! همین الان تو انجمن تاپیک های زیادی هستن که هیچ پاسخی ندارن چون هیچ جای بحثی ندارن، برای حل این مشکل میتونید یه پست تحت عنوان "مقاله ها" یا یه همچین چیزی ایجاد کنید که همه مقاله ها رو اونجا ارسال کنن
بالا هم گفتم که تالار جدید باید دسته بندی فرعی داشته باشه، پس یکیتون دسته بندی رو برام ارسال کنه تا تالار جدید رو ایجاد کنم
سلام خدمت مدیریت گرامی
شروط شما کاملا صحیح و به جا هست و قطعا حرف هایی رو زدید که خود من باید میگفتم و خیلی از شما بابت رسیدگی متشکرم

ولی خیلی از شما ناراحتم برای پیشنهاد مدیریت تالار
دلایلش هم کاملا واضحه. وقتی پای مدیریت وسط کشیده میشه خیلی ها دندان تیز میکنن و هدفشون فقط و فقط کسب مقام داخل تالار میشه
از آقای نجارزادگان میخوام چتشون رو ببندن و این موضوع رو ادامه ندن چون موضوع منحرف میشه
اما به ناچار مجبورم راجع به این قضیه یک توضیحی بدم که درگیری ایجاد نشه

همونطور که مطلع هستید بنده محبوبیت چندانی بین بچه های انجمن ندارم و کسانی هستن که دنبال شورش و ... هستند و همه چی سرجای اولش برمیگرده. اما دو تا دلیل دارم برا مدیریت یکی اینکه باعث میشه سر من داخل انجمن شلوغ بشه و بتونم داخل انجمن فعالیت کنم یکی هم که وقت آزادم از کل بچه های انجمن بیشتره

به نظر من am25 هم گزینه بسیار خوبی هست
یکی به دلیل سابقه درخشان مدیریتیش و دیگری برای قدرت مقاله نویسی بالاش

رها هم گزینه خوبی هست اما فعالیت چندانی نداره اگه بتونه فعالیتش رو بیشتر کنه من از همه مفیدتر میدونمش

آرمان درحال حاضر فعالترین عضو انجمنه و شور و شوقش برای مدیریت تحسین ناپذیره آرمان هم میتونه مدیر خوبی برای تالار باشه

اگر نظر من رو بخواید من میگم آقای طهماسبی بین همین افرادی که گفتم یکی را به مدیریت منصوب کنند و نظرسنجی نکنن که بعدا دوباره بحث دعوا و تقلب و فحش و شورش ایجاد نشه
باز هم میگم اگه کسی میتونه این مسیولیت رو قبول کنه داخل همین تاپیک اعلام کنه

و اما دسته بندی (تاپیک های اصلی با : نشان داده میشوند)
یهودیت:
صهیونیسم جهانی _ اسراییل _ فراماسونری _ جنایات یهودیان _ تاریخ یهودیت _ فراماسونری در فلسفه _ رسانه های فراماسون _ ارتباط با بعضی فرقه های اسلامی

شیطانپرستی:
تاریخ شیطانپرستی

ایلومیناتی
هرم قدرت _ تاریخچه _ نظم نوین جهانی _ ارتباط با یهودیت

احزاب

تاپیک های اصلی تاپیک هایی هستند که باید تمرکزمون رو روی اونها بذاریم و اول اونهارو کامل کنیم و اینها تاپیک های (مهم) هستند

آخرین ویرایش:

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
سلام خدمت مدیریت گرامی
شروط شما کاملا صحیح و به جا هست و قطعا حرف هایی رو زدید که خود من باید میگفتم و خیلی از شما بابت رسیدگی متشکرم

ولی خیلی از شما ناراحتم برای پیشنهاد مدیریت تالار
دلایلش هم کاملا واضحه. وقتی پای مدیریت وسط کشیده میشه خیلی ها دندان تیز میکنن و هدفشون فقط و فقط کسب مقام داخل تالار میشه
از آقای نجارزادگان میخوام چتشون رو ببندن و این موضوع رو ادامه ندن چون موضوع منحرف میشه
اما به ناچار مجبورم راجع به این قضیه یک توضیحی بدم که درگیری ایجاد نشه

همونطور که مطلع هستید بنده محبوبیت چندانی بین بچه های انجمن ندارم و کسانی هستن که دنبال شورش و ... هستند و همه چی سرجای اولش برمیگرده. اما دو تا دلیل دارم برا مدیریت یکی اینکه باعث میشه سر من داخل انجمن شلوغ بشه و بتونم داخل انجمن فعالیت کنم یکی هم که وقت آزادم از کل بچه های انجمن بیشتره

به نظر من am25 هم گزینه بسیار خوبی هست
یکی به دلیل سابقه درخشان مدیریتیش و دیگری برای قدرت مقاله نویسی بالاش

رها هم گزینه خوبی هست اما فعالیت چندانی نداره اگه بتونه فعالیتش رو بیشتر کنه من از همه مفیدتر میدونمش

آرمان درحال حاضر فعالترین عضو انجمنه و شور و شوقش برای مدیریت تحسین ناپذیره آرمان هم میتونه مدیر خوبی برای تالار باشه

اگر نظر من رو بخواید من میگم آقای طهماسبی بین همین افرادی که گفتم یکی را به مدیریت منصوب کنند و نظرسنجی نکنن که بعدا دوباره بحث دعوا و تقلب و فحش و شورش ایجاد نشه
باز هم میگم اگه کسی میتونه این مسیولیت رو قبول کنه داخل همین تاپیک اعلام کنه

و اما دسته بندی (تاپیک های اصلی با : نشان داده میشوند)
یهودیت: صهیونیسم جهانی _ اسراییل _ تاریخچه یهودیت _ فراماسونری _ جنایات یهودیان

شیطانپرستی

ایلومیناتی: هرم قدرت _ تاریخچه _ نظم نوین جهانی _ تقابل با مسیحیت _ ارتباط با یهودیت

احزاب

تاپیک های اصلی تاپیک هایی هستند که باید تمرکزمون رو روی اونها بذاریم و اول اونهارو کامل کنیم و اینها تاپیک های (مهم) هستند
بنظرم به هرکدوم از فرعی ها اینا رو اضافه کن:
در رسانه
تاریخ
فلسفه

Reactions: 78x

Sina88

کاربر
میدونم وسط این همه حرف جدی چیزی ندارم بگم ولی خواهشاً انجمن از این مطالب چرت و پرت و بی پایه و اساسی که فقط از ذهن های زنگ زده اعضای انجمن های مثلا بیداری اسلامی تراوش میشه پر نکنین

من این مطالب رو که میبینم خونم به جوش میاد

Reactions: Ali

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
میدونم وسط این همه حرف جدی چیزی ندارم بگم ولی خواهشاً انجمن از این مطالب چرت و پرت و بی پایه و اساسی که فقط از ذهن های زنگ زده اعضای انجمن های مثلا بیداری اسلامی تراوش میشه پر نکنین

من این مطالب رو که میبینم خونم به جوش میاد
پس چرا رای بله دادی😐

Sina88

کاربر
رای هم رو نه کردم به چند دلیل :

۱. چیزی که بالا گفتم
۲. شما خودتونو بزارید جای کاربر جدید به نظرت میخاد توی انجمنی که اسمش طرفداران فلان بازی است مطالب اینچنینی بزاره ؟ انجمن طرفداری اسمش روشه شاید طرف یه مرد ۳۵ ساله طلبه باشه اونوقت میاد توی انجمن طرفداران یه بازی اون مطالب رو بزاره ؟
خب میره توی انجمن های تخصصیش تا مطالبش بیشتر و بهتر دیده شن
۳. هدف از این کار چی بود ؟ جمع کردن عضو. اگه قرار باشه با تالار های غیر مرتبط عضو جمع میکردیم تا حالا با گیم سنتر و مووی سنتر جمع کرده بودیم
۴. 《انجمن طرفداران بازی های فنایی》 مگه بازی جدید درباره یهودیت و شیطان پرستیه؟ فقط ۴۱۱۴۸ بود که این تم رو داشت که پرونده اش بسته شد
۵. تازه اگرهم قرار باشه عضوی از این طریق جمع بشه به نظرتون چه تضمینی هست که از طرفداران بازی های فنایی باشه شاید خودش توی ۴۱۱۴۸ علایم مخفی شیطان پرستانه پیدا کرده
خودتون که میدونید اعضای این انجمن ها از آگهی تبلیغاتی عالیس و بازی پک من و تتریس هم میتونن محتوای شیطان پرستانه پیدا کنن
باید اعضای جدید تا حد امکان مربوط به موضوع اصلی انجمن باشند

به عنوان همیشه مخالف انجمن

براتون آرزوی موفقیت میکنم

MANI

Mani
کاربرفعال
رای هم رو نه کردم به چند دلیل :

