خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز کاراکتر ماپان

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربرفعال
سلام
خب هممون با کاراکتر ماپان در رمان ریشه های سرزمین هیلاس به اندازه کافی آشنا هستیم!
اول یه خلاصه از پیشینه اون رو میگم!
1- در قلعه آب مشغول به کار بوده.
2- توسط وسیله ای به نام ترانچانسمات(نمی دونم درست گفتم یا نه!) وسایلی رو به طور تصادفی از سرزمین های دیگه وارد سرزمین خودش(در رمان، ماپان در سرزمین نخستین بوده فک کنم) میکرد.
البته تو فروشگاه بازی 1011 یه وسیله ای هس ک فک کنم همون ترانچسمات باشه!
3- بعد از حمله جارجار به روستای فرایا رفت و با ترانچسمات وسایلی مانند ابرک (سریع یه هیولا رو میکشه) طناب جادویی و.... برای مبارزه مردم با هیولاهای جارجار تهیه میکرد.

حالا میرسیم به 1011! من به دلایلی معتقدم ماپان به عنوان یک نفوذی در بین بقیه هالینی ها فعالیت میکنه!
1- به لباس های هالینی اول بازی و ماپان دقت کنین! خیلی شبیهن! حتی لباس ماپان طوریه ک من فک میکنم ماپان باید از مافوق ها باشه!
2- روشان طوری صحبت میکرد ک ماپان و بقیه پیر مرد های هالینی رو از یک قماش به حساب میاورد!
به هر حال در حد فرضیه اس و نیاز به بررسی داره!
نظراتتونو میشنوم(میبینم!)!11171118

آخرین ویرایش:

amirvahidi

کاربرفعال
سلام
خب هممون با کاراکتر ماپان در رمان ریشه های سرزمین هیلاس به اندازه کافی آشنا هستیم!
اول یه خلاصه از پیشینه اون رو میگم!
1- در قلعه آب مشغول به کار بوده.
2- توسط وسیله ای به نام ترانچسمات(نمی دونم درست گفتم یا نه!) وسایلی رو به طور تصادفی از سرزمین های دیگه وارد سرزمین خودش(در رمان، ماپان در سرزمین نخستین بوده فک کنم) میکرد.
البته تو فروشگاه بازی 1011 یه وسیله ای هس ک فک کنم همون ترانچسمات باشه!
3- بعد از حمله جارجار به روستای فرایا رفت و با ترانچسمات وسایلی مانند ابرک (سریع یه هیولا رو میکشه) طناب جادویی و.... برای مبارزه مردم با هیولاهای جارجار تهیه میکرد.

حالا میرسیم به 1011! من به دلایلی معتقدم ماپان به عنوان یک نفوذی در بین بقیه هالینی ها فعالیت میکنه!
1- به لباس های هالینی اول بازی و ماپان دقت کنین! خیلی شبیهن! حتی لباس ماپان طوریه ک من فک میکنم ماپان باید از مافوق ها باشه!
2- روشان طوری صحبت میکرد ک ماپان و بقیه پیر مرد های هالینی رو از یک قماش به حساب میاورد!
به هر حال در حد فرضیه اس و نیاز به بررسی داره!
نظراتتونو میشنوم(میبینم!)!
ترانچسمات نه ترانچانسمات ( به نظرم ترکیب transfer و chance عه یعنی شانسی یه چیزی رو منتقل میکنه ( طبق تعریف ماپان ))
اون جسمی هم که گفتی تو فروشگاه اول فکر کردم فانوسه الان میبینم با تعریف ترانچانسمات مطابقت داره
اینم عکسش اگه نمیدونید منظورمون چیه
1115
این جسم سمت راست منظورمونه

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
ترانچسمات نه ترانچانسمات ( به نظرم ترکیب transfer و chance عه یعنی شانسی یه چیزی رو منتقل میکنه ( طبق تعریف ماپان ))
اون جسمی هم که گفتی تو فروشگاه اول فکر کردم فانوسه الان میبینم با تعریف ترانچانسمات مطابقت داره
مشاهده پیوست 1115
نه ترانچانسماته!

البته درست ترش میشه ترنچانسموت یا tranchancemot که مخفف "transfer chancy motor" هست به معنی "دستگاه جا به جایی شانسی"! البته مطمئن نیستم دقیقا این باشه.

AGH8792

کاربر
من کلمه ترانچانسمات رو دستکاری کردم شد چندتا کلمه دیگه که هیچکدومشون ربطی به هم ندارن
ترانچانسمات - تماس چتر آنان - چترتان آسمان - آسمان چترتان
براساس جابجایی حروف

آخرین ویرایش:

navid

کاربر
مشاهده پیوست 1115
اون که ترانچانسمات نیس.اون تبدیل کنندس.ببین اون تعداد الماس ها به اون وصله یعنی مثلا 10 تا الماس توش میره یه جون بهت میده.در این مورد مطمئنم

AGH8792

کاربر
اون که ترانچانسمات نیس.اون تبدیل کنندس.ببین اون تعداد الماس ها به اون وصله یعنی مثلا 10 تا الماس توش میره یه جون بهت میده.در این مورد مطمئنم
من که می دونستم ولی خب نظرمو گذاشتم تا ببینم شماها دربارش چه فکری می کنید

ARIA AA

In The Name Of 41148
کاربر
من فقط میدونم ترانچانسمات یه تله پورتر ( Teleporter ) هست . وسیله ای که اجسام رو از یه جا به یه جای دیگه انتقال میده.
به نظرم یه اسم دیگه ی ترانچانسماته

