انجمن طرفداران استودیو بازی سازی فنائی | FGSFans

مهمان گرامی! برای عضویت در فروم به رایگان یک حساب کاربری بسازید! با وارد شدن به حساب کاربری خودتان میتوانید با ساخت تایپک و ارسال پست در انجمن شرکت کنید، همچنین در اینباکس شخصی خود با دیگر کاربران ارتباط داشته باشید!

مهم قوانین انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali

عضو کادر مدیریت
#1
این انجمن بیش از اینکه یه انجمن رسمی باشه یه انجمن دوستانه هست و هدف از این انجمن بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های استودیو فنائی و ایجاد یه محیط دوستانه برای طرفدارای آقای فنائی هست پس لزومی هم نداره که قوانین سفت و سخت براش وضع بشه، پس من به دوتا قانون ساده قناعت میکنم و امید وارم که همینا برای سرپا نگه داشتن انجمن کافی باشن.

1) اولین قانون، ساده ترین قانون و مهمترین قانون؛ به بقیه کاربرا احترام بزارید و از به کاربردن الفاظ زشت یا رکیک خودداری کنید.

2) اسپم ممنون! اسپم یعنی ارسال هرگونه پست نامربوط و هرز که باعث به حاشیه کشانده شدن تاپیک ها و یا انجمن میشه. پس لطفا هر موضوعی رو در جای مربوط به خودش مطرح کنید تا تو انجمن بی نظمی ایجاد نشه.

و یه مطلب دیگه که احتمالا خودتون میدونید، داشتن بیش از یک اکانت ممنوع هست!!!
 
آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت
#2
توجه توجه
جهت تشکر میتوانید بر روی عبارت لایک در پایین هر پست استفاده کنید، ارسال پست جهت تشکر از نویسنده پست یا اعلام موافقت با نظر یکی از کاربران یا موارد مشابه اسپم محسوب میشود. لذا از ارسال پست هایی که فقط شامل عباراتی مانند "ممنون، متشکرم، وااای عالی بود، دمت گرم!، منم موافقم و..." خودداری کنید.
با تشکر:)
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.

بالا