انجمن طرفداران استودیو بازی سازی فنائی | FGSFans

مهمان گرامی! برای عضویت در فروم به رایگان یک حساب کاربری بسازید! با وارد شدن به حساب کاربری خودتان میتوانید با ساخت تایپک و ارسال پست در انجمن شرکت کنید، همچنین در اینباکس شخصی خود با دیگر کاربران ارتباط داشته باشید!

اخبار فیلم کورش کبیر

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
#1
به نام خدا
%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

مسعود جعفری جوزانی پس از مدت‌ها بالأخره فیلم "کوروش" را خواهد ساخت. این فیلم اگر به طور دقیق بر اساس روند فیلمنامه "کوروش کبیر" نوشته جوزانی ساخته شود، در مورد کودکی تا مرگ این امپراتور شهیر ایرانی خواهد بود.

فیلم "کوروش" پیش از این قرار بود با علی معلم ساخته شود که این اتفاق نیفتاد. اکنون در خبرها آمده که جوزانی قصه کوروش را در شهر ملایر خواهد ساخت.

عبدالعظیم رضایی فرماندار ملایر در همین رابطه به فارس گفت گفت: به زودی با تفاهم نامه‌ای که با جعفری جوزانی صورت گرفته فیلم کوروش در ملایر ساخته می‌شود.

وی افزود: تفاهم‌نامه ساخت فیلم با این کارگردان مطرح سینمای ایران که ملایری هستند، انجام شده و به‌ زودی احداث شهرک سینمایی نیز جهت ساخت این فیلم در ملایر آغاز خواهد شد. ️ساخت این کار ارزشمند ضمن اینکه نشان از فرهنگ و قدمت تاریخی این دیار دارد جایگاه شهرستان ملایر را در عرصه ملی تقویت می کند.

"فیلمنامه کوروش کبیر" به نویسندگی جعفری جوزانی در اسفند سال 1394 منتشر شد و با بازخوردهای متفاوتی همراه بود.
"آرت بوک" آن هم در سال ۹۵ ساخته شد...​
 

بالا