خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز سایفر جدید

Erfan

کاربر
نوشته عبری ش رئ پیدا نکردم خودتون پیدا کنید

Sina88

کاربر
نوشته عبری ش رئ پیدا نکردم خودتون پیدا کنید
عبریشو پیدا نکردی چون عبری نیس
اون سایفر رها خانم هم نمیتونه باشه

با توجه به سابقه مستر در ایجاد سایفر محتمل ترین حالت همون سایفر جدید است که تنها راهنمایی که ازش داریم همون عکس what's next بود که ته کشفیات ما همون wnah بود

پ.س:اون عکس رو هم خودم درست کردم اگه کسی یادش باشه

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
۲۰۱۸۰۹۲۸_۱۸۵۸۲۰.png
تاحالا به شباهت های سایفر بازی قبلی با این بازی مقایسه کردید؟ سه تا از سایفر ها دقیقا همون سایفر قبلیه! این یعنی سایفر جدید همون سایفر قدیمیه! اما به یک روشی دیگه نوشته شده که ما باید رمز گشاییش کنیم.

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
مشاهده پیوست 362
تاحالا به شباهت های سایفر بازی قبلی با این بازی مقایسه کردید؟ سه تا از سایفر ها دقیقا همون سایفر قبلیه! این یعنی سایفر جدید همون سایفر قدیمیه! اما به یک روشی دیگه نوشته شده که ما باید رمز گشاییش کنیم.
وقتی سایفر قدیمی برسی کردم فهمیدم که حرفk برعکس حرف R هست پس در سایفر جدید هم حرف R برعکس حرف K هست!

MANI

Mani
کاربرفعال
مشاهده پیوست 362
خیلی فرق ندارن یکی از تفاوتاش اینه ک اولی بیشتر گرده دومی گوشه داره

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال

خب من بعد از کلی نقد و برسی این سایفر متوجه شدم که سایفر بازی با سایفری که رها بلد ارتباط داره!!! لطفا به تصویر دقت کنید متوجه منظورم میشید(این ها همش فرضیه هست)

آخرین ویرایش:

amirvahidi

AmooKonjed:|
کاربر

خب من بعد از کلی نقد و برسی این سایفر متوجه شدم که سایفر بازی با سایفری که رها بلد ارتباط داره!!! لطفا به تصویر دقت کنید متوجه منظورم میشید(این ها همش فرضیه هست)
احتمال ارتباطش خیلی کمه چون مستر گفته که این بازی به شیطان پرستی هیچ ربطی نداره و این سایفر هم رمز نگاره فراماسونری هست
اینم لینک درباره رمز فراماسونری یا رمز کثیف
کلیک کنید

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
منظور مستر این بود که موضوع بازی هیچ ربطی به فراماسونری نداره! و راستی به غیر از فراماسون ها کسانی زیادی از این رمز استفاده کردن

amirvahidi

AmooKonjed:|
کاربر

البته که تو اینجا با این نتیجه گیری کلی چندین حروف رو برای خودت ایجاد کردی اشتباه بود
مثلا برو حرف h و یا حرف a رو ببین هیچ ربطی به ورژن اونا تو این سایفر ندارن
به صورت کلی میشه گفت شباهت هایی وجود دارد ولی آنقدر زیاد نیست شاید در حد یک الگو برداریه

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
اون دوتا نظریه قبلی بود و هیچ ربطی به این نظریه جدید نداره طبق این نظریه جدید RوA یه حرفی دیگه میشه

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال

منظورم همینه👆👆👆
من سه تا نظریه دادم که دوتاش رد شده و فعلا این آخریه مانده

Am25

عضو کادر مدیریت
یادتونه تو سایفرا یه حرف پیدا کرده بودیم که معادل حرف H بود ؟
خیلی شبیه عدد ۸ تو لوگوی 41148 هست ، راستش زیادی شبیه‌شه !
PicsArt_02-11-07.51.26.jpg

پ.ن:بابت کیفیت ببخشید،با گوشی ادیتش کردم

Sobhan.Rubiker

کاربر
مشاهده پیوست 634

آره راست میگی...
8 توی لوگوی 41148 همون حرف H هست.

41148 = A L L A H

آخرین ویرایش:

Sina88

کاربر
مشاهده پیوست 634

راستش این دسته شباهت ها کاملا محتمل هست چون با این که نوع سایفر ها فرق میکنه در خیلی از موارد سعی شده که حرف مورد نظر شبیه معادل انگلیسیش باشه (که البته در بعضی از موارد هم حرف رمز با حرف انگلیسی هیچ تابع ای از هم نیستند چون اگه این اتفاق می افتاد کل سایفر فقط شبیه یه فونت انگلیسی میشد)
درسته که شباهت انکار نا پذیره ولی این شیاهت هیچ سرنخی دستمون نمیده (حالا اگه آرم یه بازی دیگه بود یه چیزی)

Sobhan.Rubiker

کاربر
بچه ها ! فونت زبان عبری رو پیدا کردم:645
فونت رو میذارم اینجا و دیسکورد ، هر کی خواست ، برداره...

آپلود:
فونت زبان عبری

646

آخرین ویرایش:
بالا