خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

تریلر جدید انجمن

MANI

Mani
کاربرفعال
سلام این تریلر جدید انجمن هست و خواستم قبل اینکه بذارمش داخل پیج از اعضای انجمن (مخصوصا علی) بخوام نظرشونو درباره تیزر بگن و بگن که ارزش داره تا به تریلر اصلی انجمن تبدیل شه یا نه
متاسفانه هنوز درست حسابی یاد نگرفتم فیلمو تو انجمن اپلود کنم. پس برای دیدن فیلم (کلیک کنید)

Am25

عضو کادر مدیریت
با سلام

ببین خب خوبه استعدادشو داری :/

فقط ٤۱۱٤۸ تم دارک و ترسناک داره

و این با اون جور در نمیاد ؛ از یه آهنگ ترسناک استفاده کن !

ضمنا فکر نکنم بیشتر مردم بخوان برای کشف راز با همدیگه رقابت کنن

MANI

Mani
کاربرفعال
با سلام

ببین خب خوبه استعدادشو داری :/

فقط ٤۱۱٤۸ تم دارک و ترسناک داره

و این با اون جور در نمیاد ؛ از یه آهنگ ترسناک استفاده کن !

ضمنا فکر نکنم بیشتر مردم بخوان برای کشف راز با همدیگه رقابت کنن
با علیک سلام:|
41148 تم ترسناک داره ولی تیزر من تم الکتریک داره
وقتی کل تیزر تم الکتریک داره نمیشه اهنگ ترسناک گذاشت روش
ضمنا هدف از تیزر اینه که مردم تحریک بشن تا یه نگاهی به انجمن بکنن. خوشبختانه انجمن اونقدری خوب هست یه نفر با اولین نگاه بیاد عضوش شه. درنتیجه جمله ((در کشف راز با یکدیگر رقابت کنید)) تاثیری در عضو شدن یا نشدن کاربرا نداره
ممنون که نظر دادی:|

Sinafan

کاربر
سلام این تریلر جدید انجمن هست و خواستم قبل اینکه بذارمش داخل پیج از اعضای انجمن (مخصوصا علی) بخوام نظرشونو درباره تیزر بگن و بگن که ارزش داره تا به تریلر اصلی انجمن تبدیل شه یا نه
متاسفانه هنوز درست حسابی یاد نگرفتم فیلمو تو انجمن اپلود کنم. پس برای دیدن فیلم (کلیک کنید)
موزیک مناسبی نبود

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
با علیک سلام:|
41148 تم ترسناک داره ولی تیزر من تم الکتریک داره
وقتی کل تیزر تم الکتریک داره نمیشه اهنگ ترسناک گذاشت روش
ضمنا هدف از تیزر اینه که مردم تحریک بشن تا یه نگاهی به انجمن بکنن. خوشبختانه انجمن اونقدری خوب هست یه نفر با اولین نگاه بیاد عضوش شه. درنتیجه جمله ((در کشف راز با یکدیگر رقابت کنید)) تاثیری در عضو شدن یا نشدن کاربرا نداره
ممنون که نظر دادی:|
اتفاقا برعکس! مردم بیشتر با تم ترسناک (یا حماسی)کنجکاو میشن! مثل همین بازی مستر که اینقدر طرفدار داشت!

بالا