ARIA AA

In The Name Of 41148
کاربر
ولی نمیشه که ترانچانسمات اجسام رو شانسی انتقال بده. حتما یکی هست که اینکارو میکنه.
متاسفانه اطلاعات زیادی نداریم از ترانچانسمات

AGH8792

کاربر
ولی نمیشه که ترانچانسمات اجسام رو شانسی انتقال بده. حتما یکی هست که اینکارو میکنه.
متاسفانه اطلاعات زیادی نداریم از ترانچانسمات
از اونجایی که اطلاعات بیشتری درباره ترانچانسمات نداریم پس چاره ای جز صبر کردن برای اپیزود دوم نیست

ans1382

ادمین کانال
عضو کادر مدیریت
به نظر من جالب میشه در اپیزود های بعدی بشه از ترانچاسمات استفاده کرد و بشه اونو با پیدا کردن آیتم های متعدد ارتقا داد که مثلا قابلیتی پیدا کنه آیتم های ارتقا یافته از فلان دنیارو بیاره که کشتن دشمنان جدید راحت تر بشه نه اینکه شمشیر و سلاح هارو از اینونتوری بازی خریداری کرد.

Sobhan.Rubiker

یه نفر که همیشه هست!
کاربرفعال
داداش ترانچانسمات هر کاری اعم از تبدیل کردن و حمل و نقل و ... رو میتونه انجام بده. اون ترانچانسماته.

navid

کاربر
داداش ترانچانسمات هر کاری اعم از تبدیل کردن و حمل و نقل و ... رو میتونه انجام بده. اون ترانچانسماته.
نه خیر نیست.از کجا میدونی که کار تبدیل هم میتونه انجام بده.پس بی دلیل حرف نزن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

اهورا

کاربر
یادتونه فرایا افتاد داخل یه دروازه که یه جور ماکاگیت بود
از کجا معلوم که وسایلی که ماپان میگفت از داخل دستگاه میاد بیرون از اول وارد اون ماکاگیت شده؟؟؟؟؟

navid

کاربر
از کجا معلوم که وسایلی که ماپان میگفت از داخل دستگاه میاد بیرون از اول وارد اون ماکاگیت شده؟؟؟؟؟
چطور ممکنه این حرف تو درست باشه......پراسان با چشم های خودش دید که از داخل ترانچانسمات یک چیز(گل)در اومد.

AGH8792

کاربر
چطور ممکنه این حرف تو درست باشه......پراسان با چشم های خودش دید که از داخل ترانچانسمات یک چیز(گل)در اومد.
اولا لطفا آروم باشید ما نمیدونیم که کدوم حرف به طور قطع درسته یا غلط چون که هرکی داره نظرش رو میگه و داره با دیگران مشورت میکنه
دوما ما اطلاعات اندکی از ترانچانسمات داریم و هنوز چیز درست حسابی گیرمون نیومده

سوما اهورا فک کنم شما افسانه های هیلاس رو درست نخوندین و باید یه اسکرینی بگیرم از اون بخشی که درباره فرایا و پرتاب شدن بسوی ماکاگیت هفتم میگه
اینطوری شاید یه عده ای هم جواب سوالاتشونو ببینن

navid

کاربر
اولا لطفا آروم باشید ما نمیدونیم که کدوم حرف به طور قطع درسته یا غلط چون که هرکی داره نظرش رو میگه و داره با دیگران مشورت میکنه
دوما ما اطلاعات اندکی از ترانچانسمات داریم و هنوز چیز درست حسابی گیرمون نیومده
والا منم همینو به تو گفتم.حالا من :
اولا ماپان به پراسان در توضیحاتی که درباره ی ترانچانسمات داد فقط همون قابلیت تله پورت کردن رو گفت.پس میشه با قاطعیت گفت ترانچانسمات فقط تله پورت میکنه.و ماپان وسایل عجیبش رو از داخل همون ترانچانسمات در میاره.تمام.لطفا دلایل و فرضیهه های احمقانه و بی دلیل خودتون رو روش فکر کنید.تحقیق کنید برسی کنید بعد ببینید با عقل جور در میاد.بعد خلوص نیت و بعد چشم بصیرت.آخر هم تصمیم کبری گرفتید که دیگه دفترتون رو زیر درخت نذارید بیاید انجمن و فرضیه تون رو بگید و درباره اش بحث کنید.(مدیر این بند آخر رو به قوانین اضافه کنه)

AGH8792

کاربر
1599479730622.png

اینم جوابتون

پس منظور از ترانچانسمات همون استوانه سبز رنگ نورانیه
1599479880603.png

navid

کاربر
پس منظور از ترانچانسمات همون استوانه سبز رنگ نورانیه
آقا قبول که ترانچانسمات یک وسیله استوانه ای سبز نورانیه.تو از کجا میدونی این تبدیل کننده همونه شاید یه وسیله ی دیگه باشه.هر استوانه ی سبز نورانی که ترانچانسمات نیس.مگه هر گردی گردو عه

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
آقا قبول که ترانچانسمات یک وسیله استوانه ای سبز نورانیه.تو از کجا میدونی این تبدیل کننده همونه شاید یه وسیله ی دیگه باشه.هر استوانه ی سبز نورانی که ترانچانسمات نیس.مگه هر گردی گردو عه
طبق تجربه گذشته (۴۱۱۴۸) بله! هر گردی در بازی های مهدی فنایی گردو هست😐

بالا