خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

عضویت

مهم قوانین انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
این انجمن بیش از اینکه یه انجمن رسمی باشه یه انجمن دوستانه هست و هدف از این انجمن بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های استودیو فنائی و ایجاد یه محیط دوستانه برای طرفدارای آقای فنائی هست پس لزومی هم نداره که قوانین سفت و سخت براش وضع بشه، پس من به دوتا قانون ساده قناعت میکنم و امید وارم که همینا برای سرپا نگه داشتن انجمن کافی باشن.

1) اولین قانون، ساده ترین قانون و مهمترین قانون؛ به بقیه کاربرا احترام بزارید و از به کاربردن الفاظ زشت یا رکیک خودداری کنید.

2) اسپم ممنون! اسپم یعنی ارسال هرگونه پست نامربوط و هرز که باعث به حاشیه کشانده شدن تاپیک ها و یا انجمن میشه. پس لطفا هر موضوعی رو در جای مربوط به خودش مطرح کنید تا تو انجمن بی نظمی ایجاد نشه.

و یه مطلب دیگه که احتمالا خودتون میدونید، داشتن بیش از یک اکانت ممنوع هست!!!
 
آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت
عضویت
17 Mar 2018
ارسال ها
196
توجه توجه
جهت تشکر میتوانید بر روی عبارت لایک در پایین هر پست استفاده کنید، ارسال پست جهت تشکر از نویسنده پست یا اعلام موافقت با نظر یکی از کاربران یا موارد مشابه اسپم محسوب میشود. لذا از ارسال پست هایی که فقط شامل عباراتی مانند "ممنون، متشکرم، وااای عالی بود، دمت گرم!، منم موافقم و..." خودداری کنید.
با تشکر:)
 

Am25

عضو کادر مدیریت
عضویت
27 Apr 2018
ارسال ها
101
باز کردن فایل های بازی 1:011(آن‌پک کردن) و ارسال هرگونه تصویر استخراج شده از فایل های بازی 1:011 در این انجمن ممنوع است. و در صورتی که کاربر هرگونه تصویر استخراج شده از فایل های بازی را پست کند، طبق قوانین پست حذف خواهد شد و کاربر اخطار می‌گیرد، در صورت تکرار کاربر برای همیشه از انجمن اخراج می‌شود.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا