خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز سرنخ های سینا و پایگاه مخفی

amirvahidi

AmooKonjed:|
کاربر
انگار یه چیزی رو کامپیوتر نوشته شده
عکس با کیفیت تر بهتر نشون میده
اینجوری که من دیدم نوشته c8-

MANI

Mani
کاربرفعال

دلیل این اشتباه این بود که قسمت پایین لباس ویلیام مورگان و مهدی فنایی کمی شبیه به هم بود
خداروشکر از این هم مطمین شدیم

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
میگما من فکر میکنم این عکس یه سری از لایه های تصویری رو نداره(مثل لامپ). درست فهمیدم؟ یا مال زمان خاصی هست؟

M.m.najarzadegan

کاربرفعال

دلیل این اشتباه این بود که قسمت پایین لباس ویلیام مورگان و مهدی فنایی کمی شبیه به هم بود
خداروشکر از این هم مطمین شدیم
یعنی داری میگی این عکس مستر نیست یا داری میگی هست:|

بعدش هم اگه این عکس مورگان نبوده،ما بیخودی مورگان رو چپوندیم تو بازی؟!:|

amirvahidi

کاربر
میگما من فکر میکنم این عکس یه سری از لایه های تصویری رو نداره(مثل لامپ). درست فهمیدم؟ یا مال زمان خاصی هست؟
این مال زمان خاصی نیست فقط عکس بک گرانده
بعد ابجکت ها اومدن روش

MANI

Mani
کاربرفعال
اصلا توی این فضا هیچ لایه ای وجود نداره
یکی از دلایلی که باعث این اشتباه بزرگ شد این بود که تابلو اتاق سینا، بک گراند بود و نمیشد جای عکس مستر رو پیدا کرد

amirvahidi

کاربر
حالا مستر چه ربطی به فونوس یا اعضای دیگه فراماسونری داره:|

Ali

عضو کادر مدیریت
1.JPG
این هم تصویر سر نخ های مخیگاه :

11.jpg
داعش و جنایاتش! تصویر مربوط به بریدن سر خبرنگار آمریکایی توسط داعش هست...
وجود این تصویر روی بولتن نشون میده که افراط گرایان داخل بازی که با سیرکل همکاری نزدیکی داشتن در واقع همون داعش بوده

1529770012578.png
کتاب «اسرار فراماسونری» نوشته leo taxil فرانسوی
تصویر بالا غیر از بز بافومت نوشته هایی هم داره که به فرانسوی نوشته شده:
Les mysteres franc maconneri
ترجمه فارسیش میشه: اسرار فراماسونری

کاری از هستی

Ali

عضو کادر مدیریت
دو مورد دیگه از تصاویر روی بولتن :
2.jpg
یکیشون کارت بلک فایترز یا همون داعش هست که لی لی تو آخر بازی نشون میده
و اون یکی هم نماد اومانیسم هست که بهش پرداخته شده ولی بازم اینجا مینویسم :
اومانیسم مکتبی هست که انسان رو مبنای هر چیزی میدونه و وجود خدا و شیطان و جن و... رو به طور کامل نفی میکنه.
امانیسم ها به شش اصل معتقد اند :
اول: اومانیست‌های مذهبی جهان را وجودی خود به خود می‌پندارند و به آفرینش ایمان ندارند.
دوم: اومانیسم معتقد است انسان جزئی از طبیعت می‌باشد و در نتیجة فرایندی ممتد پدیدار شده است.
سوم: اومانیست‌ها با داشتن عقیده زیستی نسبت به حیات, دوگانگی ذهن و جسم را رد می‌كنند.
چهارم: اومانیسم معتقد است تمدن و فرهنگ مذهبی بشر كه به طور واضح در علوم انسان‌شناسی تاریخ ترسیم گردیده‌اند محصول تدریجی كنش و واكنش‌های انسان با محیط طبیعی و میراث اجتماعی او بوده‌اند. فردی كه در محیط فرهنگی خاصی متولد می‌شود تا حدود بسیاری از آن الگو می‌پذیرد.
پنجم: اومانیسم ادعا می‌كند آنچه توسط دانشمندان نوین به عنوان ماهیت جهان ترسیم شده هرگونه ضمانت ماوراء الطبیعی بودن ارزش‌های انسانی را غیرقابل قبول می‌كند... .
ششم: ما مجاب شده‌ایم كه جهان، اعصار توحید، خداپرستی، مدرنیسم و انواع اندیشه‌های جدید را پشت سرگذارده و می‌گذارد.
اطلاعات بیشتر راجع به اومانیسم

