خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

مقاله موزه طبقه 32

• شروع کننده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

عضو کادر مدیریت
به نام خدا
خب دوستان اینجا قراره درباره آیتم های موحود در طبقه سی و دوم موزه بحث کنیم ولی قبل چند تا تذکر میدم :

در اینجا قرار نیست حدسیاتمون رو مطرح کنیم پس لطفا اگر درباره موضوعی اطلاع کافی ندارید اینجا ننویسید.
بعد از خوندن این تاپیک یه تاپیک به اسم \"موزه طبقه اول\" نزنید یعنی مواردی مثل اینو دیدم که میگم!
از اسپم و نقل و قول های طولانی پرهیز کنید.
این تاپیک به صورت تدریجی کامل خواهد شد.

Ali

عضو کادر مدیریت

خب اولین آیتمی که باهاش مواجه میشیم کتاب منشا گونه ها اثر چارلز داروین است. چکیده این کتاب میشه : حیات به صورت تدریجی به وجود آمده است و مخلوق و خالقی در کار نیست که یکی از اصول اومانیسم هست!
فکر نکنم تفسیر بیشتری برای این مورد نیاز باشه ولی اگر اطلاعات و تفاسیر بیشتری میدونید لطفا پیام خصوصی کنید تا با نام خودتان در ادامه ثبت گردد.

Ali

عضو کادر مدیریت
1527854244324.png
دلیل وجود برگی از کتاب فیزیک ارسطو تقریبا مشابه دلیل وجود کتاب داروین هست.
هر دو کتاب بر یک اصلی تاکید می‌کنن که شیطان‌پرستان آن‌ها را از اصول اساسی دین خود می‌دانند:
طبیعت علت اصلی حرکت، زندگی، مرگ و ... است. و طبق نتیجه‌ای که شیطان‌پرستان می‌گیرند: دنیای بدون خدا یا متافیزیک

این برگ به احتمال زیاد برگ اول یا دوم کتاب فیزیک دوم ارسطو هست.
1527855502241.png

منبع: ویکی‌پدیا و کلیسای شیطان
با تشکر از Monotheism و Samafiane

آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت

تندیسک‌های ونوس (به انگلیسی: Venus figurines) نامی است که به بسیاری از تندیسهای کشف شده مربوط به دوران ماقبل تاریخ اشاره می‌کند. دلیل انتخاب نام «شمایل ونوس» این بوده که اغلب (ولی نه همه) مجسمه‌های کشف شده مؤنث بوده و باستان‌شناسان فرض کردند که تندیس‌ها کارکردهایی شهوانی داشته‌اند.
دلیل قرار گیری این تندیس در موزه هم مربوط به ترویج شهوت پرستی و آزادی های بی حد و مرز هست.
تا حالا به غلط املایی موجود در این بخش دقت کرده بودید؟ قبل رو قل نوشتن!

