خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز سایفر جدید

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
و اینک راز اسم بازی کشف شد!!!
عکس زیر یادتون هست!
مشاهده پیوست 960
من تایه جایی این فرضیه درست گفتم بودم!اما خبر نداشتم تا اینکه تو دیسکورد کاربر۸۱۱۸۲:
مشاهده پیوست 958
بزارید روی خود عکس نشونتون بدم:

مشاهده پیوست 959

که معنیش میشه(حروف یونانی):
HII=H2
منظورش: هیلاس2

اما چرا روشان باید هیلاس 2 رو روی کلاهش بنویسه؟

با این روش بقیۀ نوشته های روی کلاه هیچ معنی ای نمیدن.

نظر من اینه که این 1:011 باید به غیر از H 2 معنی دیگه ای هم داشته باشه که فکر می کنم با کشف سایفر بازی بتونیم پیداش کنیم.

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
اما چرا روشان باید هیلاس 2 رو روی کلاهش بنویسه؟

با این روش بقیۀ نوشته های روی کلاه هیچ معنی ای نمیدن.

نظر من اینه که این 1:011 باید به غیر از H 2 معنی دیگه ای هم داشته باشه که فکر می کنم با کشف سایفر بازی بتونیم پیداش کنیم.
اونکه مربوط به خود سایفر جدید اما مستر عمدا جوری سایفر جدید درست کرده که H2 توش معلوم باشه!

Sina88

کاربر
درسته که بقیه نوشته های روی کلاه مربوط یه سایفر جدیدن ولی فکر نکنم اسم بازی جزو حروف سایفر بازی باشه
آخه با هم هیچ شباهتی ندارن

پ.ن: اسم بازی ۴۱۱۴۸ جزو سایفر ها نبود.

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
یعنی اون موقع که مستر این عکس رو برعکس گذاشته بود، منظورش چی بود پس؟
اینجوری که میشه 11H یا 2H

962

ولی با تصویر زیر میشه گفت که H 2 منطقی به نظر میرسه
(منظورم اینه که آخه شاید بعضیا بگن چرا مستر اسم بازی رو D 2 , dreamland 2 نذاشت)

967965

آخرین ویرایش:

Moeid

کاربر
سلام.
سه صفحه قبل رو مطالبش رو خوندم، حالا یه سری فرضیه هم خودم مینویسم که روش بحث کنیم
تو صفحات قبل یه بنده خدایی گفت که معنی میشه از یک تا 011 که البته اون اعداد باز هم مخفی ان. این فرضیه رو میشه محکم تر دربارش صحبت کرد. چرا؟
تو تریلر بازی به عکس زیر برخوردم 👇
984

این نیزه، نیزه ایه که شخصیت بازی با اون حتی تهدید میشه و برای چند لحظه روش فوکوس هم میشه. به نظر میاد متعلق به افراط گرایان باشه. حالا به نیزه دقت کنید. یک مربع توشه که میتونیم اونو 0 در نظر بگیریم و دو تا خط اطراف که میتونم اونارو 1 در نظر بگیریم. میشه 011. به نظر من 011 اسم رمزی و نمادین افراط گرایانه. با توجه به اون فرضیه که میگفت ":" به معنی "تا" هست، میتونیم بگیم شخصیت بازی هم 1 هست. یعنی میشه.
"نمادی از شخصیت بازی" تا "نمادی از افراط گرایان"
این فقط یه فرضیه است.
در مورد اون H 2 استخراج شده هم بگم که به نظر من اسم بازی دو پهلوئه، یعنی هم یه معنی اصلی داره هم هیلاس دو رو میرسونه. البته از همین نیزه هم میشه H 2 رو استخراج کرد.
منتظر نظراتتون هستم.

