خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز خانه بتران

mr_mc

کاربر

سلام آرمان چن وقت پیش اسکرین شات یه اتاق مخفی رو گذاشت!
من هم اونجا رو پیدا کردم و اسکرین هاشو واستون گذاشتم! تو فایل ضمیمه دانلودشون کنین!

تو اون اتاق یه مرد هس ک ظاهرا جرو هالینی هاس و البته از مخالفان الیسان بوده!
لطفا نظراتتون رو بگین!

یه ایستراگ دیگه هم جدا گذاشتم!1120112211231124

photo_2020_03_11_19_47_21.jpg

پیوست ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Am25

عضو کادر مدیریت
بعد از جنگ کوچیک با ایلیشتر ، دقیقا یه خونه اونجا هست ، از اونجا میتونین وارد خونه بشید

اسم اون مرد بتران ـه!

چیزی که بجز اون سوپ گوشت واسه من جالب بود اون دریه که قفله ولی کاراکتر بازی بهش واکنش نشون میده، من احتمال میدم امکان داره که این در یه جوری باز بشه...

Farimah

کاربر
ی سوال تو نیمه اول بازی یا دوم؟

mr_mc

کاربر
بعد از جنگ کوچیک با ایلیشتر ، دقیقا یه خونه اونجا هست ، از اونجا میتونین وارد خونه بشید

اسم اون مرد بتران ـه!

چیزی که بجز اون سوپ گوشت واسه من جالب بود اون دریه که قفله ولی کاراکتر بازی بهش واکنش نشون میده، من احتمال میدم امکان داره که این در یه جوری باز بشه...
به تیکه چوب های کنار در نگاه کن، انگار بخشی از یه الوارن ک به زور شکسته شدن! حتما چیز مهمی باید اونجا باشه!
ی سوال تو نیمه اول بازی یا دوم؟
دوم

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
به تیکه چوب های کنار در نگاه کن، انگار بخشی از یه الوارن ک به زور شکسته شدن! حتما چیز مهمی باید اونجا باشه!

دوم
میگم من فیلم کامل همراه با دیالوگ هارو دارم بنظرم بهتره بزارم تو تاپیک داستان ۱:۰۱۱

s.ali.sh

کاربر
توی یکی از انتخاب ازش کمک میخوای، ادنم یه شرط میزاره که یه لاجیس رو توی زیرزمین زندانی کرده، برو بکشش. اگه قبول کنی، در زیر زمین باز میشه. همون دری که میگه بستس. وقتی رفتی زیر زمین، یه مکالمه هم با اون لاجبسی داری‌. میتونی بکشیش یا نکشیش‌ اگه نکشیش و برگردی، بتران بهت میگه میدونستم جرئت نداری و این حرفا. ولی بازم بهت کمک میکنه و میگه که جلوی ماکاگیت یه هیولا هست . برای شکست دادنش میتونی از نیزه ی خودش استفاده کنی. پدرت الیسان هم به همین روش شکستش داد.
اگر هم اون لاجیسی رو بکشی. وقتی از زیر زمین بیای بیرون، خبری از بتران نیست و رفته!

mr_mc

کاربر
توی یکی از انتخاب ازش کمک میخوای، ادنم یه شرط میزاره که یه لاجیس رو توی زیرزمین زندانی کرده، برو بکشش. اگه قبول کنی، در زیر زمین باز میشه. همون دری که میگه بستس. وقتی رفتی زیر زمین، یه مکالمه هم با اون لاجبسی داری‌. میتونی بکشیش یا نکشیش‌ اگه نکشیش و برگردی، بتران بهت میگه میدونستم جرئت نداری و این حرفا. ولی بازم بهت کمک میکنه و میگه که جلوی ماکاگیت یه هیولا هست . برای شکست دادنش میتونی از نیزه ی خودش استفاده کنی. پدرت الیسان هم به همین روش شکستش داد.
اگر هم اون لاجیسی رو بکشی. وقتی از زیر زمین بیای بیرون، خبری از بتران نیست و رفته!
واقعا!؟
اگه امکانش هست از اونجا اسکرین شات بزار یا فیلم بگیر

آخرین ویرایش:

mr_mc

کاربر
به نظرتون چرا به دارگ تو زیرزمین خونه یه تله جادویی راه انداخته بود؟!

اینم جواب سوال!:
1 011_Screenshot_2020.03.14_15.13.21.jpg

من که حدس میزنم اون یه باید طلا باشه! ک دارگ اونو مخفی کرده!
فعلا نتونستم راهی واسه از بین بردن جادو پیدا کنم!
اما فک کنم با کمک دارگی ک توی قلعه بود بشه یه کارایی کرد!
شماهم نظرتون بگین!

بالا