Ali

عضو کادر مدیریت

استیون ویلیام هاوکینگ فیزیکدان نظری، کیهان‌شناس و نویسندهٔ بریتانیایی و مدیر تحقیقات مرکز کیهان‌شناسی نظری در دانشگاه کمبریج است که کارهای علمی‌اش سابقه‌ای بیش از چهل سال دارد.وی که به دلیل ابتلا بیماری ای ال اس (اسکلروز جانبی آمیوتروفیک)، امکان تحرک ندارد، از سیستم جدیدی که با استفاده از هوش مصنوعی تولید شده برای صحبت کردن استفاده می‌کند. بیماری ای ال اس باعث تخریب پیشرونده و غیرقابل ترمیم دستگاه عصبی مرکزی فرد می‌شود. به همین دلیل صدای او آهنگی رباتیک دارد.
خب حالا میریم سراغ ربطش به شیطان پرستی :
هاوکینگ در آثار خود اشاره‌هایی در باب وجود خدا و یا عدم وجود آن می‌کند. برای مثال در کتاب پرفروش تاریخچه مختصر زمان می‌نویسد: «اگر ما بتوانیم فرضیه‌های لازم برای توضیح هر پدیده و مادهٔ موجود در هستی را کشف کنیم، این کشف یک پیروزی نهایی برای خرد انسانی است، بدین معنی که ما می‌توانیم فکر خدا را بخوانیم
در کتاب طرح عظیم نیز به این موضوع اشاره می‌کند که برای توضیح عالم هستی نیازی به یک آفریدگار نیست. همچنین وی به صراحت عنوان کرده‌است که اعتقاد به وجود بهشت و یا حیاتِ پس از مرگ در حقیقت «افسانه‌ای» است برای مردمانی که از مرگ می‌هراسند. او با صراحت می‌گوید که پس از آخرین فعالیت مغز انسان، دیگر حیاتی برای آن وجود ندارد.
هاوکینگ در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۴ با نشریه ال‌موندو، به طور قطع وجود خدا را انکار کرده و می‌گوید: «جهان حاصل پدیده‌های علمی قابل توضیح است.» و «طبیعی است که پیش از درک دانش به خلق هستی به دست یک خداوندگار باور داشته باشیم. اما اکنون و در این عصر، دانش توضیحی مجاب‌کننده‌تر در اختیار ما قرار می‌دهد.» سپس خبرنگار «ال موندو» بازهم از نظریه پیشینِ هاوکینگ در کتاب «تاریخچه مختصر زمان» مبنی بر «کمک دانش به درک اندیشه خداوندگار توسط بشر» پرسیده‌است. هاوکینگ در پاسخ توضیح داد: «منظور من در آنجا این بود که اگر بر همه چیز عالم شویم، به درک اندیشه خداوند نیز نائل خواهیم آمد، با این قید که اساساً خدایی وجود داشته باشد، که این چنین نیست. من خداناباور هستم.»
حالا نکته جالبش اینجاست :
هاوکینگ در مهٔ ۲۰۱۳ با تصمیم به عدم شرکت در همایش سالانه فردای پیش رو که هر ساله به میزبانی شیمون پرز در اورشلیم برگزار می‌شود به جمع کمپین تحریم‌کنندگان علمی اسرائیل پیوست.
اون همچنین کسی است که نظریه مشهور بیگ بنگ را مطرح کرده است

MANI

Mani
کاربرفعال

آنها میخواهند بگویند که ما از نسل گوریل هستیم و آدم و حوا وجود ندارند در حالی که سینا گفت اگه ما از نسل گوریل هستیم پس چرا بقیه گورل ها انسان نشدن و حرف اون شیطان پرست ها رو تکذیب کرد

Ali

عضو کادر مدیریت

راستی اون unholy water به معنی فارسی میشه آب غیر مقدس. آب مقدس چیه؟

در کلیسای کاتولیک، کلیسای انگلستان، کلیسای ارتدوکس شرقی، لوتریسم، و چند کلیسای دیگر مسیحیت آب مقدس یک آب است که توسط یک کشیش مقدس می‌شود تا برای غسل تعمید و مقدس سازی مکان‌ها به جهت دورسازی شیطان استفاده شود.

استفاده از آب برای غسل و پاکسازی روحی در میان ادیان دیگری همچون سیخیسم و هندویسم کاربرد دارد.

کاربرد دیگر آن مختص به کلیسای کاتولیک است استفاده از آن به عنوان نوعی حرز برای دورسازی شیطان است.

در کلیسای کاتولیک ذکر شده‌است که آب مقدس توانایی حفاظت از شیطان را دارد. مسیحیان کاتولیک مجاز به استفاده از آب مقدس برای جن‌گیری نیستند اما می‌توانند از آب مقدس یا مدال سنت بندیکت یا صلیب برای دور کردن شیطان استفاده کنند.

در تشیع نیز نوشیدن «آب شفابخش» برای درمان بیماری‌ها وجود دارد. به علاوه خاک برخی مناطق را نیز مانند کربلا و نجف را نیز مقدس و درمان کننده بیماری‌های روحی و جسمی می‌دانند.

خوب وقتی منفی شده یعنی کاربرد برعکس داره. اون اگر برای دور کردن شیطانه لابد این یکی برای جذب شیطانه!

