خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کد داوینچی(ناگفته های انجمن)

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
به نام خدا
من تازه فیلم دیدم و باید بگم ۵۰ درصد چیز هایی که راجبش گفتید اشتباه بود! مثلا نسل مسیح(همون دختره) روی آب نتونست راه بره و یا مثلا نقاشی آخرین شام توضیحاتی که داده نگفتید و...
974
خلاصه حرفم اینکه ما اصلا کد داوینچی نقد نکردیم اگه اینکار می کردیم حتما متوجه می شدید چرا نقاشی عیسی(ع) از شام تو موزه طبقه ۳۲ همراه با دوتا شاخ هست!(و مخصوصا منظور این عدد!)
دیگه مقدمه کافیه بریم سراغ محتوا
<><><><><><><><><><><><><><><><><><>
مولفه های نقد داستان از نظر بنده:
۱.نقاشی شام آخر

۲.حضرت عیسی(ع) نمرده
۳.نسل مسیح یا ضد مسیح؟
۴.انتقام داوینچی
۵.ذهن تثلیثی غربی ها

۱.نقاشی شام آخر
کل داستان گیج کننده این نقاشی لعنتی از این قراره که همان طور در انجمن قبلی گفته شده بود مثلث روبه بالا نماد مردانگی و قدرتمندی و خشن و... هست

این نماد در درجه بندی نظامی هم دیده میشه که هرچه بیشتر ازینا بگیری درجه ات بیشتره

اما نماد مثلث روبه پایین نماد زنانگی و لطیفی و... هست

اگر به این نماد بیشتر دقت کنید متوجه شباهتش با یک جام میشید! اینکه همه به دنبال جام مقدس می گردند یک مشت احمق هستند،چون منظور از جام مقدس منظور یک جام خاصی مثل افسانه شاه آرتور نیست بلکه منظورشون یک شخص مونث خاصه!
این نماد در نقاشی داوینچی دیده شده که تو انجمن قبلی گفتیم.

در اصل داوینچی برای کشیدن این نقاشی این دو نفر رو قرینه هم کرده،میشه اینطوری گفت اگر جای این دونفر عوض بشه دقیقا چه اتفاقی می افته؟؟؟؟
975
می دونم حتما شوکه شدید! اما منظور داوینچی از این موضوع چی بود؟اینکه جام مقدس یا همان زن مورد نظر حاصل نسل مسیح (ع) هست؟نه خیر، داوینچی این داره میگه که حضرت مریم یک دختر به دنیا آورده،بله کاملا درسته این زن دز نقاشی همان حضرت مریم هست
یه نکته ی خاص دیگه هم هست اونم حضور پطروس(یکی‌از یاران مسیح) هستش
976
فکر کنم حالا منظور نقاشی متوجه شدید،اینکه حضرت مریم چطوری یک دختر(جام مقدس) له اسم سارا تو فیلم به دنیا میاره😐😑😶
تمام اینها حاصل انتقام داوینچی از فرستاده خداوند بود که تو بخش چهار (همین مقاله) میگم.

۲.حضرت عیسی(ع) نمرده
ما مسلمانان اعتقاد داریم مسیح (ع) هیچ وقت به صلیب کشیده نشد بلکه همان یهودی که حضرت عیسی(ع) لو داد قیافش به اراده خداوند شبیه مسیح شد و به اشتباه اون جای عیسی(ع) به صلیب کشیده شد! و بعد به دستور خداوند مسیح(ع) را از میان مردم به دلیل کفر آنها گرفت و پیش خود آورد. ماسون ها هم میگن حضرت مسیح(ع) هیچ وقت نمرده اما با این تفاوت که مسیح رفته و ازدواج کرده!😐 حالا منظور فیلم داوینچی بهتر می فهمید‌.

۳.نسل مسیح یا ضد مسیح؟
در این فیلم ماسون ها از آخرین نسل مسیح(همون دختره) دارند محافظت می کنند و کلیسایی ها سعی در کشتنش هستند.
خب حالا بیاید دیدگاه اسلامی به
فیلم داشته باشیم، اگر اون کسی که به صلیب کشیده شد مسیح(ع) نبود بلکه همون کسی بود که عیسی(ع) لود داده یعنی ضد مسیح، پس نسلش چه کسی میشه که ماسون ها دارند ازش محافظت می کنند؟! بله،اون خود نسل ضد مسیح که قراره منجی آخرالزمان را بکشد! یعنی عملا دارند خودشونو برای ظهور آماده می کنند!
یعنی حتی کافران هم دارند خودشون برای مبارزه با منجی آخرالزمان آماده می کنند!
می دونم باورش سخته ولی کسی که این رمان نوشته به احتمال زیاد می دونسته که مسیح به صلیب کشیده نشده بلکه ضد مسیح به صیلیب...

