خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

عضویت

بحث و تبادل نظر سرزمین رویا

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
به نام خدا

طبق پست مستر بازی ادامه افسانه هیلاس و سرزمین رویایی هست.
ما در اینجا فقط راجب افسانه هیلاس بحث و نقد می کنیم.
لینک دانلود رمان:
"لطفا کلیک کنید"
از فصل یک شروع به بحث و نقد می کنیم.
 

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
در واقع ترتیب داستانی اینطوری هست : افسانه هیلاس(سرزمین رویا : ریشه ها) ==> سرمین رویا ==> 1:011
پس اگه میخواید شروع کنید از افسانه هیلاس شروع کنید
 

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
الان خوندن داستا افسانه های هلاس رو تموم کردم و فقط میتونم بگم فوق العاده بود...
و اما بریم سراغ داستان، راستش نمیدونم از کجا شروع کنم و نمیخوام هم کل داستان رو تعریف کنم!
داستان ما(بازی سرزمین رویا و 1:011) تو سیاره هیلاس اتفاق می افته، این سیاره از 5 سرزمین تشکیل شده که توی رمان به 4تا از اونا اشاره شده :
 • سرزمین رویا : سرزمینی سرسبز و خرم که بین 5سرزمین دیگه آروم ترین هست(البته قبل حمله!!)
 • سرزمین نخستین : در واقع اینجا پایگاه اصلی مدیریت سیاره هست و قصر حاکم اصلی سیاره(قصر آب) تو این سرزمین قرار داره همچنین مرکز نظارت بر بقیه سر زمین ها هم بخشی از این قصر هست که به پروگان معروفه و توسط به اصطلاح "یه مشت پیر مرد خرفت" مدیریت میشه
 • سرزمین خاکستری : این سرزمین یه دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده که بخش شرقی اون به دلیل استفاده زیاد مردم از جادو و ظلم حاکم اونجا به خواست خداوند طی "باران عذاب" نابود شده.
 • سرزمین نور : هیچ اطلاعی از این سرزمین ارائه نشده!
هر سرزمین ستاره خودشو داره که نور و روشنایی اون سر زمین رو تامین میکنه و بدون اون ستاره اون سرزمین خاموش و تاریک میشه. ارتباط این سرزمین ها از طریق دروازه های مخصوصی به اسم "ماکاگیت" برقرار میشه و در کل هیلاس 7تا ماکاگیت وجود داره! درباره این ماکاگیت ها بحث زیاده ولی فعلا علاقه ای به مطرح کردنشون ندارم!

در نزدیکی سیاره هیلاس سیاه دیگه هم وجود داره که اسمش "دارویل" هست. این سیاره محل زندگی هیولا ها و جادوگر ها و اهریمن ها است و به سیاره تاریک هم معروف هست. طبق پیش بینی که توی کتاب "تونان" اومده روزی میرسه که این اهریمن ها راه خودشون رو به هلاس پیدا میکنن!
توی داستان توضیحات زیادی درباره تونان نیومده و فقط دو مطلب از اون کتاب نقل و قول شده :
«سرانجام شیطان از میان تاریکی بر شما فرود خواهد آمد و مرگی دردناک در انتظار همه خواهد بود»
«در روزگاری که سیاهی شما را فراگرفت، زنی از میان سنگ های آسمانی، در برابر شیطان می ایستد. او را همراهی کنید که جز او نجات دهنده ای نیست!»


اینا مطالب کلی بود که لازم بود بدونید تو پست بعدی افراد داخل داستان رو تا حدودی معرفی میکنم منتظر باشید
 

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
681

این افرادی که تو تصویر بالا اسمشون اومده در واقع خاندان اصلی داستان رو تشکیل میدن اونایی که رنگشون قرمز هست کاراکتر منفی و اونایی که سبز هستن کاراکترای مثبت هستن و این آخری هم که بنفشه همون دختر خطی هست که مستر چندبار عکسشو استوری کرده و احتمالا هم کاراکتر اصلی بازی 1:011 هست.

