خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

عضویت

کشف راز دیوها در آرس گویتیا

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
180
به نام خدا
سلام
در کتاب آرس گویتیا نام ۷۲ دیو سلیمان به همراه تواناییها و ویژگی هریک ذکر شده‌است. به دلیل چندین ترجمه گوناگون نامها گاهی دچار دگرگونی جزیی شده‌اند.

و جالب اینجاست که اسم بعضی از این دیوها،اسم همان موجودات کلیسا خورشید هستند.
لطفا به زیر کلمات خط کشیده شده توجه کنید

کنت گلاسیا لابولاس:
گلاسیا لابولاس تمام فنون و علوم را آموزش می‌دهد: او باعث قتل و خونریزی می‌شود و چیزهای گذشته، حال و آینده را بازمی‌شمارد. عشق بین دوستان و دشمنان می‌افروزد و می‌تواند انسان را نامرئی کند. یک شکل یک سگ با بال‌های شیردال ظاهر می‌شود. یک رئیس است و بر ۳۶ لژیون حکومت می‌کند.

دوک دانتالیون:
دانتالیون به عنوان وظیفه، تمام فنون و علوم را آموزه داده و اسرار بر ملا می‌کند. از آنجا که افکار تمام مردان و زنان را می‌داند، پس می‌تواند آن‌ها را تغییر دهد. می‌تواند عشق عرضه دارد و ظاهر هر شخصی را بسازد. وی خودش را بسان انسانی با شمار زیادی چهره، هم مردان و هم زنان آشکار می‌شود. یک کتاب در دست راستش نگه داشته‌است. دانتالیون یک دوک بوده و ۳۶ لژیون را حکومت می‌کند.

پادشاه اسمودی:
آسمودای (آسمادِئوس) حلقهٔ تقوا می‌بخشد و علم حساب،هندسه، نجوم و تمام مهارت‌ها را آموزش می‌دهد. به تمامی سوالات کامل و صادقانه پاسخ می‌دهد و می‌تواند انسان را نامرئی کند و می‌تواند دفینه‌ها را آشکار سازد و از آن‌ها نگهبانی کند. او با سه سر ظاهر می‌شود که اولی به مانند یک گاو نر است، دومی به شکل یک مرد و سومی یک قوچ. او یک دم مار دارد. آسمودای شعله‌های آتش استفراغ می‌کند، و پاهایش مانند پاهای غاز پره دار است. یک نیزه و یک درفش در دستان خود نگه داشته‌است و بر یک اژدهای جهنمی سوار است. وی اولین و پیشترین تحت قدرتآمایمون است و پیش از هر کس گام می‌نهد. او یک پادشاه است و بر ۷۲ لژیون حکومت می‌کند.

مارکیس نابریوس:
نِبیروس مهارت در تمام فنون و علوم را عطا می‌کند و دارایی و عزت از دست رفته را بازمی‌گرداند. به شکل یک درنای سیاه ظاهر می‌شود و گرد دایره پرواز می‌کند. او یک مارکی بوده و بر ۱۹ لژیون حکومت می‌کند.
 
آخرین ویرایش:
Reactions: A8A

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
180
حتما از خودتات می پرسید آرس گویتیا چیه؟
قبل از جواب دادن باید بدانید کلید کوچکتر سلیمان چی هست.

کلید کوچکتر سلیمان:
کلید کوچکتر سلیمان یک کتاب سحر با نویسنده ناشناس است که در قرن ۱۷ در اروپا پدیدار شد و احتمالاً از روی نسخ قدیمی تر کپی شده است. این کتاب به پنج کتاب آرس گویتیا، آرس تئورگیا-گویتیا، آرس پائولینا، آرس المادل و آرس نوتوریا تقسیم شده است.

ظرف برنز که سلیمان اجنه را در آن نگهداری می‌کرد.
 

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
180
آرس گویتیا:
آرس گویتیا احتمال زیاد از روی کتاب قدیمیتری نوشته یوهان ویر گردآوری شده است. ویر در کتاب خود از این کتاب صحبت نمی‌کند و احتمالاً این کتاب بعد از کتاب او نوشته شده است. همچنین تعداد اجنه در این کتاب کمی بیشتر از کتاب ویر است. از این رو آرس گویتیا نمی‌تواند قبل از سال ۱۵۷۰ نوشته شده باشد.
 

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
180
کل این تاپیک برای این بود که بگم:

کنت گلاسیا لابولاس=گالسیا لابو
دوک دانتالیون=دانتالیون ها( هماندوتاشمشیردار)
پادشاه اسمودی( آسمادِئوس)=اسمودوس
مارکیس نابریوس=خخخ
 

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
180
خب حالا من تا اینجا این ها رو کشف کردم و الان نوبت شما است که کمک کنید:

از شما می خوام در بین این ۷۲ تا دیو، یکی از موجودات کلیسا که ان دانه های کیاهی سبز کاشته بود و اون پیرمرد پیدا کنید در این سایت:
"لطفا کلیک کنید"
 
آخرین ویرایش:
بالا