H

Hgfd_ahmadreza

سلام بیاید سرنخ های سینا در مخفیگاه خونه ش رو بررسی کنیم تا به چیستی عکسی مستر که همه سرنخ ها به اون میرسه پی ببریم! بخشیش رو خودم شروع میکنم!:
1- عکس فونوس: با توجه به توضیحات سینا میشه گفت که سینا فونوس رو تحت نظر داشته و دلیلش هم کاملا مشخصه!
2- عکس زن مجهول: به احتمال زیاد و با توجه به اطلاعاتی که در اتاق مخفی بود این زن همون فوتلس نومد هست که با ارتباطش با فونوس هم جور در میاد!
3- عکس مرد مجهول : این به نظرم دو احتمال داره : یکیش آلیستر و دیگری آمادو! شاید بپرسین سینا که آمادو رو میشناخته پس چرا باید عکس مجهولی رو اون جا قرار بده؟!
میتونم اینطوری توضیح بدم که همونطور که خودتون در بازی متوجه شدید مقام آمادو خیلی بالاتر از این حرفا بوده که در ابتدای اپیزود سوم فهمیدیم!(کارت آسانسور طبقه آخر، اطلاع داشتن از محل آلیستر و دیگه اینکه اون فونوس رو کشت! یه زیردست هیچ وقت به این راحتی مافوقش رو نمیکشه!)
خلاصه این که سینا متوجه شده بود شخصیت مذکری پشت پرده ست که اختیارات بالایی داره ولی اون رو نمیشناخته و به فکرش نرسیده بوده که اون میتونه آمادو باشه! و اپیزود چهارم مشخص میشه که این فرد میتونه آمادو باشه! و دلیل دیگه ای که دارم که مرد مجهول آمادوست شباهت اتصالات تصویر ها به بولتن مخفیگاه سارا ست که در اون تصور "آمادو" به فونوس وصل شده بود.
4- تصویر مستر!!!! : خب خیلی عجیبه که مستر عکسش اینجا باشه! ولی خب قبلا هم بود در بازی!(کیف چرمی 41148 !)
در اپیزود اول دیدیم که در اتاقی کیف چرمی سازمان 41148 با نام مهدی فنایی و جسدی در طرف دیگه که طبق گفته سینا ربطی به بقیه ندارع و با عقل هم جور در میاد چون اگه هدفشون قربانی برای یک مراسم بود اونو در جایگاه مخصوص و طی مراسمی مخصوصی قربانی میکردن!
و نه در یک اتاق و اونم با یه اره برقی! کاملا از نوع مرگ مشخصه که هدف قتل بوده اون هم به منظور این که از شر طرف خلاص شن! و مجموعه این ها فقط یک معنی میتونه داشته باشه! مهدی فنایی هم یکی از نفوذی های دیگه به کلیسا های پدر بوده که لو رفته و کشتنش!
البته بعضی از دوستان در انجمن قبلی مطرح کردن که اصلا برای چی مستر باید بیاد خودشو توی بازی خودش قرار بده؟! من با توجه به دلایلی این رو کاملا طبیعی میدونم! همونطور که میدونید مستر قبل از اینکه که بازیساز باشه یه گیمر بوده و خیلی از گیمر ها خودشون رو جای شخصیت های بازی جا میزنن، و نکته دیگه! اسم پیج آپارات مستر الیسان فنایی بوده! الیسان در واقع اگه اشتباه نکنم شخصیت اصلی سرزمین رویاست! و اینها ثابت میکنن که مستر از این که جزیی از شخصیت های بازی باشه خوشش میاد!
حالا راجب اینکه چرا همه سرنخ ها به عکس مستر ختم میشه فقط احتمالاتی رو میتونم بیان کنم!
احتمالا مستر(منظور همون مهدی فنایی در بازی نه واقعیت) اون سرنخ های قبلی رو درباره فونوس جمع آوری کرده!

بیاید برای این که بتونیم با قطعیت بیشتر نظر بدیم با جستجو در اینترنت عکس های دیگه بولتن رو پیدا کنیم! کار خیلی سختیه ولی با هم میتونیم!!

Ali

عضو کادر مدیریت
من با چندتا چیز مخالفم :
1- سینا از مؤنث یا مذکر بودن اون فرد بالایی اطلاعی نداشته برای همین روی بولتن یه عکس مرد مجهول گذاشته و یه عکس زن مجهول، یعنی هردوتا ای اون عکسا به یه نفر اشاره میکنن ولی چون جنیستش رو نمیدونسه از دوتا تصویر استفاده کرده
2-در مرود تصویر مستر چند تا ایده دارم :
  • فامیلی اصلی سینا، افیان هست که با جابجا کردن حروفش به فنائی میرسیم! از طرفی مدل مو سینا هم شبیه خود مستر هست، من فکر کنم آقای فنائی کاراکتر سینا رو از روی خودشون کپی کردن و اون عکسی که پشت لامپ هست در واقع عکس خود سینا هست به عنوان بخشی از پازل(همه سر نخ ها به اون وصل نیستن اصلا هیچ نخی به عکس مستر وصل نیست)​
  • اون کیف و عکس مستر مثل عکس جارجاروس یه سری ایستراگ بودن که ربطی به داستان اصلی بازی ندارن​