هالید حاکم پیر و ستمگر سیاره هیلاس هست که جادو که مخصوص به خودشو رو داره و اونا رو تو یه کتاب جمع آوری کرده و فقط به افراد خاصی اجازه دسترسی به اون جادو هارو میده.
خاماتیس پسر هالید هست که بعد از کشته شدن حاکم سرزمین خاکستری توسط دار و دسته جادوگری به اسم جاگاس، پدرس اونو به سرزمین خاکستری اعزام کرد و بهش دستور داد تا باند جادوگر ها جاگاس و تمام مردمی که استفاده از اون جادو رو بلد هستن نابود کنه! خاماتیس هم همینکارو کرد و کلی از مردم و قتل عام کرد ولی نتونست جاگاس رو دستگیر کنه.
ماریان یکی از عناصر اصلی داستان هست. پدر ماریان یک شکارچی بود که از جادو های جاگاس برای شکار استفاده میکرد و در نهایت خودش و همسرش توسط افراد خاماتیس کشته شد ولی مارایان، با کوله باری از نفرت نسبت به خاماتیس تونست از مخمصه جون سالم به در ببره...
سینلس هم داستانی مشابه ماریان داره با این تفاوت که پدر اون عضو مافیای جاگاس بود و سینلس هم دل خوشی از پدرش نداشت...

(اگه به خط دوم شجره نامه بالا نگه کنید با روابطی شبیه به فیلم های شبکه جم مواجه میشید! زیاد نمیخوام قضیه رو براتون باز کنم فقط در این حد بگم که "سینلس و مارایان بعد از فرار از دست سربازای خاماتیس تو جنگل با هم دیگه آشنا میشن و از اونجایی که خونه سینلس اینا(!) توسط سربازا شناسایی نشده بوده با هم به اون خونه میرن و برا چند سال اونجا باهم زندگی میکنن ولی ماریان نمیتونه تنفری که نسبت به خاماتیس داشته رو فراموش که و از طرفی هم خاماتیس همچنان به اذیت و آزار مردم ادامه میداده بنابراین اونا دوتایی تصمیم میگیرن تا خاماتیس رو به قتل برسونن. اونا بعد از برسی همه گزینه های روی میز به این نتیجه میرسن که تنها راه کشتن خاماتیس اینه که مارایان باهاش رابطه برقرار کنه و وقتی به اندازه کافی بهش نزدیک شد اونو به قتل برسونه! نتیجه نهایی این میشه که خاماتیس به قضیه پی میبره و سینلس رو میکشه و مارایان هم به تلافی خاماتیس رو به قتل میرسونه درحالی که از هرکدومشون یه بچه داره...)

رسیدیم به بیگان! ماریان بعد از کشتن خاماتیس هم آتیشش نمیخوابه و تصمیم میگره که کل امپراطوریه هالیدر و نابود کنه، ولی از اونجایی که هیچ متحدی و ارتشی نداشت تصمیم میگره به اهالی دارویل متوصل میشه و با اونا ارتباط برقرار میکنه!!! در تمام این مدت بیگان تنها یاور مادر بوده و تو همه کارا به اون کمک میکرده. وقتی مارایان وبیگان برای تحویل گرفتن ارتششون به دارویل میرن، بیگان یجورایی سحر میشه و به مادرش خیانت میکنه در نهایت مارایان موفق به فرار از دارویل میشه درحالی دروازه رو برای ورود شیاطین به هیلاس باز کرده و پسر رو هم از دست داده...

فرایا دختر بی سرپرستی بوده که تو قصر آب توسط هالیدر بزرگ شده و هالیدر به علاقه زیاد و اعتماد کامل داشته و مشتاق بوده تا با نوه اش یعنی پراسان ازدواج کنه برای همین اونو به سرزمین رویا میفرسته و در نهایت هم همون طور میشه که هالید میخواسته...
بعد از حمله دارویلی ها به هیلاس فرایا برای حفاظت از مردم، با جادو هایی که از هالیدر یاد گرفته بوده، سرزمین رویا رو از سرزمین اصلی جدا میکنه و به حالت معلق بین زمین و آسمان درمیاره و دور اون هم یه تسم محافظت کننده به کار میبره تا هیولا ها نتونن به مردم آسیب برسونن.

پراسان
، کاراکتر اصلی داستان "افسانه های هیلاس" است. در ابتدا حاکم سرزمین رویا بوده ولی بعد مرگ پدربزرگش حاکم کل هیلاس میشه. پراسان بعد از چند سال تخت پادشاهی رو رها میکنه و به سرزمین رویا برمیگرده تا در کنار خانوادش زندگی ساده و آرامی داشته باشه ولی با حمله دارویلی ها اوضاع تغییر میکنه.

هر روز که میگذره طلسم فرایا ضعیفتر میشه تا اینکه یک روز به طور کامل از بین میره و نیرو های شیطان به سمت سرزمین رویا حمله ور میشن! درحالی که الیسان مشغول ددر دودور بوده جاجار، جادوگر بزرگ دارویلی به خونه الیسان حمله میکنه و خانواده الیسان رو اسیر میکنه. در نهایت الیسان برای نجات خوانوادش راهی سرزمینی تاریکی میشه تا خانوادش رو نجات و صلح رو به سرزمین رویا برگردونه و موفق میشه دخترش رو نجات بده و در ظاهر هم جارجار رو نابود کنه ولی نیکس...

684
 

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
682
کاراکتری که در تصویر بالا مشاهده میکنید یکی از کاراکتر های داستان سرزمین رویا هست، این عکسو آقای فنائی نزدیک به دو سال قبل تو کانال تلگرامشون منتشر کردن.
اسم این کاراکتر ایلیشر هست، تا قبل از مرگ هالدر حاکم سرزمین خاکستری بود و بعد از مرگ هالدر وقتی اعضای پروگان پراسان رو به عنوان حاکم بعدی معرفی کردن بر علیه پراسان شمشیر کشید!
پراسان تونست ایلیشر رو شکست بده ولی ایلیشتر در حالی که دست راستش رو از دست داده بود تونست زنده بمونه و بعد ها با برقراری ارتباط با ساکنان سیاره دارویل اونا رو به هیلاس هدایت کرد و باعث آغاز حکومت تاریکی بر هیلاس شد...
!!!ایلیشر در عوض کمک هایی که به ساکنان سیاره دارویل کرد یه دست جهنمی دریافت کرد!!!

* با توجه به اهمیت این کاراکتر و انتشار این عکس توسط آقای فنائی تو کانال تلگرام میشه انتظار داشت که این کاراکتر یکی از دشمنای اصلی ماتو بازی 1:011 باشه
 

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
696

نقشه سیاره هیلاس
 • سرزمین رویا
 • سرزمین نخستین
 • سرزمین وحشت
 • سرزمین سرد(منجمد)
 • سرزمین خاکستری
*داخل رمان سرزمین نور هم وجود داره ولی اینجا نه! شاید بعد از حمله جارجار اسمش به سرزمین وحشت یا سرزمین سرد تغیید داده

**قسمت هایی از سرزمین رو بر روی هوا قرار دارد. قسمت هایی که روی زمین باقی مانده است جاجاروس نامیده میشود

همچنین تصویر یک ماکاگیت
697
 
آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
خب منم کامل رمان شنیدم!!!
چند نکته مهمی می خواستم راجبش بگم:

1.روبان قرمز در صورت این دختر چیست؟؟؟

703
همان طور که می دانید به وسیله جادویی که فرایا خوانده بود قسمتی از سرزمین رویا به آسمان رفت، فرایا می خواست بره به دنبال کتاب جادو های هالیدر(تنها جادو هایی که در مقابل جادو های جارجار مقاوم بودن) اما قبلش رفت پیش پسرش الیسان و تکه ای از موبند خودش کند و دور دست الیسان بست و بهش گفت این بهت نیرو و قدرت میده همیشه پیشت باشه. بعد رفت.
سال ها گذشت و الیسان اون روبان داد به دخترش "روشان" پس این روبان دور چشش همون تکه موبند فرایان هست...

2.این تکه سنگ در اسکرین شات های بازی چیست؟؟؟

704

دو نظریه هست:
۱. ماکاگیت هست
۲.در قسمتی از داستان پراسان برای کوتاه کردن راه خودش تخته سنگی که به اندازه نیمی از تنه خود بلند تر بود انداخت به زمین و روش نشست و یه چیزی گفت تخته سنگ پرواز کرد رفت!!!!!

به احتمال زیاد دومی هست چون اگه به عکس دقت کنید می بینید تخته سنگ به اندازه نیمی از قد دختره بلند تر...

"مدیر مشکلی دیدی خودت ویرایشش کن"

علی راجب ماکاگیت توضیح داد ولی کامل نبود برای همین من کامل تر توضیح میدم.

ماکاگیت:

روش استفاده این طوری هست که شما باید سنگی یا خاکی از سرزمین مورد نظر داشته باشید و در دست بگیرید،چشمتان را می بندید و وارد دروازه می شید و در آخر به سرزمین مورد نظر می رسید...

چرا هفت ماکاگیت وجود دارد؟؟؟
دلایل مختلفی داره یکیش به وجود هفت سرزمین میشه (که یکیش مخفیه و ناشناخته هست)
همان طور که علی گفت ۶ سرزمین وجود داره که یکیش مربوط به سیاره دارویل هست:​

 1. سرزمین رویا
 2. سرزمین نخستین
 3. سرزمین وحشت
 4. سرزمین سرد(منجمد)
 5. سرزمین خاکستری
 6. سیاره دارویل
اما در یکی از قسمت های رمان فرایان که کتاب جادوی هالیدر پیدا کرد در اونجا یک ماکاگیت بود که به ماکاگیت هفتم معروفه و خیلی ها اون یک افسانه می دونند...
فرایان هنگام در گیری بدون هیچ سنگی افتاد تو ماکاگیت هفتم و ماکاگیت خاموش شد!!! هیولاهای دارویل سعی کردند عبور کنند اما به دیوار بر خورد می کردند!!!
این یه احتمال خیلی زیادی میده که سرزمین هفتمی وجود داشته.

"مدیر مشکلی دیدی خودت ویرایشش کن"
 
آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
پِگاوُم چیست؟؟؟
یک حیوانی که شبیه مار بزرگ سیاه هست،سرکشیده ای مثل اسب دارد ،فلسی قرمز و براق از گردن تا دمش دارد، بدنی چندش آور چسب ناک و لزجی دارد،همچنین بال دارد که با آن می تواند پرواز کند!!!​

سلام من تازه بازی سرزمین رویایی تموم کردم
بازی دارای ۵ مرحله هست که به عنوان های:

 • روزشادی
 • مردتنها
 • جارجاروس
 • انتقام نیکس
 • نبرد با تاریکی
می خوام دوباره چند نکته مهمی راجبش بگم:

۱. ابر بالای سر این زن چیست؟؟؟

706

این ابر از اول بازی بالای سر خانه الیسان بود.

707

در قسمت دوم بازی جارجاروس این ابر درون زندان مستطیلی و خانوادش و ستاره سیاره درون حبابی زندانی می کند.

708
709
شما این ابر نجات می دید و با کمک قطره های باران او هیولاهای قدرتمند شکس می دید و ستاره سیاره همراه با دخترش(روشان)نجات می دید،جالب اینجاست که با بارش ابر زمین سرسبز می شود!!!.
710

من نمی دونم چرا وقتی به روی آتیش باران می بارم خاموش نمیشه و توش گل گیاه در میاد😐(بزرگ ترین اشتباه مستر در اولین کار هایش)

711

نکته بعدی در پست بعدی میگم(به دلیل زیاد بودن عکس ها)
 

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
۲."آنها ایمان دارند که خدا هستند"
716


لطفا به گفت و گوی زیر توجه کنید:

717
718
719
720

و بعد جارجاروس بهش میگه پس به خدات بگو همسرت برگردونه و بعد همسر الیسان نشان میده که مرده...
این نشان میده که جارجاروس و هیولاهاش شیاطین و جن هستند!!!
یه نگاه به جارجاروس بندازید،گوش ها و دماغی نک تیز !!
اگه هنوز باور نمی کنید یه نگاه به سیاره دارویل بندازید!! طبق گفته بعضی از شیطان پرستان
(مستند بندگان خدا و بردگان شیطان)
گفتند که شیطان یک حکومتی در سیاره ی دیگه داره!!!(حالا به مفهوم داستان های آدم فضایی می شید)
722
قصر جارجاروس (قبلا مال هالیدر بوده همراه با دیوار ها ی آبی!!!)
البته مثل روز روشن منظور از اون دوکوه چیه!!!
نکته بعدی در پست بعدی میگم(به دلیل زیاد بودن عکس ها)
 
آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
۳.مرد زندانی آشنا!!!
در قسمتی از بازی که وارد قصر شدیم مردی زندانی اسم شما رو صدا می زنه و میگه کمکم کن الیسان!
723
من هیچ نظریه ای ندارم!!!

۴.شباهت با ۴۱۱۴۸ !!!
724725

726727
باز هم هست ولی بنظرم همین قدر کافیه...
و همچنین افکت های هیولاها(که صدای خود مستر😅)
نکته بعدی در پست بعدی میگم(به دلیل زیاد بودن عکس ها)
 

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
۵.ورژن خفن سرزمین رویایی!!!
میدونم شاید باورش براتون سخت باشه ولی یه ورژن خفنی از رمان افسانه هیلاس ساخته شده بود اما مستر تمام لینگ های دانلودش حذف کرده نمی دونم چرا!!!
اینم عکس هاش:
729
730
سرزمین رویابازگویی داستانی است که ساخته تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد این بازی شامل داستان بسیار زیبا و و در نوع خود گیم پلی بسیار جذاب است شما می توانید در بازی بروی دیوار ها راه بروید ،برای هموار کردن مسیر از پرت کردن اشیاء هایی که در وسایل خود دارید استفاده کنید ، سنگ های بزرگ را جا به جا کنید و … همچنین در بازی باید با موجودات مختلفی بجنگید یا اگر توان جنگیدن را ندارید از دست آن ها فرار کنید و باید در بازی مواظب عوامل طبیعی که شما را تهدید می کند باشید مثل تخته سنگ های در حال ریزش یا درختان شکسته و …. البته این را هم باید ذکر کرد که این بازی اولین کار تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد و بیشتر جنبه آموزشی‌می باشد.​
 

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
عضویت
12 Dec 2018
ارسال ها
80
اطلاعات مفیدی بود . ولی بگین ببینم اون سگ که توی فیلم های 1:011 هست ، آیا ربطی به سرزمین رؤیا داره یا نه؟
مستر گفته که جزو شخصیت های اصلی داستانه.
من فکر میکنم که با الهام از شخصیت خخخ ، اون رو درست کرده باشه.
 

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
عضویت
12 Dec 2018
ارسال ها
80
ببینم ، کسی از شما فیلم "The Fountain" یا "چشمه"رو دیده؟؟
یه مقاله راجع به بازی سرزمین رؤیا خوندم، مستر گفته بود که برای ساخت بازی از اون فیلم الهام گرفته.

اینجا برید بخونیدش : سرزمین رؤیا - دنیای بازی917

خلاصه داستان فیلم چشمه (2006)
فیلم از سه داستان موازی تشکیل شده‌است که در انتها به هم می‌پیوندند.
فیلم با داستان یک جنگاور اسپانیایی به نام "توماس" (هیو جکمن) آغاز می‌شود. او در جنگلهای محل زندگی مایاها به دستور "ملکه ایزابل" (راشل وایز) به دنبال درخت حیات است.
داستان دوم به زندگی دکتر "تام کرئو" (هیو جکمن) می‌پردازد که به دنبال درمانی برای سرطان می‌گردد تا همسرش "ایز" (راشل وایز) را از مرگ نجات دهد.
داستان سوم هم روایت مردی است که در فضایی ناشناخته درون حبابی به همراه یک درخت خشک و کهنسال شناور است.
 
آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
اطلاعات مفیدی بود . ولی بگین ببینم اون سگ که توی فیلم های 1:011 هست ، آیا ربطی به سرزمین رؤیا داره یا نه؟
نه متاسفانه اصلا ربطی نداره،احتمال خیلی زیاد یکی از هیولاهای دارویل هست که با ما یار میشه...
 

amirvahidi

کاربرفعال
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
74
۵.ورژن خفن سرزمین رویایی!!!
میدونم شاید باورش براتون سخت باشه ولی یه ورژن خفنی از رمان افسانه هیلاس ساخته شده بود اما مستر تمام لینگ های دانلودش حذف کرده نمی دونم چرا!!!
اینم عکس هاش:
مشاهده پیوست 729
مشاهده پیوست 730
سرزمین رویابازگویی داستانی است که ساخته تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد این بازی شامل داستان بسیار زیبا و و در نوع خود گیم پلی بسیار جذاب است شما می توانید در بازی بروی دیوار ها راه بروید ،برای هموار کردن مسیر از پرت کردن اشیاء هایی که در وسایل خود دارید استفاده کنید ، سنگ های بزرگ را جا به جا کنید و … همچنین در بازی باید با موجودات مختلفی بجنگید یا اگر توان جنگیدن را ندارید از دست آن ها فرار کنید و باید در بازی مواظب عوامل طبیعی که شما را تهدید می کند باشید مثل تخته سنگ های در حال ریزش یا درختان شکسته و …. البته این را هم باید ذکر کرد که این بازی اولین کار تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد و بیشتر جنبه آموزشی‌می باشد.​
رفتم یه سرچ ریزی دربارش کردم
اسم این بازی سرزمین رویا بازگویی داستان بوده که عملا نقش بازگویی داستان نسخه اول بازیو داشته(جالبه بدونید این همون نسخه dream land v2 هستش)
این بازی منتشر شده ولی تنها لینک دانلودش حذف شده.
قرار بوده بعد از این سری نسخه سرزمین رویا کابوس ساخته بشه که این کار انجام نگرفته
به هرحال فکر نمیکنم این بازی بتونه چیز جدیدی بهمون اضافه کنه
 

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
310
۶.من دیگر مومن نیستم
راستی من هنوز از این جمله هیچی نفهمیدم
731
چه ربطی به داستان بازی داشت؟؟؟
اصلا اهالیه هیلاس به چه چیزی اعتقاد دارند؟؟؟
تنها چیزی که من قهمیدم (طبق جمله الیسان) اونا به خداوند یکتا اعتقاد دارند ولی چه نوع دینی؟؟؟یا فرقه؟؟؟ کل داستان رمان اعتقاد مردم به دو دسته تقسیم شده:

 1. اعتقاد به خداوند و همراه بودن با او
2.اعتقاد به شیاطین و همراه بودن با دارویلی ها و...

یعنی جنگ بین خدا پرستان و شیطان پرستان!!!
نه بین مسلمانان و مسیحی و یهودی و بی دین...
این تقسیمات دنیای مستر هست!!!
ولی منظور روشان از این حرف چیست؟؟؟ممکنه منظورش این باشه که برای مقابله با آن ها مجبور از جادو استفاده کنه و برای همین دیگه مومن نیست...
 

Sina88

کاربرفعال
عضویت
17 May 2018
ارسال ها
73
به نظرم منظورش زیادی واضحه

منظورش اینه که بقیه مردم (و حتی یه زمانی شاید خود روشان(با توجه به anymore)) به همون کسایی که فکر میکنن خدا هستند ایمان داشته اما حالا دیگر ایمان نداره
و سعی میکنه با اون مبارزه کنه
 
آخرین ویرایش:
بالا