۱. چیزی که بالا گفتم
۲. شما خودتونو بزارید جای کاربر جدید به نظرت میخاد توی انجمنی که اسمش طرفداران فلان بازی است مطالب اینچنینی بزاره ؟ انجمن طرفداری اسمش روشه شاید طرف یه مرد ۳۵ ساله طلبه باشه اونوقت میاد توی انجمن طرفداران یه بازی اون مطالب رو بزاره ؟
خب میره توی انجمن های تخصصیش تا مطالبش بیشتر و بهتر دیده شن
۳. هدف از این کار چی بود ؟ جمع کردن عضو. اگه قرار باشه با تالار های غیر مرتبط عضو جمع میکردیم تا حالا با گیم سنتر و مووی سنتر جمع کرده بودیم
۴. 《انجمن طرفداران بازی های فنایی》 مگه بازی جدید درباره یهودیت و شیطان پرستیه؟ فقط ۴۱۱۴۸ بود که این تم رو داشت که پرونده اش بسته شد
۵. تازه اگرهم قرار باشه عضوی از این طریق جمع بشه به نظرتون چه تضمینی هست که از طرفداران بازی های فنایی باشه شاید خودش توی ۴۱۱۴۸ علایم مخفی شیطان پرستانه پیدا کرده
باید اعضای جدید تا حد امکان مربوط به موضوع اصلی انجمن باشند

به عنوان همیشه مخالف انجمن

براتون آرزوی موفقیت میکنم
سلام و درود

اول از همه راجع به اولین استدلالتون بگم:
هم من هم شما میدونیم خیلی ها بازارشون رو با به اصطلاح "نقد" فراماسون و ... داغ نگه میدارن. مثل امثال رایفی پور که هرچیزی رو به این مسایل ربط میدن
بهتون برنخوره ولی خیلی از طرفداران مهدی فنایی فاز روشنفکری برداشتن و همه چیز رو به گند میکشن
اما آیا درسته بخاطر این افراد "کلا" نفوذ یهودیت رو نفی کنیم؟ به نظر من اقای فنایی به اندازه عمل کردند و متاسفانه بعضی از هوادارها کاسه داغ تر از اش شدند
الان میخوام خودتون رو بذارید جای بازیساز؛ آقای فنایی بازی رو درست کردند تا به اندازه خودشون اطلاع رسانی کنند. آیا بیشتر دوست دارند که مردم هدف بازیشون رو دنبال کنن یا خود بازیشون رو؟
به قول چارلی چاپلین: "من مردم را خنداندم تا فهمند اما آنها فقط خندیدند"

ثانیا به متن بنده دقت دقت نکردید. من گفتم با تمام قوا این تالار رو اداره میکنم پس نیازی نیست نگران خالی بودنش باشید. بعد اونقدر داغون هستیم که یه طلبه 35 ساله داخل تالار فعالیت کنه تا تالار خالی نباشه؟

ثالثا باز هم به متن دقت نکردید. من گفتم هدف از این تالار این هست که انجمن راکد نباشه و همچنین از بازی دور نشیم نه اینکه عضو جمع کنیم

رابعا این تالار داخل بخش "41148" زده میشه. پس لزومی نداره به یک صفر یازده مرتبط باشه

خامسا اون کسی که 41148 رو شیطانپرستی میدونه از طرفدارهای مهدی فنایی هست یا از مخالفهاش؟ برفرض که یک طرفدار باشه. به نظر شما بعد از دیدن این تالار پیشفرضش رو عوض میکنه یا نه؟

Ali

عضو کادر مدیریت
نظرتون چیه یه فروم به بخش مترقه اضافه کنم به اسم "زیر ذره‌بین" تا توش ادیان، فرقه ها و فیلم یا آهنگ یا هر چیز مرتبط با اونا رو مورد برسی قرار بدیم(در واقع بدید)
این کار چندتا مزیت داره :
  • تاپیک ها حال مقاله وار پیدا نمیکنن
  • چون از تالار های های اصلی انجمن نیست خیلی هم از موضوع انجمن دور نمیشیم
  • مدیریتش هم راحتتر میشه

MANI

Mani
کاربرفعال
نظرتون چیه یه فروم به بخش مترقه اضافه کنم به اسم "زیر ذره‌بین" تا توش ادیان، فرقه ها و فیلم یا آهنگ یا هر چیز مرتبط با اونا رو مورد برسی قرار بدیم(در واقع بدید)
این کار چندتا مزیت داره :
  • تاپیک ها حال مقاله وار پیدا نمیکنن
  • چون از تالار های های اصلی انجمن نیست خیلی هم از موضوع انجمن دور نمیشیم
  • مدیریتش هم راحتتر میشه
موافقم این زیرانجمن هایی که بالا نوشتم رو بهش اضافه کن
(عکسشم که یه ذره بین بذار:|)

مدیر رو هم یا ارمانو بذار یا منو رها (سریعا در این مورد اقدام کن دیگه خیلی بحث مدیریت داره مهم جلوه میکنه)

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
اینم عکس

797
علی اگه مشکلی داره بگو تا درستش کنم😁

آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت
فروم جدید ایجاد شد! این گوی این میدان ببینم چیکار میکنید(فعالیت نکنید غیرفعالش میکنم:mad:)
هر پیشنهاد دیگه ای درباره فروم جدید داشتید تو پی.وی بفرستید
تاپیک قفل!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا