خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز سایفر جدید

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
به نام خدا
در اینجا راجب هر عکسی یا رازی که در کانال مستر درباره بازی 1:110 هست قرار می دیم.
یک عکس در کانال بود
1011 (1).jpg

سوال این بود که روی سر این شخصیت چه چیزی نوشته شده؟

تا اینکه یکی از کار بران سایفر جدید کشف کرد:
2oxt_marked_signs.jpg
بله از طریق این رمز متوجه شدیم که معنیش میشه "wnah1:110" معنی این چیست؟ آیا این یک مخفف یا چیز دیگه ای؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
به نام خدا
در اینجا راجب هر عکسی یا رازی که در کانال مستر درباره بازی 1:110 هست قرار می دیم.
یک عکس در کانال بود
مشاهده پیوست 17

سوال این بود که روی سر این شخصیت چه چیزی نوشته شده؟

تا اینکه یکی از کار بران سایفر جدید کشف کرد:
مشاهده پیوست 18
بله از طریق این رمز متوجه شدیم که معنیش میشه "wnah1:110" معنی این چیست؟ آیا این یک مخفف یا چیز دیگه ای؟

میگما اینکه سایفر نیست؟

MANI

Mani
کاربرفعال
میگما اینکه سایفر نیست؟
چرا سایفر هست. ظاهرا مستر ترجیح داد برای بازی جدید سایفر جدید طراحی کنه
البته ما هنوز نتونستیم کل سایفر رو کشف کنیم احتمالا بقیه سایفرها داخل بازی به تدریج کشف میشن

milad

گرافیست انجمن
کاربر
تو تریلر :|

H

Hgfd_ahmadreza

به نظر من حتی اگه اگه کیفیت عکس ها بالاتر هم بشه برد نمیشه همه حروف پس زمینه رو تشخیص داد چون بخش هایی از حرف ها مخدوش شدن. و ممکنه ک با هم اشتباه گرفته بشن به نظرم باید منتظر عکس با کیفیت تر بود!

Ali

عضو کادر مدیریت
تازه اگه همشونم حدس بزنیم بازم به کلید سایفر دسترسی نداریم تا متنو دیکد کنیم اصلا معلوم نیس که این سایفر ها معنی دارن یا مستر همینطوری برا تزئین اینا رو تو بکگراند گذاشته...

Ali

عضو کادر مدیریت
اینجا راجع به سایفر بازی جدید بحث میکنیم نه خود بازی...
لطفا پستاتونو جای درست ارسال کنید

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
تازه اگه همشونم حدس بزنیم بازم به کلید سایفر دسترسی نداریم تا متنو دیکد کنیم اصلا معلوم نیس که این سایفر ها معنی دارن یا مستر همینطوری برا تزئین اینا رو تو بکگراند گذاشته...
آقا همه مون میدونیم مستر بی دلیل هیچ کاری رو انجام نمیده! پس چرا میگید برا تزئین؟

MANI

Mani
کاربرفعال
آقا همه مون میدونیم مستر بی دلیل هیچ کاری رو انجام نمیده! پس چرا میگید برا تزئین؟
منظور اینه که وقتی مستر کیفیت سایفر هارو اینقدر پایین گذاشته لابد میخواسته از الان همه سایفرهاش کشف نشن:|

Reactions: 78x

danielsalehi

کاربر
همه چیزهایی که تا حالا میدانیم

O : درست و تایید شده
O : مشخص و تایید شده نیست
سلام ، دوست عزیز میشه بدونم بر چه اساس و منطقی این سایفر هارو پیدا کردید !؟ و چندتای اونهارو هم تایید کردید !؟

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
سلام ، دوست عزیز میشه بدونم بر چه اساس و منطقی این سایفر هارو پیدا کردید !؟ و چندتای اونهارو هم تایید کردید !؟
بر اساس تصویر Whats next که در بالای صفحه موجود هست.البته اینا کار من نبوده میتونید از am25 بپرسید.

Am25

عضو کادر مدیریت
با سلام
این اگه یادتون باشه حدود چند ماه پیش آقای فنایی عکسی رو منتشر کردند که در اون نوشته شده بود : Whats next و ... . و در بکگراند اون یه سری شکل میدیدیم ، که در انجمن قبلی با کمک همدیگه تونستیم چنتا از اونا رو پیدا کنیم.
بعضی از همین حرف ها چند بار توی همین متن تکرار شدن ( برای مثال T دو بار تکرار شده و هر دو بار هم بکگراندش یه چیز هست ) و اینگونه تاییدش کردیم :)

Sina88

کاربر
سلام دوستان
یه چند وقتی نبودم ببخشید

خواستم بگم توی عکس what's next اگه روی عدد ۲۰۱۸ دقت کنین میبینین که زیرش نوشته ۲۰۱۷ ...
نظر شما چیه ؟ خیلی روش تحقیق کردم ولی به جایی نرسیدم

Reactions: Ali

Ali

عضو کادر مدیریت
آره تاحالا دقت نکرده بودم، تنها چیزی پیدا کردم این بود :از چپ به راست زمان طلوع، غروب و طول روز
56852145.png
به طول روز در این تاریخ دقت کنید..11 و 33 فکر کنم اتفاقی باشه...
البته طول روز به منطقه جغرافیی هم بستگی داره، این برحسب نیویورک هست و فکر نکنم مستر خودت متوجه این مسئله بوده باشه

Am25

عضو کادر مدیریت
جالب بود
(حدودا) تمامی اتفاقات مهمی که در 7,March,2017 اتفاق افتاده :

1.روابط مالزی و کره شمالی شروع به خراب شدن کرد
2.ارتش سوریه 12 روستا را از داعش پس میگیرد

که فک نکنم اینا زیاد مربوط باشن :|

راستی توی 7 مارچ هندیا یه جشن به اسم Lathmar Holi برگذار میکنن که خودشونو با پودر قرمز میپوشونن (اطلاعات بیشتر)

پ.ن:عکس مال همون موقع هست

Reactions: Ali
بالا