خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر سرزمین رویا

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
۶.من دیگر مومن نیستم
راستی من هنوز از این جمله هیچی نفهمیدم
731
چه ربطی به داستان بازی داشت؟؟؟
اصلا اهالیه هیلاس به چه چیزی اعتقاد دارند؟؟؟
تنها چیزی که من قهمیدم (طبق جمله الیسان) اونا به خداوند یکتا اعتقاد دارند ولی چه نوع دینی؟؟؟یا فرقه؟؟؟ کل داستان رمان اعتقاد مردم به دو دسته تقسیم شده:

1. اعتقاد به خداوند و همراه بودن با او
2.اعتقاد به شیاطین و همراه بودن با دارویلی ها و...

یعنی جنگ بین خدا پرستان و شیطان پرستان!!!
نه بین مسلمانان و مسیحی و یهودی و بی دین...
این تقسیمات دنیای مستر هست!!!
ولی منظور روشان از این حرف چیست؟؟؟ممکنه منظورش این باشه که برای مقابله با آن ها مجبور از جادو استفاده کنه و برای همین دیگه مومن نیست...

Sina88

کاربر
به نظرم منظورش زیادی واضحه

منظورش اینه که بقیه مردم (و حتی یه زمانی شاید خود روشان(با توجه به anymore)) به همون کسایی که فکر میکنن خدا هستند ایمان داشته اما حالا دیگر ایمان نداره
و سعی میکنه با اون مبارزه کنه

آخرین ویرایش:

Sobhan.Rubiker

کاربر
آرمان ، ببینم... توی بازی سرزمین رؤیا از فرایا خبری نبود؟

Sobhan.Rubiker

کاربر
فرایا بعد از اینگه با یه هیولا افتاد تو ماکاگیت هفتم کسی نمی دونه چه بلایی سرش اومده،آخه کسی تاحالا نتونسته از اون عبور کنم(بعد از افتاندن فرایا)
با یه هیولا؟؟؟؟
من فکر کنم به تنهایی افتاده بود .

Sina88

کاربر
ناگهان يكي از هيولاهـا بـه طـرف او پريـد . فرايـا
دستش را به سرع ت ب ه زير لباسش برد و ثانيه اي بعد، پنجه هاي آن موجود، او را به داخـل ماكاگيـت پرتـاب
.كرد جادوگر و مايجن هر دو متعجب شدند . هيولاها به دنبال فرايا سعي كردند داخل ماكاگيت شوند، اما پرده
ي ماكاگيت همچون ديواري، آنها را دوباره به عقب مي راند
هیولایی وارد ماکاگیت نشد و فقط فرایا رو داخلش پرت کرد

Ali ahmadi

کاربر
با سلام اونجایی که میگه من مومن نیستم احتمالا نسبت به جارجار بوده چون در41148 شیوه مبارزه نفوذی بوده احتمالا شخصیت اصلی تو افراد جارجار نفوذی هستش وبا شروع بازی علنن مبارزه اش رو شروع میکنه.

A8A

کاربر
سلام. من میخواستم به کتاب تونان اشاره کنم که انگار هم وزن قرآن هست.همچنین هم وزن تورات.

4M1R HOSSE1N

کاربر
سلام
به نظرم اونی ک توی زندانه پراسانه
چون آخرین چیزی ک در مورد پراسان گفت این بود ک درد شدیدی احساس کرد

پیوست ها

• 11.4 کیلوبایت بازدیدها: 0

4M1R HOSSE1N

کاربر
ی نکته دیگه اینکه فک کنم فرایا هم پشت ماکاگیت هفتم گیر افتاده چون کیسه سنگ هاش رو همراهش نتونست ببره
و هیولایی هم ک هولش داد همراهش رد شده چون خیلی بهش نزدیک بوده

Reactions: Ali

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
773
چرا الیسان؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Am25

عضو کادر مدیریت
خب راستش این کانال خیلی قدیمیه (زیادی قدیمی ، برو اولین ویدیو ها رو ببین) که به دوران ساخت سرزمین رویا برمیگرده
و خب طبیعیه اگه کسی بازی بسازه تو برخی از شبکه های اجتماعی اسم خودشو اون ذخیره کنه (خودم بشخصه تجربشو داشتم)

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
۵.ورژن خفن سرزمین رویایی!!!
میدونم شاید باورش براتون سخت باشه ولی یه ورژن خفنی از رمان افسانه هیلاس ساخته شده بود اما مستر تمام لینگ های دانلودش حذف کرده نمی دونم چرا!!!
اینم عکس هاش:
مشاهده پیوست 729
مشاهده پیوست 730
سرزمین رویابازگویی داستانی است که ساخته تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد این بازی شامل داستان بسیار زیبا و و در نوع خود گیم پلی بسیار جذاب است شما می توانید در بازی بروی دیوار ها راه بروید ،برای هموار کردن مسیر از پرت کردن اشیاء هایی که در وسایل خود دارید استفاده کنید ، سنگ های بزرگ را جا به جا کنید و … همچنین در بازی باید با موجودات مختلفی بجنگید یا اگر توان جنگیدن را ندارید از دست آن ها فرار کنید و باید در بازی مواظب عوامل طبیعی که شما را تهدید می کند باشید مثل تخته سنگ های در حال ریزش یا درختان شکسته و …. البته این را هم باید ذکر کرد که این بازی اولین کار تیم مستقل کارخانه رویایی میباشد و بیشتر جنبه آموزشی‌می باشد.​
776

Reactions: A8A

atashboy

کاربر
سلام
همین حالا عضو انجمن شدم که یه موضوعی مطرح کنم.
وقتی نسخه مالتی مدیا افسانه های هیلاس رو تموم میکنی یه بخشی به اسم بخش جایزه باز میشه.
شامل تصویر زیر:
778

با رنگ نارنجی هایلایت کردمش : رازی در این صفحه پنهان شده.
با رنگ قرمز هایلایت کردمش : ظاهرا آدرس یه فایل روی اینترنته. اگر کنار هم بزاریمشون میشه : http://fanaei.net/secret.zip
ولی چنین ادرس اینترنتی ثبت نشده و من تقریبا مطمئنم که Fanaei.net رو درست خوندم.

بخشی که آبی هایلایت کردم : Jarjarus رو نوشته و روی us خط زده (کاری ندارم که منظورش United Stats هست یا نه!) ولی با توجه به نوشته های بغلش رمز هم همینجاست که احتمالا jarjar باشه رمز.
بخش سبز هایلایت شده هم میگه : به فصل هفت صفحه یک نگاه کن که هم برعکس و هم سر و ته نوشته شده.
شما هم اگه چیزی دیگه ای پیدا کردید به ما هم بگید.

Sina88

کاربر
احتمالا شروع بازی جدید از grayland است
ایلیشر در coldlandاست
ادامه دهنده راه پراسان
every thing is here بالای صفحه
جای ماکاگیت هفتم هم firstland
سرزمین نور هم همون dreadland (سرزمین وحشت) احتمالا بعد همه شیاطین تبدیل به وحشت شده

Ali

عضو کادر مدیریت
به این موضوع هم توجه کنید که نسخه مالتی مدیا فصل تا فصل 10 رو شامل میشه و موقع انتشار این نسخه اتفاقات بعد از مرگ پریسان و اینکه فریا ادامه دهنده راه پریسان هست مشخص نشده بود
پس به احتمال زیاد این تصویر اطلاعاتی راجع به فصل های 11،12 و 13 داستان رو نشون میده نه بازی جدید

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
782
رمز عبور همین داستان است!!!
منظورش دقیقا چیه؟😐

آخرین ویرایش:
بالا