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
سلام.
سه صفحه قبل رو مطالبش رو خوندم، حالا یه سری فرضیه هم خودم مینویسم که روش بحث کنیم
تو صفحات قبل یه بنده خدایی گفت که معنی میشه از یک تا 011 که البته اون اعداد باز هم مخفی ان. این فرضیه رو میشه محکم تر دربارش صحبت کرد. چرا؟
تو تریلر بازی به عکس زیر برخوردم 👇
مشاهده پیوست 984

این نیزه، نیزه ایه که شخصیت بازی با اون حتی تهدید میشه و برای چند لحظه روش فوکوس هم میشه. به نظر میاد متعلق به افراط گرایان باشه. حالا به نیزه دقت کنید. یک مربع توشه که میتونیم اونو 0 در نظر بگیریم و دو تا خط اطراف که میتونم اونارو 1 در نظر بگیریم. میشه 011. به نظر من 011 اسم رمزی و نمادین افراط گرایانه. با توجه به اون فرضیه که میگفت ":" به معنی "تا" هست، میتونیم بگیم شخصیت بازی هم 1 هست. یعنی میشه.
"نمادی از شخصیت بازی" تا "نمادی از افراط گرایان"
این فقط یه فرضیه است.
در مورد اون H 2 استخراج شده هم بگم که به نظر من اسم بازی دو پهلوئه، یعنی هم یه معنی اصلی داره هم هیلاس دو رو میرسونه. البته از همین نیزه هم میشه H 2 رو استخراج کرد.
منتظر نظراتتون هستم.
من بودم میگفتم ":" میشه "تا" ولی زیاد مطمئن نبودم اون موقع. الان هم که میگم فرضیه ی خودم اشتباهه.

باید توجه کنی که این نیزه عدد 101 رو نشون میده که یه نماد شیطان پرستیه نه عدد 011 و قضیۀ اسم بازی ربطی به این نیزه ها نداره.

اسم بازی هم که H 2 هست ولی قبول دارم که یه معنی دیگه ای هم داره که فقط با کشف سایفر بازی می تونیم بفهمیم چیه.

Moeid

کاربر
من بودم میگفتم ":" میشه "تا" ولی زیاد مطمئن نبودم اون موقع. الان هم که میگم فرضیه ی خودم اشتباهه.

باید توجه کنی که این نیزه عدد 101 رو نشون میده که یه نماد شیطان پرستیه نه عدد 011 و قضیۀ اسم بازی ربطی به این نیزه ها نداره.

اسم بازی هم که H 2 هست ولی قبول دارم که یه معنی دیگه ای هم داره که فقط با کشف سایفر بازی می تونیم بفهمیم چیه.
خب، به نظرم دوجور خونده میشه، هم 101 و هم 011. که هردو به بازی مربوطن

Am25

عضو کادر مدیریت
نمیدونم ربط دادن این به ۴۱۱۴۸ کار درستیه یا نه
ولی بیایین برگردیم
تو ٤۱۱٤۸ زمانی که اپیزود ۳ رو تموم کردیم سازمان ۴۱۱۴۸ رو یه سازمان تروریستی تصور میکردیم
شاید توی بازی جدید هم همینطوری باشه! یعنی در واقع در آخر بازی مشخص شه که اینها افراد خوبی اند !!
برای همین علامت اونها اسم بازیه
خودم بشخصه عاشق اینجور پیچش هام :‌)

Moeid

کاربر
نمیدونم ربط دادن این به ۴۱۱۴۸ کار درستیه یا نه
ولی بیایین برگردیم
تو ٤۱۱٤۸ زمانی که اپیزود ۳ رو تموم کردیم سازمان ۴۱۱۴۸ رو یه سازمان تروریستی تصور میکردیم
شاید توی بازی جدید هم همینطوری باشه! یعنی در واقع در آخر بازی مشخص شه که اینها افراد خوبی اند !!
برای همین علامت اونها اسم بازیه
خودم بشخصه عاشق اینجور پیچش هام :‌)
چطور یعنی؟ تو کل داستان هیلاس و سرزمین رویا گفته میشه اینا آدم های بد و شیطان پرستن، چطور ممکنه اینا آدم خوبه باشن؟
بعد تازه یه چیز جدید یافتم

986
این عکس قبلا و قبل از انشار نسخه انگلیسی 41148 تو اینستاگرام آقای فنایی منتشر شده بود
همونطور که میبینید اسم بازی برعکسه
احتمال داره که در ابتدا تصمیم آقای فنایی این بوده باشه ولی عوض شده
ولی احتمال عمدی بودن این کارهم هست
میبینید که در قسمت اول 110 هم واضحه و ممکنه 011 و 110 به هم مربوط باشن
در مطلب قبلی هم به این موضوع اشاره کردم
عکس پایین رو هم نگاه کنید، یادمه مستر برای بازی 41148 از این تصویر استفاده کرد، احتمالا گذاشت تو پیج
987
الله
که احتمالا برای راهنمایی اسم بازی بوده و شکل دیزاین اسم این بازی هم شباهتی به این کار استاد کشاورزی داره

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
چطور یعنی؟ تو کل داستان هیلاس و سرزمین رویا گفته میشه اینا آدم های بد و شیطان پرستن، چطور ممکنه اینا آدم خوبه باشن؟

مشاهده پیوست 986
این عکس قبلا و قبل از انشار نسخه انگلیسی 41148 تو اینستاگرام آقای فنایی منتشر شده بود
عکس پایین رو هم نگاه کنید، یادمه مستر برای بازی 41148 از این تصویر استفاده کرد، احتمالا گذاشت تو پیج
مشاهده پیوست 987
الله
که احتمالا برای راهنمایی اسم بازی بوده و شکل دیزاین اسم این بازی هم شباهتی به این کار استاد کشاورزی داره
آره راست میگه، طبق چیزی که تو تاپیک سرزمین رویایی گقتیم اونا هیولا هستند(یعنی خود موجودات پلید) پس نمیشه خوب بشن.
راجب اون تصویر من خودم همین الان ویرایشش می کنم ببینم اون طوری میشه یانه.

988
می دونم قبلا هم گفتم ولی خداوکیلی نگاه کنید،خیلی شبیه کلمه الله هست،دقیقا تعداد 1 ها و 0 با اون دو نقطه!

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر

مشاهده پیوست 986
مشاهده پیوست 987
الله
داداش این عکسو من قبلا مطرح کرده بودم ولی به جایی نرسید. قبل از اینستاگرام، این عکس توی تلگرام مستر قرار گرفته بود که اسم بازی رو برعکس نوشته بود.
بچه ها هم که نظرشون این بود که مستر لحظۀ آخر نظرش عوض شده و اسم بازی رو برعکس کرده! ولی من میگم مستر هیچ چیز رو بی دلیل نمیذاره جایی و باید ببینیم چرا این عکس رو مستر اولش برعکس منتشر کرده؟

darkknight

کاربر
و اینک راز اسم بازی کشف شد!!!
عکس زیر یادتون هست!
مشاهده پیوست 960
من تایه جایی این فرضیه درست گفتم بودم! اما خبر نداشتم تا اینکه تو دیسکورد کاربر۸۱۱۸۲:
مشاهده پیوست 958
بزارید روی خود عکس نشونتون بدم:

مشاهده پیوست 959

که معنیش میشه(حروف یونانی):
HII=H2
منظورش: هیلاس2

سلام. اسم بازی رو کلاهش هست دیگه. مشخصه

MANI

Mani
کاربرفعال
یعنی اون موقع که مستر این عکس رو برعکس گذاشته بود، منظورش چی بود پس؟
اینجوری که میشه 11H یا 2H

مشاهده پیوست 962

ولی با تصویر زیر میشه گفت که H 2 منطقی به نظر میرسه
(منظورم اینه که آخه شاید بعضیا بگن چرا مستر اسم بازی رو D 2 , dreamland 2 نذاشت)

مشاهده پیوست 967مشاهده پیوست 965
دقت کردین کاراکتر وسطیه چقدر شبیه دکتر استرنجه؟

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
اطلاعات جدید راجب سایفر در اینستای مستر:
(روی این شمشیر چی نوشته؟ من که نفهمیدم:-/
1000

ans1382

In the name of 41148
کاربر
متن1002

بچه ها من اومدم داستان رو یه نگاه انداختم که اسم های ۶ حرفی رو از توش بکشم بیرون.احتمال میدم یا پراسان روش نوشته باشه ولی شک دارم اما الیسان بیشتر میخوره نوشته باشه.
هرکی تونست کمک کنه داستان رو با هم مرور کنیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ans1382

In the name of 41148
کاربر
این یکی سایفرارو دیدید؟!
اینا چه معنی داره؟
1003

بالا