خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز جمع بندی مطالب

Ali

عضو کادر مدیریت
1524755129778.png
هر رازی رو که قبلا کشف شده و اثبات شده رو اینجا بفرستید.
این پست صرفا جهت جمع بندی محتوا و جلوگیری از به هم ریختگی مطالب میباشد پس از هرگونه بحث خودداری کنید

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
دلیل از دست دادن حافظه ی سینا تنتا:

یکی از سوالات مهم این است که چگونه سینا حافظه ی خود را از دست داد؟

بگذارید از اول اول تعریف کنم:

سینا در کلیسای خورشید همراه بامردی چاق بود

آن مرد لیلی را گرفته بود و لیلی جلوی سینا زانو زده بود

مرد چاق ابلیسکی به سینا داد و {طبق خاطره ای که سینا در وسط های اپیزود 1 یعنی وقتی که میره دست دکتر ببره

یادش میاد} گفت و گو مرد چا ق با سینا:

مرد چاق:بکشش

سینا :نمی تونم

مرد چاق:تردید نکن

سینا:چاره ای ندارم مثل اینکه باید اون بکشم

در همان لحظه افراد 41148 سقف را منفجر کردن

مرد چاق بر اثر افجار سرش محکم زمین خورد و مرد

سینا هم مثل مرد چاق سرش به زمین بر خورد می کند اما نمی میرد بلکه حافظه اشرا از دست می دهد

افراد 41148 لیلی را نجات می دهند و با خود می برند.
kd4hyzwrlfj9 (1).gif

Ali

عضو کادر مدیریت

fotuls demon
تو خاطرات سینا خوندیم که وقتی سینا یه یه درجه ای رسید اونو بردن به زیرزمین و یه ساحره به اسم فوتولس یه سری کار ها رو سینا انجام داد و...
پس میفمیم که فولوتس یکی از جادوگرای کلیسا بوده ولی قضیه از اونجا جالب میشه که آقای فنائی تو بخش مخفی اپیزود 4 نوشته :
what's the relatship between fotuls and alister?(آلیستر و فوتلس چه ارتباط(خانوادگی یا دوستانه یا...) با هم دارند؟)
و جالبه که جلوی اسم آلیستر نوشتن BLACKMAN و جلو اسم فوتلس نوشتن BLACK WOMAN!
از طرفی هم فامیلی فوتلس و فونوس یکی هست.
پس میشه فهمید که بین این سه نفر یه ارتباط فامیلی یا خانوادگی وجود داره.
و روی تصویر هم نوشته که "آیا او واقعا فرزند یک جادوگر هست؟" نمیدونم منظور از "او" توی این جمله کیه ولی احتمال میدم آلیستر بچه فوتلس و فونوس هست

H

Hgfd_ahmadreza

موجودات عجیب کلیسا در اپیزود چهارم و حرف های عجیبشان:
در کلیسا هنگامی ماسک آمادو را به چهره میزنیم ناگهان به دو موجود عجیب برمیخوریم ه حرف ها عجیبی میزنند یکی از آنها می گوید تو مرا ساختی و دیگری هم میگوید تو به من نگاه میکردی!
تو اپیزود سوم اگه یادتون باشه فونوس به سینا گفت تو کار های زیادی برای ما انجام دادی یا من نمیخوام از آتش ردت کنم چون خیلی هم بیگناه نیستی! این حرف فونوس نشون میده که سینا قبلا گناه های زیادی مرتکب شده!
در قرآن سوره زلزال آیه آخر نوشته شده :وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرّاً يَرَهُ‏ یعنی هر کس ذره کار بد انجام دهد آنرا خواهد دید. توجه کنید گفته شده آن را خواهد دید نه تنیجه آن را! احتمالا اون موجودات گناه هایی بودن که سینا انجام داده بوده مثلا اون موجود اول میگفت "تو به من نگاه میکردی" احتمالا اون نگاه با نامحرم بوده و...
می توان گفت که منظور از نگاه به نامحرم نگاه کردن سینا به لیلی و یا اتاق نقاش بوده !
در رابطه با موجودی که می گفت تو مرا ساختی نیز می توان به توضیح زیر اکتفا کرد:
سینا مدتی در شرکت سرکل که شرکتی فراماسونری است کار میکرد و دستگاه ای درست کرده بود که ان دستگاه به منظور درمان {که دروغ است } به افریقا فرستاده شد که این دستگاه وقتی می فهمید مریضش خدارا قبول دارد او را می کشت(#خاطرات) و مجسمه ها مستهجن(محسمه ای که در خانه سینا بود و روی آن با پارچه پوشیده بود و مجسمه ای که ماه رو حمل میکرد) ساخته که باعث بانی انجام گناهانی توسط دیگران نیز می شوند.

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
دلیل از دست دادن حافظه ی سینا تنتا:

یکی از سوالات مهم این است که چگونه سینا حافظه ی خود را از دست داد؟

بگذارید از اول اول تعریف کنم:

سینا در کلیسای خورشید همراه بامردی چاق بود

آن مرد لیلی را گرفته بود و لیلی جلوی سینا زانو زده بود

مرد چاق ابلیسکی به سینا داد و {طبق خاطره ای که سینا در وسط های اپیزود 1 یعنی وقتی که میره دست دکتر ببره

یادش میاد} گفت و گو مرد چا ق با سینا:

مرد چاق:بکشش

سینا :نمی تونم

مرد چاق:تردید نکن

سینا:چاره ای ندارم مثل اینکه باید اون بکشم

در همان لحظه افراد 41148 سقف را منفجر کردن

مرد چاق بر اثر افجار سرش محکم زمین خورد و مرد

سینا هم مثل مرد چاق سرش به زمین بر خورد می کند اما نمی میرد بلکه حافظه اشرا از دست می دهد

افراد 41148 لیلی را نجات می دهند و با خود می برند.
مشاهده پیوست 16
786
ساخت خودمه لایک نشه فراموش😁

بالا