------------
فرضیه بعدی
من درباره این زیاد تحقیق کردم و به تنایجی هم رسیدم، تو یه سایت آموزش جادو!
ظاهرا آب غیر مقدس یه چیزی هست که تو جادوگری استفاده میشه! اونجایی که من دربارش خوندم یه انجمن بود و یکی پرسیده بود که چطور میشه آب غیر مقدس تهیه کرد؟، یکی هم جواب داده بود "من معمولا به این روش تهیه میکنم و کیفیت خوبی داره! و میشه ازش تو نفرین جادو سیاه استفاده کرد!!!"
تا اون حد بگم که از جنین خوک تهیه میشه.... نه چیزای دیگه!
-------------
فرضیه سوم
1527854971893.png
با تشکر از رها

Ali

عضو کادر مدیریت
عکس شام آخر
آقای فنایی این عکسو جدیدا تو کانال تلگرامشون گذاشتن.

طبق سرچی که من تو نت کردم این تابلوی شام آخر اثر لئوناردو داوینچیه. این اطلاعات درباره اش تو ویکیپدیا بود:منشأ آیین «عشای ربانی» (شام خداوندی) در میان مسیحیان است و به طور ویژه به وعده شامی در باغ جتسیمانی، اطلاق می‌گردد کهعیسی مسیح در شبی که یهودا او را تسلیم کرد به عنوان آخرین «غذای زمینی» خورد.چنان‌که بر اساس انجیل عیسی مسیح به رسولان (حواریان) گفت: دیگر از این محصول مو (انگور) نخواهم نوشید تا به پدرم در آسمان بپیوندم.»اهمیت این اتفاق در مسیحیت به خاطر تعالیم خاصی است که مسیح در آن به شاگردان داد. از آن جمله‌است:

• یادآوری بسیاری از تعالیمی که پیشتر به شاگردان داده بود.
  • تأکید بر محبت بی قید و شرط.
  • خبر دادن از قیام او از مردگان در روز سوم پس از مرگش.
  • مژده آمدن و نزول روح القدس بر رسولان.
اثر داوینچینقاشی دیواری شام آخر لئوناردو داوینچی، در سالن ناهار خوری کلیسای سانتا ماریا دله گرتزیه در میلان، ایتالیا واقع شده‌است.
----------
این تصویر لحظه ای است که عیسی مسیح اعلام میکند: "یکی از همین جمع، مرا تسلیم سران یهود خواهد کرد ..همو اکنون با من دست به سمت نان دراز کرده است." اینجا پطرس چاقویی درمیاره وبا عصبانیت میگه: ای خداوند بگو آن کیست که تو را تسلیم میکند تا با همین چاقو رگش را بزنم!!! یکی دیگه شروع به اشک و گریه و زاری میکنه... یکی دیگه با تعجب از اطرافیان میپرسه که کی از بین ما ممکنه دشمن عیسی باشه... ولی هیچ کس حرف عیسی را تا آخر گوش نکرده بود که گفت "هم اکنون همزمان با من دست به نان دراز خواهد کرد" و این یهودا اسخریوطی (آن چهره تیره در تصویر) هست که دست به نان برده و در دست دیگه هم کیسه ای پر از پول دارد (چون یهودا مامور باج و خراج بود). و به خاطر همین چند سکه که از سران یهود گرفته بود عیسی رو تسلیم دشمنانش کرد.
شام آخر تصویر اون لحظه هست که توضیح دادم از دید لئوناردو داوینچی

بعضی شیطان پرستان اعتقاد دارند که کسی که در دست راست عیسی مسیح نشسته و چنین مقام بلندی داره (دست راست، نمادی از مقام بلند در فرهنگ یهود) یوحنا نیست، بلکه همسر عیسی، مریم مجدلیه است که حتی لباسش با لباس عیسی تقارن داره و مثلث رو به پایینی که بین عیسی و مریم تشکیل شده، نماد جام مقدس است ( جام= مریم مجدلیه). شیطان پرستان ادعا دارند لئوناردو داوینچی که خودش یک فراماسونر بوده جام رو به صورت رمزگونه بین عیسی و مریم قرار داده:

در دنباله این تعبیر، شیطان پرستان میگن که موقع به صلیب کشیده شدن عیسی، مریم مجدلیه باردار بوده و بعد از واقعه صلیب، دوستان عیسی، مریم مجدلیه رو از اورشلیم فراری میدن. چون یهود اگه باخبر میشد که عیسی فرزندی داره، اونو هم میکشت. پس مریم رو از طریق آب و با قایقی میبرن به روستایی در فرانسه و مریم صاحب دختری میشه به اسم سارا!
سارا بعدها با خاندان سلطنتی فرانسه وصلت میکنه و نسل عیسی هنوز از طریق نوادگان سارا روی زمین ادامه داره. (چه داستان سرگرم کننده ای!)
همونطور که حدس میزنید خاندان سلطنتی فرانسه ادعا دارند از نسل مسیح هستند و blah blah blah
اون خطوط قرمز رو من کشیدم که نشون بدم منظور شیطان پرستان از جام چیه. اونها میخوان اثبات کنند که عیسی ازدواج کرده و نسلی روی زمین داره. اما این ادعای اونها خلاف گفته های کتب مقدسه.
به حالت دست های حضرت مسیح تو نقاشی داوینچی دقت کنید. به شکل مثلث رو به بالا است و بین ایشون ومریم مجدلیه یه مثلث رو به پایین هست. قبلا توضیح دادیم که ترکیب مثلث رو به بالا و پایین یعنی ازدواج.
اینم یه تفسیر که فریماسونها از این نقاشی میکنن.

Ali

عضو کادر مدیریت

ما اول و آخر هستیم فقط ما مهم هستیم و این یعنی ما باید به خواسته هایمان اهمیت بدهیم به خودمان اهمیت بدهیم به چیز های دنیوی اهمیت بدهیم و سعی کنیم با نهایت لذت زندگی کنیم و فقط به خودمان توجه کنیم اینها همه اعتقادات شیطان پرستان است(با تشکر از افرادی که در تاپیک لوح سیاه بحث کردند)
این عقیده انسان محوری درواقع پایه و اسا اومانیسم است.
کاری از Alireza55

41148

کاربر
سلام پشت همون عکس شام آخر توی موزه یه چیزی نوشته 101
ممکنه به بازی 1:011 ربطی داشته باشه؟؟

P Ali

کاربر
اا

راستی اون unholy water به معنی فارسی میشه آب غیر مقدس. آب مقدس چیه؟

در کلیسای کاتولیک، کلیسای انگلستان، کلیسای ارتدوکس شرقی، لوتریسم، و چند کلیسای دیگر مسیحیت آب مقدس یک آب است که توسط یک کشیش مقدس می‌شود تا برای غسل تعمید و مقدس سازی مکان‌ها به جهت دورسازی شیطان استفاده شود.

استفاده از آب برای غسل و پاکسازی روحی در میان ادیان دیگری همچون سیخیسم و هندویسم کاربرد دارد.

کاربرد دیگر آن مختص به کلیسای کاتولیک است استفاده از آن به عنوان نوعی حرز برای دورسازی شیطان است.

در کلیسای کاتولیک ذکر شده‌است که آب مقدس توانایی حفاظت از شیطان را دارد. مسیحیان کاتولیک مجاز به استفاده از آب مقدس برای جن‌گیری نیستند اما می‌توانند از آب مقدس یا مدال سنت بندیکت یا صلیب برای دور کردن شیطان استفاده کنند.

در تشیع نیز نوشیدن «آب شفابخش» برای درمان بیماری‌ها وجود دارد. به علاوه خاک برخی مناطق را نیز مانند کربلا و نجف را نیز مقدس و درمان کننده بیماری‌های روحی و جسمی می‌دانند.

خوب وقتی منفی شده یعنی کاربرد برعکس داره. اون اگر برای دور کردن شیطانه لابد این یکی برای جذب شیطانه!

