خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز راز منوبازی

amirvahidi

کاربرفعال
توجه توجه : این پست شامل اسپویلی از اپیزود های بعد است :| و از همین تریبون اعلام میکنم من مهدی فنایی نیستم ( بعدا شایعه درست نکنین برای آدم :| )

خب توجه تونو جلب میکنم به منو اول بازی
BlueStacks_ScreenShot.jpg

خب اون قبری که میبینیم مال کیه و اصن کجاست.
راستش چند روزی درگیر این موضوع بودم و نظر قطعی ای نمیتونستم پیدا کنم.
تا اینکه اتفاقی اینو دیدم
Capture.PNG

خب مشابه این طناب رو کجا دیدیم؟؟؟
Capture.PNG

خب شاید بگید که این که اینجا طناب داریم دلیل موجهی نیست که همونجا باشه ولی خب درخت هارو مقایسه کنید یکسانند.

1.jpg

پس قبر مال این مرده ( که احتمالا عشق روشانه ) باشه
چیزی که دیگه وجود داره اینه که نیزه ها توی عکس منو وجود ندارد یعنی حکومت هالینی ها و جاگاس به پایان میرسه ( نماد هاشون جمع شده ) احتمالا همینم باعث شده تا تونستن دفنش کنن ( هالینی ها قاعدتا دفنش نمیکردن میزاشتن همونجا بمونه یا جسدشو گم و گور میکردن )

Capture.PNG
ولی...
اگه دقت کنید تمام متعلقات روشان روی قبر وجود داره. ( شمشیر ، فانوس ، چشم بند ( یا مو بند ))
( اگه میپرسید چرا رنگ فانوس زرده ولی تو بازی سبز بود باید بگم که به خاطر افکت های منوعه وگرنه سبزه :| )
راستش این حرکت که قرار دادن متعلقات روشان روی قبر منو یاد دفن کردن دارایی های یک فرد با اون میندازه
پس میشه گفت این قبر مال عشق روشان نیست بلکه مال خود روشانه و ما توی آخر بازی اونو از دست میدیم :|
( یه نکته هم توی پرانتر بگم اینکه روشان زیر این درخت دفن شده میتونه به این دلیله که میخواسته جایی که عشقش کشته شده دفن بشه )

لطفا با خواندن یک فاتحه روح مرحوم را شاد کنید :| ( یه لایکیم به ما بدید :| )​

آخرین ویرایش:

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
توجه توجه : این پست شامل اسپویلی از اپیزود های بعد است :| و از همین تریبون اعلام میکنم من مهدی فنایی نیستم ( بعدا شایعه درست نکنین برای آدم :| )
را

خب توجهتونو جلب میکنم به منو اول بازی
مشاهده پیوست 1179

خب اون قبری که میبینیم مال کیه و اصن کجاست.
راستش چند روزی درگیر این موضوع بودم و نظر قطعی ای نمیتونستم پیدا کنم.
تا اینکه اتفاقی اینو دیدم
مشاهده پیوست 1180

خب مشابه این طناب رو کجا دیدیم؟؟؟
مشاهده پیوست 1183

خب شاید بگید که این که اینجا طناب داریم دلیل موجهی نیست که همونجا باشه ولی خب درخت هارو مقایسه کنید یکسانند.

مشاهده پیوست 1181

پس قبر مال این مرده ( که احتمالا عشق روشانه ) باشه
چیزی که دیگه وجود داره اینه که نیزه ها توی عکس منو وجود ندارد یعنی حکومت هالینی ها و جاگاس به پایان میرسه ( نماد هاشون جمع شده ) احتمالا همینم باعث شده تا تونستن دفنش کنن ( هالینی ها قاعدتا دفنش نمیکردن میزاشتن همونجا بمونه یا جسدشو گم و گور میکردن )

مشاهده پیوست 1184
ولی...
اگه دقت کنید تمام متعلقات روشان روی قبر وجود داره. ( شمشیر ، فانوس ، چشم بند ( یا مو بند ))
( اگه میپرسید چرا رنگ فانوس زرده ولی تو بازی سبز بود باید بگم که به خاطر افکت های منوعه وگرنه سبزه :| )
راستش این حرکت که قرار دادن متعلقات روشان روی قبر منو یاد دفن کردن دارایی های یک فرد با اون میندازه
پس میشه گفت این قبر مال روشانه و ما توی آخر بازی اونو از دست میدیم :|
( یه نکته هم توی پرانتر بگم اینکه روشان زیر این درخت دفن شده میتونه به این دلیله که میخواسته جایی که عشقش کشته شده دفن بشه )

لطفا با خواندن یک فاتحه روح مرحوم را شاد کنید :| ( یه لایکیم به ما بدید :| )
البته ممکنه حق با تو باشه! و من میخوام بقیه احتمالات رو هم بیام کنم!
اما خب من اینطور فک نمیکنم به نظرم اون شمشیر رو روشان به خاطر ادای احترام یا .... روی قبر قرار داده!
اون چشم بند هم در اصل چشم بند نیست مال شمشیر الیسانه ک فرایا اگه اشتباه نکنم از لباسش کنده بود! ک خب روشان اون پارچه رو گذاش سر جاش!

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
اما خب من اینطور فک نمیکنم به نظرم اون شمشیر رو روشان به خاطر ادای احترام یا .... روی قبر قرار داده!
اون چشم بند هم در اصل چشم بند نیست مال شمشیر الیسانه ک فرایا اگه اشتباه نکنم از لباسش کنده بود! ک خب روشان اون پارچه رو گذاش سر جاش!
فانوس چی میگی؟

amirvahidi

کاربرفعال
راستش منم با حرفت موافق بودم ولی نگاه کنی تمام وسایلش رو اونجا گذاشتن
قبوله یکی دوتا رو برای احترام گذاشته ولی چرا همه؟؟؟

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
راستش منم با حرفت موافق بودم ولی نگاه کنی تمام وسایلش رو اونجا گذاشتن
قبوله یکی دوتا رو برای احترام گذاشته ولی چرا همه؟؟؟
همه ی وسایل چی بودن شمشیر، فانوس و... ؟؟؟؟؟؟؟
چیز دیگه اگ هس بگو

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
همه ی وسایل چی بودن شمشیر، فانوس و... ؟؟؟؟؟؟؟
چیز دیگه اگ هس بگو
چرا کنار عشقش؟این همه جا برای خاک کردن الیسان! خطرناک ترین جای ممکنه برای خاک کردن الیسان؟ تازه اون تو سرزمین منجمده...

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
چرا کنار عشقش؟این همه جا برای خاک کردن الیسان! خطرناک ترین جای ممکنه برای خاک کردن الیسان؟ تازه اون تو سرزمین منجمده...
-_-
حاجی من ک نمیگم این الیسانه!
من میگم این همون دوست روشانه ک اون بالا بود:| البته احتمال درستی فرضیه خودم رو حدود 1% میدونم ولی برا همینم میجنگم:|

ans1382

ادمین کانال
کاربر ویژه
به نظر من الیسان زیر خاکه.
شمشیر و پارچه مال الیسانه پس احتمالش زیاده بعد آزادی سرزمین روشان گذاشته اونجا

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
آقا بحث رو ول کنین مستر عادت داره توی هر نسل از خاندان پراسان یکی شهید بشه و همسرش راهش و ادامه بده و اونم شهید بشه و پسر یا دخترشون بره با یه فرد معصوم و پاک ازدواج کنه و راهشونو ادامه بده و شهید بشه و... اصلا هیشکی به روال معمول زندگی نمیمیره (فرایا جزو استثنائات کمیاب هستش که شاید نمرده ولی حتی نمیدونیم کجا رفته و میتونیم اونم آزاده حساب کنیم :lol: :خخخ: :| )
اگه این دوتا (منظورم روشان و اون مرده س که نمیدونم الیسانه یا نامزد روشان یا همسر روشان) بچه ای نداشته باشن که راهشونو ادامه بده باید تعجب کرد.

آخرین ویرایش:
بالا