H

Hgfd_ahmadreza

1- سینا از مؤنث یا مذکر بودن اون فرد بالایی اطلاعی نداشته برای همین روی بولتن یه عکس مرد مجهول گذاشته و یه عکس زن مجهول، یعنی هردوتا ای اون عکسا به یه نفر اشاره میکنن ولی چون جنیستش رو نمیدونسه از دوتا تصویر استفاده کرده
اگه منظور از دو تصویر مرد مجهول و زن مجهول یه فرد باشه باید عکس های یکسانی بهشون وصل بشه! که اگه دقت کنی میبینی اینطوری نیست! و متوجه میشیم این دو دو شخصیت جدا از هم هستند!

همه سر نخ ها به اون وصل نیستن اصلا هیچ نخی به عکس مستر وصل نیست)
کی گفته هیچ نخی بهش وصل نیس؟! :| فک کنم شما اشتاهی اون عکس بکگراند ابولفضل رو دیدی! که کلا توی اون هیچ نخی نیست!
ولی اگه عکس اصلی رو ببینی میفهمی که دو تا نخ بهش وصله و بقیه عکس ها هم به اون دوتا! البته به غیر از سایفر و نقشه مخفیگاه

رهگذر...

کاربر
مشاهده پیوست 123

عکس مخفی رو از فایلا پیدا کردم!!!!!!!!!!!!

عکس مسترو ببینید.
یکی دیگه از موارد،عکس جان کری و آنتوان لاویه.
این عکسشون:
kerry_lavey.jpg

و اینم عکسشون توی روزنامه که‌ همون عکس توی بازیه:
02cfb201f79fb6df27f247673d36882f.jpg

و اما معنی این عکس چیه؟اگه کری رو نماد آمریکا بدونیم و لاوی رو نماد شیطان پرستی،این عکس میخواد بگه شیطان پرستی یا ماسونی،همواره مثل یک دوست کنار آمریکاست و این دو از هم جدا شدنی نیستن.
متاسفانه من بازی رو الان ندارم و نمیتونم ببینم این عکس به چه چیز هایی وصله.کسی اگه داره بفرسته.
مرسی...

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
سلام بیاید سرنخ های سینا در مخفیگاه خونه ش رو بررسی کنیم تا به چیستی عکسی مستر که همه سرنخ ها به اون میرسه پی ببریم! بخشیش رو خودم شروع میکنم!:
1- عکس فونوس: با توجه به توضیحات سینا میشه گفت که سینا فونوس رو تحت نظر داشته و دلیلش هم کاملا مشخصه!
2- عکس زن مجهول: به احتمال زیاد و با توجه به اطلاعاتی که در اتاق مخفی بود این زن همون فوتلس نومد هست که با ارتباطش با فونوس هم جور در میاد!
3- عکس مرد مجهول : این به نظرم دو احتمال داره : یکیش آلیستر و دیگری آمادو! شاید بپرسین سینا که آمادو رو میشناخته پس چرا باید عکس مجهولی رو اون جا قرار بده؟!
میتونم اینطوری توضیح بدم که همونطور که خودتون در بازی متوجه شدید مقام آمادو خیلی بالاتر از این حرفا بوده که در ابتدای اپیزود سوم فهمیدیم!(کارت آسانسور طبقه آخر، اطلاع داشتن از محل آلیستر و دیگه اینکه اون فونوس رو کشت! یه زیردست هیچ وقت به این راحتی مافوقش رو نمیکشه!)
خلاصه این که سینا متوجه شده بود شخصیت مذکری پشت پرده ست که اختیارات بالایی داره ولی اون رو نمیشناخته و به فکرش نرسیده بوده که اون میتونه آمادو باشه! و اپیزود چهارم مشخص میشه که این فرد میتونه آمادو باشه! و دلیل دیگه ای که دارم که مرد مجهول آمادوست شباهت اتصالات تصویر ها به بولتن مخفیگاه سارا ست که در اون تصور "آمادو" به فونوس وصل شده بود.
4- تصویر مستر!!!! : خب خیلی عجیبه که مستر عکسش اینجا باشه! ولی خب قبلا هم بود در بازی!(کیف چرمی 41148 !)
در اپیزود اول دیدیم که در اتاقی کیف چرمی سازمان 41148 با نام مهدی فنایی و جسدی در طرف دیگه که طبق گفته سینا ربطی به بقیه ندارع و با عقل هم جور در میاد چون اگه هدفشون قربانی برای یک مراسم بود اونو در جایگاه مخصوص و طی مراسمی مخصوصی قربانی میکردن!
و نه در یک اتاق و اونم با یه اره برقی! کاملا از نوع مرگ مشخصه که هدف قتل بوده اون هم به منظور این که از شر طرف خلاص شن! و مجموعه این ها فقط یک معنی میتونه داشته باشه! مهدی فنایی هم یکی از نفوذی های دیگه به کلیسا های پدر بوده که لو رفته و کشتنش!
البته بعضی از دوستان در انجمن قبلی مطرح کردن که اصلا برای چی مستر باید بیاد خودشو توی بازی خودش قرار بده؟! من با توجه به دلایلی این رو کاملا طبیعی میدونم! همونطور که میدونید مستر قبل از اینکه که بازیساز باشه یه گیمر بوده و خیلی از گیمر ها خودشون رو جای شخصیت های بازی جا میزنن، و نکته دیگه! اسم پیج آپارات مستر الیسان فنایی بوده! الیسان در واقع اگه اشتباه نکنم شخصیت اصلی سرزمین رویاست! و اینها ثابت میکنن که مستر از این که جزیی از شخصیت های بازی باشه خوشش میاد!
حالا راجب اینکه چرا همه سرنخ ها به عکس مستر ختم میشه فقط احتمالاتی رو میتونم بیان کنم!
احتمالا مستر(منظور همون مهدی فنایی در بازی نه واقعیت) اون سرنخ های قبلی رو درباره فونوس جمع آوری کرده!

بیاید برای این که بتونیم با قطعیت بیشتر نظر بدیم با جستجو در اینترنت عکس های دیگه بولتن رو پیدا کنیم! کار خیلی سختیه ولی با هم میتونیم!!
راجب شماره دو عکس مجهول باید بگم که سینا نمی دونست رئیس کلیسای خورشید (آلیستر سیمیرس)زن هست یا مرد!
مدرک:وقتی در بازی کلیک می کنی به اون دو عکس مجهول سینا همین میگه

M.m.najarzadegan

کاربرفعال

به نظرت بیکارای دیگه ای هم عین ما میان بشینن رو اون بولتن تحقیق کنن؟:| یه چی میگیا:| تو برو تو اینترنت بزن "بولتن روی اتاق مخفی لیلی در بازی۴۱۱۴۸" ببین گوگل چه فحشی بهت میده:|

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
مشاهده پیوست 123

عکس مخفی رو از فایلا پیدا کردم!!!!!!!!!!!!

عکس مسترو ببینید.
آقا راستی یه خبر خوش

این عکس برا ضایع کردن اونایی که هی میان میگن ما کلید پیدا کردیم در این کشو ها رو باز میکنه خیلی خوبه چون اگه دری باشه اینجا باز نشون داده میشه.شرط میبندم این یکی دیگه به ذهنتون نرسیده بود:|

Ali

عضو کادر مدیریت
8z2x_2.jpg
از درستی این مطلبی پیدا کردم کاملا مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد درسته.
تصویری که دورش خط کشیدم در واقع تصویر مجسمه بز بافومت هست که یه سری حواشی به همراه داشت، کلیسای شیطان قصد داشت تا اون مجسمه رو در مرکز شهر دیترویت نصب کنه ولی به دلیل مخالفت گسترده مردم موفق به این کار نشد بنابر این اونا تصمیم گرفتن که این مجسمه رو در یکی دیگه از شهر ها در کنار تندیس 10فرمان نصب کنن. تندیس 10 فرمان یه تندیسه که روی اون 10فرمانی که خداوند به حضرت موسی در کوه سینا وحی روی اون نوشته شده.
تصویر کامل از این مجسمه :
Negar_01032018_142602.png

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
sketch-1543912608382.png
پادشاه بعل
تصویر ترسیم شده پادشاه بعل
بر پایه جادونامهٔ اعظم (le Grand Grimoire) پادشاه بعل در راس نیروهای اهریمنی است. او نخستین پادشاهدوزخ با مناطقی در شرق است.
بر اساس کلید کهین سلیمان او سه سر دارد: وزغ، انسان و گربه. او صدای ناهنجاری دارد ولی به خوبی سخن می‌گوید و بر ۶۶ لژیون حکومت می‌کند. او هنر ناپدید شدن را آموزش می‌دهد. ممکن است بعل معادل یکی از هفت شاهزادگان دوزخ باشد.[۳]
احتمالاً نام او بازمانده ای از بعل، یکی از خدایانبین‌النهرین باستان باشد.

خب و باز هم یکی از دیو در آرس گویتیا من تاپیکی با همین نام زدم و درموردشان توضیح دادم که خیلی از این دیو ها همان موجودات کلیسا هستن و حالا این دیو از کدام موجودات کلیسا هست؟

آخرین ویرایش:
بالا