------------
فرضیه بعدی
من درباره این زیاد تحقیق کردم و به تنایجی هم رسیدم، تو یه سایت آموزش جادو!
ظاهرا آب غیر مقدس یه چیزی هست که تو جادوگری استفاده میشه! اونجایی که من دربارش خوندم یه انجمن بود و یکی پرسیده بود که چطور میشه آب غیر مقدس تهیه کرد؟، یکی هم جواب داده بود "من معمولا به این روش تهیه میکنم و کیفیت خوبی داره! و میشه ازش تو نفرین جادو سیاه استفاده کرد!!!"
تا اون حد بگم که از جنین خوک تهیه میشه.... نه چیزای دیگه!
-------------
فرضیه سوم
مشاهده پیوست 111
با تشکر از رها[/QUOTE
نظریه سوم درست تر هستش
چون سام خودش گفت
اه حالم به هم خورد!!
یعنی معذرت می‌خواهم( ادرار)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
نظریه سوم درست تر هستش
چون سام خودش گفت
اه حالم به هم خورد!!
نه این مایع قرمز رنگ یه چیز دیگه هست که توی مستند ظهور توضیح داده می تونی خودت بری ببینیش

Sina88

کاربر
نظریه سوم درست تر هستش
چون سام خودش گفت
اه حالم به هم خورد!!
خیلی ببخشیدا ادرار مگه زرد نیست؟
مال ما که زرده
البته اگه بیماری خاصی داشته باشه

P Ali

کاربر
نه این مایع قرمز رنگ یه چیز دیگه هست که توی مستند ظهور توضیح داده می تونی خودت بری ببینیش
من آن مستند رو دیدم و منظورم ادرار و خون هستش (مخصوصاً خون یک بی‌گناه مثل یک نوزاد حلال زاده)
لطفاً ‌‌شما برو کتاب شریعت آلیستر کراولی رو بخون بعد نظر بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Erfan

کاربر

از نظر من هم ادرار خونی هستش.
چون هم این که ظرفی که داخلش ادرار قرار داره مثل ظرف های مخصوص ادار هستش.بعدشم از دیالوگ خود سینا میشه فهمید و همینطور (اب غیرمقدس)
من با این متنی که تحقیق کردم به یک چیزی مشکوک شدم...
این ادرار مال کسایی مثل سینا هستش.متن رو بخونید..
خون در ادرار معمولا بدون هیچ نشانه ای رخ می دهد و علت اصلی آن می تواند مشکلات کلیوی، پیشرفت سرطان و تمرینات سنگین ورزشی باشد.

خب یادتونه سینا بعد خوردن نوشابه سیرکل بالا اورد!خب شاید علتش این بوده.
زخم هاي معده وبرخي پوليپها( پوليپهايي كه استعداد بدخيمي دارند)
این یکی از علامت های سرطان معده هستش که باعث بالا اوردن خون (چیزی که تقریبا سینا بالا اورد میشه)البته این فقط فرضیه هستش
اگه عقلانی فک کنیم باید بگم چرا مستر تو بازیش یک ادرار خونی رو توی موزه قرار داده!
پس دو تا فرضیه ایجاد میشه بازم.
1:این ادرار مال شخص مهمی باشه.
2:ادرار نباشه!اب غیر مقدس باشه.

raha_dsp4148

Rαħα.D
کاربر
همون دومی درسته آب غیر مقدسه که توی مراسمی برای به سخره گرفتن عشای ربانی ازش استفاده میشه

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
خلاصه کل این حرفا یک کلمه هست اونم "نجاست" 😐😑

P Ali

کاربر
ادرار خونی نه
مگه غیر از خون و ادرار چیز نجستی هست؟؟؟؟
مطمئن نیستم ولی اگر بود فنائی می‌ذاشت

آخرین ویرایش:

78x

کاربر
ادرار و خون نه
لطفاً یکم عقلتو به کار بنداز و بالا رو بخون
مگه غیر از خون و ادرار چیز نجستی هست؟؟؟؟
مطمئن نیستم ولی اگر بود فنائی می‌ذاشت
دوست عزیز اینجا یک مکان فرهنگی برای تبادل اطلاعات و رسیدن به نتیجه مطلوب است پس لطفا هنگام گفتگو توهین نکنید
البته این بحث خیلی مفید نیست چون من راجع به اب غیر مقدس مطالعاتی داشتم و به احتمال زیاد این اب به همون اب مربوطه

بالا