خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر مرگ سینا

Mojtaba azarpeyvand

عاشق41148
کاربر
به نام خدا​
سلام
ما همه میدونیم که مرگ کاراکتر اصلی داستان سینا تنتا تأثیر گذار ترین بخش داستان بود که حتی اشک بعضیا رو برای اولین بار دراورد.😢
هزاران بار میگم که این قضیه تو تاپیک های دیگه بوده اما تاپیکی نداشته!
۱-انگیزه
به نظر من زمانی که سینا وارد اتاق قبل از استودیو شد.این انگیزه در او بود که خودشو در این راه فدا کند.
درون مایه این انگیزه می تونه این باشه که سینا می خواسته خودشو به لی لی برسونه یا مهر تایید باشه بر بی رحمی و کثیف بودن شرکتcircleورئیس اونه.
حالا می پرسید این فرضیه از کجا میاد؟
خب ما مهارت خیلی خوب وفوق الهاده سینا رو در کار با تفنگ واسلحه سرد وهوش بالای اون در مبارزه رو دیده بودیم و الیستر (از روی شکل گرفتن تفنگش)یک مبتدی بود.
۳-افراد بزرگ و با احترامی در تاریخ بودن که در پایان داستانشون به قتل رسیدن مانند مالکوم ایکس وامیر کبیر.

عشق لیلی و تنفر از circleاونو اماده پرواز کرده بود ولی افسوس که عشقش رو به دست نیاورد چون لیلی زنده بود.
خوشتون اومد لایک کنید.:giggle:(y)
شاید کمکی باشه به ساخت مستند کامل.

پیوست ها

Am25

عضو کادر مدیریت
خب راستش معتقدم که سام(سینا) اونجا هدفش فقط رسوایی شرکت سیرکل بود و البته انتظار هم نداشت که آلیستر جلوی میلیون ها آدم به اون شلیک کنه
بهر حال گرچه اگه سینا نمیمرد به احتمال زیاد به دلیل حمله مسلحانه دستگیر میشد و بعدش هم آلیستر میتونست به وسیله پول و قدرتی که داشت یجورایی ماجرا رو ماست مالی کنه. ولی خب خوشبختانه اینجوری نشد!

Mojtaba azarpeyvand

عاشق41148
کاربر
عکس ها اون توری که می خواستم نشون داده نشد ولی خب نظر خوبی بود متشکرم!

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
عکس ها اون توری که می خواستم نشون داده نشد ولی خب نظر خوبی بود متشکرم!
دوست عزیز به جای اینکه بگی سینا چرا گذاشت بمیره باید بگی چرا مستر داستان اینطوری درست کرده! یعنی باید بفهمی هدف مهدی فنایی از کشته شدن سینا چیه؟ این رو باید شخصی سینا بررسی کنی،در تاپیک سیناتنتا زیر ذرهبین نوشته بودم که یکی از شخصیت های سینا ضدماسون هست و معروف ترین ضد ماسون توسط شیطان پرستان کشته شد!

Sina88

کاربر
دوست عزیز به جای اینکه بگی سینا چرا گذاشت بمیره باید بگی چرا مستر داستان اینطوری درست کرده! یعنی باید بفهمی هدف مهدی فنایی از کشته شدن سینا چیه؟ این رو باید شخصی سینا بررسی کنی،در تاپیک سیناتنتا زیر ذرهبین نوشته بودم که یکی از شخصیت های سینا ضدماسون هست و معروف ترین ضد ماسون توسط شیطان پرستان کشته شد!
ولی اصلا اینقد فکر کردن لازم نبود ها
خب وقتی دو گروه مخالف هم باشن کاملا محتمله که سردسته شون کشته شه

در این جا هم دور شدن از خود بازی رفتن به بیراهه شاهد هستیم

If you kill him, he will win
اگر اون رو بکشی، اون برنده میشه

خب اگه سینا میومد و در جا آلیستر رو هدشات میکرد چی میشد؟

تنها اتفاقی میفتاد این بود سینا به عنوان یک ترورسیت دستگیر میشد و نهایتا هم اعدام میشد

اما سینا با رسوا کردن کمپانی سیرکل به هدفش رسید و آدم خوبه شد و آلیستر بود که به عنوان خائن به ملتش شناخته شد(نوشابه ای که از خون مسلمانان ساخته شده)

Am25

عضو کادر مدیریت
اما سینا با رسوا کردن کمپانی سیرکل به هدفش رسید و آدم خوبه شد و آلیستر بود که به عنوان خائن به ملتش شناخته
حرفتون کاملا درسته و باهاش موافقم ، حتی خودمم بالا یه چیزی شبیه اینو گفتم.
فقط فکر نکنم اون نوشابه فقط از خون مسلمانان درست شده بود. اون چیزی که من یادم میاد اون نوشابه از خون مردم ساخته شده بود و اشاره ای به مسلمان ها نشده.

نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی باید اینو بگم که توی خیلی از فرهنگ ها از خون انسان به عنوان مایع قدرت بخش یاد میکردن ، به عنوان مثال مایا ها خون انسان رو برای (به اصتلاح) خدایانشون قربانی میکردن

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
به نظر من اگه قرار بود داستان بازی اینطوری تموم نشه و سینا زنده بمونه، شاید ما دیگه اون علاقه ای که نسبت به سینا و عقایدش داشتیم به کلی نابود میشد. نمیدونم چرا ولی با اینکه بعضی ها میگن سینا باید زنده می موند، من حس میکنم این بهترین پایانی بود که مستر می تونست واسه پایان بازیش در نظر بگیره.

(Mojtaba azarpeyvand اینجا مینویسم که نگن اسپمه! اسم من سبحانه نه صبحان!!!!)

آخرین ویرایش:

Mojtaba azarpeyvand

عاشق41148
کاربر
اقا صبحان از حرفتون خوشم اومد چون اگه این پایان برای داستان وجود نداشت اینقدر فرد رو در گیر تخیالتش نمی کرد کرد.اصلن چرا داریم دور خودمون می چرخیم ما در حقیقت باید این بازی رو تبلیغ کنیم.مثلا اگه یه فرد عادی ازت بپرسه چرا سینا مرد می خواهید بگید چون بزرگ ترین زد ماسون ویلیام مورگان رو کشتند.
برای کسی که تحقیق نداره این حرف های قلمبه سلمبه فقط سر درد میاره ما باید اسلام رو بشناسونیم.حرف من اینه چرا نباید گفت امام بزرگمون امام حسین ع. دشمنان اون رو شیطان فریب داده بود و دشمنان سینا هم همینطور
برخی منابع میگن در زمان مرگ ایشون تعداد زیادی فرشته نشان دار به زمین امده و از ایشان طلب اجازه کردند ولی ایشان رد کردند به زبون خودمو اگر او را بکشی او پیروز خواهد شد.

Erfan

کاربر
خب راستش معتقدم که سام(سینا) اونجا هدفش فقط رسوایی شرکت سیرکل بود و البته انتظار هم نداشت که آلیستر جلوی میلیون ها آدم به اون شلیک کنه
بهر حال گرچه اگه سینا نمیمرد به احتمال زیاد به دلیل حمله مسلحانه دستگیر میشد و بعدش هم آلیستر میتونست به وسیله پول و قدرتی که داشت یجورایی ماجرا رو ماست مالی کنه. ولی خب خوشبختانه اینجوری نشد!
منم با این موافقم
وایسید یسری احتمال هارو در نظر بگیریم،اگه سینا اونو میکشت میفتاد زندان،نهایتش هم اعدام!
ولی فک کنم در این صورت میتونست ازاد شه!(درواقع بپیچونه)
چرا؟چون اگه داستان رو خونده باشید لیلی تو شیرینی پزیش با دو تا پلیس دوست شدن؟اونا هم بعدا به مقام بالایی دست یافتن و از این ماجرا میشه احتمال داد سینا بعد کشتن یارو آلیستر بتونه قانون رو دور بزنه.
ولی خب مستر میخواست هم بازیو زود تر تموم کنه هم اینکه مثل بعضی فیلما شخصیت اصلی داستان رو اول به فنا بده :/
ولی یه سوال،بعد اینکه اون یارو افتاد پایین،مرد به نظرتون؟ :/

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربر
منم با این موافقم
وایسید یسری احتمال هارو در نظر بگیریم،اگه سینا اونو میکشت میفتاد زندان،نهایتش هم اعدام!
ولی فک کنم در این صورت میتونست ازاد شه!(درواقع بپیچونه)
چرا؟چون اگه داستان رو خونده باشید لیلی تو شیرینی پزیش با دو تا پلیس دوست شدن؟اونا هم بعدا به مقام بالایی دست یافتن و از این ماجرا میشه احتمال داد سینا بعد کشتن یارو آلیستر بتونه قانون رو دور بزنه.
ولی خب مستر میخواست هم بازیو زود تر تموم کنه هم اینکه مثل بعضی فیلما شخصیت اصلی داستان رو اول به فنا بده :/
ولی یه سوال،بعد اینکه اون یارو افتاد پایین،مرد به نظرتون؟ :/
اگه یکی از پنجرۀ طبقۀ آخر یه ساختمون 33 طبقه بیوفته پائین، به نظرت زنده می مونه؟

و باید این رو هم بگم که لی لی با اون پلیسا خیلی هم دوست نبود و ماجرا های اون شیرینی پزی هم در 40 سالگی لی لی اتفاق افتاده بود (لی لی در بازی 25 یا 26 سال سن داشت). تا اون موقع هم سینا حتما اعدام میشد چون آلیستر نفوذ زیادی در پلیس داشت.

بالا