خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر منجی هیلاس

navid

کاربر
سلام

در کتاب مقدس تونان در اولین بخش از قسمت منجی نوشته شده:

در روزگاری که سیاهی شما را فرا خواهد گرفت زنی از میان سنگ های آسمان در برابر شیطان می ایستد.اورا یاری کنید که جز او نجات دهنده ای نیست.

با توجه به این که مستر ما در اینستا تصویر روشان را در پستی پشت این آیه از تونان گذاشته ولی من درباره منجی بودن روشان شک دارم.اما چرا؟

در وبلاگ مستر نوشته شده:

1:011داستان دختری را روایت می کند که از افراط گراییِ مردم خود خسته شده و قصد دارد خود را به سرزمینی آزاد برساند. اما برای رسیدن به نور، باید از دل تاریکی گذشت!

و اینکه روشان در میان سنگ های آسمان متولد شده اما

خود دانید که بین زن و دختر فرق هست.

بنده به نظرم فرایا منجی ی سیاره ی هیلاس هست.چون وقتی ماکاگیت هفتم هست به احتمال بالا ماکاگیت هشتمی هم هست یا سرزمینی
هست که فرایا به آن رفته باشد.و آن ماکاگیت به سرزمینی در میان آسمان تعلق داشته باشد.

آخرین ویرایش:

AGH8792

کاربر
از اونجایی که همه نظرها و اعتقادات یکسان نیست پس من نظرمو میگم:
روشان در میان سنگ های آسمان متولد شده
درسته چون منظور از سنگ های آسمان سرزمین رویاست که از زمانی که فرایا برای اینکه دارویلی ها نتونن به طرف فرایا و الیسان (طبق افسانه های هیلاس هنوز مایجن و نیکس و آیان نیومده بودند) و مایجن بیان قرص نانی رو نصف کرد. نصفشو روی زمین دفن کرد و اون یکی نصف قرص نان رو نمی دونم چیکار کرد که بعد از اون وردی داشت میخوند که تا مایجن سر رسید و فرایا هم متوجه اومدن مایجن نشد اون ورد اثر کرد و زمانی فهمید مایجن داره میاد که سرزمین رویا در حال معلق بین زمین و آسمان بود و فرایا مایجن رو نجات داد و بعد از اون برای اینکه دارویلی ها به سرزمین رویا حمله نکنند وردی خواند و بعد از یه سری اتفاق یه جادویی ظاهر شد که هاله زردی دور سرزمین رویا ظاهر شد و بعد بصورت بی رنگ ماند و طبق گفته پیران هیلاس جادوها تا ده ها سال پایدار می مانند و به مرور زمان اثر آنان از بین می رود و بعد از یه سری اتفاقات طبق بازی سرزمین رویا و طبق تاپیک هایی که داشتیم روشان با نردبانی از سرزمین رویا میره و از راه جارجاروس به سرزمین نور میره

پس منظور از سنگ های آسمان سرزمین رویاست

ببخشید همه اتفاقات رو نگفتم یا کم گفتم چون می خواستم دلیلمو به صورت خلاصه بگم

ARIA AA

In The Name Of 41148
کاربر
روشان با نردبانی از سرزمین رویا میره و از راه جارجاروس به سرزمین نور میره
روشان با طناب اومد توی جارجاروس نه نردبان
بعدشم همه میدونن که سنگ های آسمان همون سرزمین رویا هست و اصلا ربطی به این تاپیک نداره

navid

کاربر
جمع بندی تایپیک:

روشان چون در میان سنگ های آسمان یعنی در سرزمین رویا متولد شده و با طنابی به پایین میاد پس نتیجه میپیریم که منجی هیلاس کسی نیست جز:
روشان دختر الیسان.
دیگه تو این تایپک چیزی ننویسید../

بالا