خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر مفهوم داستان 1:011

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
اولش بگم خیلی تلاش کردم 30یا30 نشه اما شد:|
همینجا اعلام میکنم ما کاملا تابع جمهوری اسلامی ایران هستیم:|

خب بگذریم:|
، ‎#متولدایران هستش! البته قراره بشه، چون فعلا تو شکم باباشه!
دختر قصه ما می خواد از دست مشکلات و مردم سرزمین خیالیش فرار کنه! چون اونم مث ما ترسیده...
نه؟
یعنی شما نترسیدین؟
به فکر فرار از سرزمین تون نیستین؟
این جملات رو قبل از انتشار بازی آقای فنائی در اینستا نوشتن راجب روشان!

به نظرتون چه معنی میتوونه داشته باشه!

اینو داشته باشین، اینم ببینین!:
1584089801986.png

علاوه بر این ها به اتفاقات به بازی خوب دقت کنین علی الخصوص صحبت ها با بتران و دارویلی ای ک بعد ویل واگ بود!

اگه مث من فک کنین به این نتیجه میرسین بازی راجب خود ماست! ما ایرانی ها!

سالهاست ک با پدیده ی فرار مغز ها مواجهیم! جامعه ای ک شاید اکثریت به فکر خودشونن!( مثل خود روشان، بتران و...)

اندک افرادی هم ک قصد دارن برای بهتر شدن جامعه تلاش کنن یا میمیرن!(کشته شدن الیسان، ک خب بعدش فهمیدیم زندس:|) یا در نهایت زده میشن و فرار میکنن و تصمیم میگیرن به فکر خودشون باشن!(روشان)

تو بازی دیدیم تونان رو به نفع خودشون تحریف کردن و دارن ازش سود میبرن!! کاری ک متاسفانه بعضی ها دارن به اسم اسلام کارهاشونو توجیه کنن!

توجهتونو به این حدیث از امام علی (ع) جلب میکنم! :

بعد از من روزی خواهد آمد که هیچ چیز پنهان‌تر از حق نیست و هیچ چیز آشکارتر از باطل نخواهد بود. بازار دروغ‌گویی نسبت به خدا و پیغمبر بیش‌تر از هر چیز دیگر است. این همان نشانه آخرالزمان است.» حضرت همچنین در ادامه این خطبه می‌فرماید «در آخرالزمان هیچ کالایی بی‌ارزش‌تر از قرآن نیست. در هیچ کجا حرفی از قرآن زده نمی‌شود. در جلسات پررونق، قرآن را تخریب می‌کنند. کلام خدا و حق مشتری ندارد؛ ولی اگر برعکس آن گفته شود مشتریان بسیار خواهد داشت.»

به نظرم این حدیث خیلی با بازی مطابقت داره!!!(لطفا نیاید نگید این حدیث مربوط به آخرالزمانه ولی بازی تم قرون وسطایی داره پس ربط نداره:| میدونم:| اما بازی خیالیه و تا حدودی نمادین هست!

نظراتتونو میشنوم!

آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
اقای عزیز گفتم کار کرد دیرین گونه ها چیه؟اینکه با وسیله اسطوره و تاریخ و دین یک ترکیبی درست کنی که مفاهیمی که بخوای بره توی ذهن طرف! یعنی چی؟ یعنی مفاهیم بازی ترکیبی از:
فرار مغز ها از ایران+قرون وسطای اروپاییان+تحریف تورات+دوران بت پرستی یونانیان+کشور اشغال شده(که شباهتی بسیار زیاد با فلستین داره)+اعتقاد شیطان پرستان راجب حکومت شیطان در سیاره ای دیگه +...

ما باید این دیرین گونه،هارو در تاپیک ها،جدا بررسی کنیم بعد یه همچین تاپیکی به عنوان نتیجه گیری بزاریم باشه؟ پس فعلا این تاپیک قفل کنید تابعد

بالا