خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

پیشنهاد مهم،پایانی برای مستند های ۴۱۱۴۸

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال

به نام خدا
سلام به همگی،من می خوام تمام مستند ها رو پاک کنم و به جاش با کمک شما تمامی راز ها رو در یک مستند به طور کامل درست کنم،حتما می پرسید چرا؟چون وقتی به کیفیت کار و متن فکر میکنم یادم به 💩 می افته (با عرض معذرت) و بزرگ ترین مشکل دیگه تاپیک های کامل نشده که تو انجمن قبلی پره! و تو این انجمن اصلا حرفی ازش زده نشده،من از شما کمک می خوام برای کامل کردن بحث های تاپیک های زیرذره بینی (مثل تاپیک لیلی زیرذره‌بین) من بعد از کامل شدن هر تاپیک زیر ذره بین یه تاپیک دیگه برای شخصیت های بعدی میزنم تا به طور کامل ترین حد ممکن بحث بشه تا چیزی ازش نمونه، در آخر با کمک کارگردانی شما مستند میسازیم(انشاالله)...
خب نظر شما راجب این موضوع چیه؟آیا موافق هستید؟!

Am25

عضو کادر مدیریت

به نام خدا
سلام به همگی،من می خوام تمام مستند ها رو پاک کنم و به جاش با کمک شما تمامی راز ها رو در یک مستند به طور کامل درست کنم،حتما می پرسید چرا؟چون وقتی به کیفیت کار و متن فکر میکنم یادم به 💩 می افته (با عرض معذرت) و بزرگ ترین مشکل دیگه تاپیک های کامل نشده که تو انجمن قبلی پره! و تو این انجمن اصلا حرفی ازش زده نشده،من از شما کمک می خوام برای کامل کردن بحث های تاپیک های زیرذره بینی (مثل تاپیک لیلی زیرذره‌بین) من بعد از کامل شدن هر تاپیک زیر ذره بین یه تاپیک دیگه برای شخصیت های بعدی میزنم تا به طور کامل ترین حد ممکن بحث بشه تا چیزی ازش نمونه، در آخر با کمک کارگردانی شما مستند میسازیم(انشاالله)...
خب نظر شما راجب این موضوع چیه؟آیا موافق هستید؟!
جمله اولتو قبول دارم !
راجب مستند ها
مستندهای 41148Al-Ch (همون مستندایی که قرار بود سال پیش من بسازم ولی..) هنوز تسلیم نشدم و در کمال نا باوری هنوز هم میخوام بسازمشون
البته شاید یخورده بیشتر از اون چیزی که انتظارشو دارید طول بکشه !

MANI

Mani
کاربرفعال
جا داره یه اشاره کنم به پیجی که تا جایی که یادم میاد پارسال برای انجمن زده بودم
همچنین کانال آپارات انجمن داره خاک میخوره
علی میخواست انجمن جون بگیره بعد شروع کنیم ولی هرروز انجمن راکدتر شد متاسفانه

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
جمله اولتو قبول دارم !
راجب مستند ها
مستندهای 41148Al-Ch (همون مستندایی که قرار بود سال پیش من بسازم ولی..) هنوز تسلیم نشدم و در کمال نا باوری هنوز هم میخوام بسازمشون
البته شاید یخورده بیشتر از اون چیزی که انتظارشو دارید طول بکشه !
جواب من ندادی،من گفتم با همکاری هم دیگه این مستند بسازیم نه کار تک نفره،یکی متن ها رو ، یکی عکس ها رو،یکی هم سبک و آهنگ مستند به کار بگیره منظورم گرفتی؟

MANI

Mani
کاربرفعال
جواب من ندادی،من گفتم با همکاری هم دیگه این مستند بسازیم نه کار تک نفره،یکی متن ها رو ، یکی عکس ها رو،یکی هم سبک و آهنگ مستند به کار بگیره منظورم گرفتی؟
شما خودت نبودی گفتی من نمیتونم کار تیمی کنم و روحیم به کار تیمی نمیخوره؟:|

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
شما خودت نبودی گفتی من نمیتونم کار تیمی کنم و روحیم به کار تیمی نمیخوره؟:|
من گفتم:
۱.به دلیل مدرسه و درس و... که شنبه تموشد
۲.شما همکاری نمی کردید اگه مستند آخری یادتون باشه من هرچه قدر التماس کردم که متن هر کدوم بهم بگید نگفتید ! اصلا جوابم نمی دادید! شما هیچ همکاری نمی کردید بهر حال ممکنه دلایل خودتون داشته باشید.
(مثل الان که ای ام ۲۵ هنوز هیچ جوابی نمیده! مشکل من اینه!)
۳.من الان این تاپیک زدم ببینم چند نفر وقت کمک کردن دارن،اگه کسی نبود من خودم مجبورم به همون روش قبلیم ادامه بدم!
الان سوال اصلی اینجاست کی می خوات در ساخت مستند همکاری کنه؟

آخرین ویرایش:

Am25

عضو کادر مدیریت
آممممـ
خب الان آنلاین شدم و پیامتو دیدم که جواب بدم

با توجه به سابقه چند ساله ام توی ویدیو سازی (حالا جدا از Am25) من میتونم ویدیو ها رو بسازم
فقط تنها چیزی که ندارم متن مناسبه
و البته یه گوینده !
این دو تا ردیف شه ساخت ویدیو ها با سرعت خوبی پیش خواهد رفت
یه سری مشکل کوچیک دیگه هم هست که نیازی به گفتنشون نیست

MANI

Mani
کاربرفعال
آممممـ
خب الان آنلاین شدم و پیامتو دیدم که جواب بدم

با توجه به سابقه چند ساله ام توی ویدیو سازی (حالا جدا از Am25) من میتونم ویدیو ها رو بسازم
فقط تنها چیزی که ندارم متن مناسبه
و البته یه گوینده !
این دو تا ردیف شه ساخت ویدیو ها با سرعت خوبی پیش خواهد رفت
یه سری مشکل کوچیک دیگه هم هست که نیازی به گفتنشون نیست
دادا مگ اون متنی که واسه من فرستادی چش بود؟ گوینده هم که خودم هستم (درواقع تنها کسی که داخل انجمن همه میشناسنش و خودش رو مخفی نکرده خودمم گزینه دیگه ای اصن وجود نداره:|) بهونه نیارید انصافا یه مستند ساختن اصلا این کارهارو نداره

بالا