راستی چرا آخرین نسل ضد مسیح باید یک زن باشه؟این شمارو یاد چیزی نمی اندازه؟!

۴.انتقام داوینچی
من گفتم داوینچی با این نقاشی انتقام گرفته اما انتقام از چی؟ داوینچی به احتمال خیلیییی بالا یک کابالا بوده! حتما داستان خدای حروس مصر باستان خوندید اینکه بدون هیچ اتفاق جنسی مادرش به دنیا آورده! حالا یه نگاه به عیسی(ع) بندازید! بدون پدر و بدون اینکه مادر پاکدامنش با کسی رابطه ای داشته باشه به دنیا اومد😶 از نظر من این یک ضربه بزرگی از طرف خداوند به اون ها بود و حالا داوینچی می خوات انتقام بگیره!
انتقام داوینچی این بود که تمام سعی خودش بکنه که بگه داستان مسیحی ها همان خدای خورشیدی باستانی هست! (حروس=خدای خورشید) فکر می کنید چرا مسیحی ها روز یکشنبه که به انگلیسی میشه Sunday "روز خورشید"میرن کلیسا؟

۵.ذهن تثلیثی غربی ها
غربی ها از همان ابتدا ذهنی‌ تثلیثی(سه وجهی) داشتند (منهای خطی ارسطویی) برای همین دین بیاد سه وجهی میشه(پدر،پسر،روح القدس) و یا فلسقه بیاد بازم سه وجه میشه(عنصر ماده،لوکوس،عدد) خب چرا؟ چونکه اصل حکومت غرب:
"تفرقه بنداز و حکومت کن!"
پس این ساز و کار مثلثی در فیلم کاملا عادیه!

(به مرور زمان بروز میشود)
لایک یادتون نره😉

آخرین ویرایش:

Sina88

کاربر
به نام خدا
من تازه فیلم دیدم و باید بگم ۵۰ درصد چیز هایی که راجبش گفتید اشتباه بود! مثلا نسل مسیح(همون دختره) روی آب نتونست راه بره و یا مثلا نقاشی آخرین شام توضیحاتی که داده نگفتید و...
مشاهده پیوست 974
خلاصه حرفم اینکه ما اصلا کد داوینچی نقد نکردیم اگه اینکار می کردیم حتما متوجه می شدید چرا نقاشی عیسی(ع) از شام تو موزه طبقه ۳۲ همراه با دوتا شاخ هست!(و مخصوصا منظور این عدد!)
دیگه مقدمه کافیه بریم سراغ محتوا
<><><><><><><><><><><><><><><><><><>
مولفه های نقد داستان از نظر بنده:
۱.نقاشی شام آخر

۲.حضرت عیسی(ع) نمرده
۳.نسل مسیح یا ضد مسیح؟
۴.انتقام داوینچی
۵.ذهن تثلیثی غربی ها

۱.نقاشی شام آخر
کل داستان گیج کننده این نقاشی لعنتی از این قراره که همان طور در انجمن قبلی گفته شده بود مثلث روبه بالا نماد مردانگی و قدرتمندی و خشن و... هست

این نماد در درجه بندی نظامی هم دیده میشه که هرچه بیشتر ازینا بگیری درجه ات بیشتره

اما نماد مثلث روبه پایین نماد زنانگی و لطیفی و... هست

اگر به این نماد بیشتر دقت کنید متوجه شباهتش با یک جام میشید! اینکه همه به دنبال جام مقدس می گردند یک مشت احمق هستند،چون منظور از جام مقدس منظور یک جام خاصی مثل افسانه شاه آرتور نیست بلکه منظورشون یک شخص مونث خاصه!
این نماد در نقاشی داوینچی دیده شده که تو انجمن قبلی گفتیم.

در اصل داوینچی برای کشیدن این نقاشی این دو نفر رو قرینه هم کرده،میشه اینطوری گفت اگر جای این دونفر عوض بشه دقیقا چه اتفاقی می افته؟؟؟؟
مشاهده پیوست 975
می دونم حتما شوکه شدید! اما منظور داوینچی از این موضوع چی بود؟اینکه جام مقدس یا همان زن مورد نظر حاصل نسل مسیح (ع) هست؟نه خیر، داوینچی این داره میگه که حضرت مریم یک دختر به دنیا آورده،بله کاملا درسته این زن دز نقاشی همان حضرت مریم هست
یه نکته ی خاص دیگه هم هست اونم حضور پطروس(یکی‌از یاران مسیح) هستش
مشاهده پیوست 976
فکر کنم حالا منظور نقاشی متوجه شدید،اینکه حضرت مریم چطوری یک دختر(جام مقدس) له اسم سارا تو فیلم به دنیا میاره😐😑😶
تمام اینها حاصل انتقام داوینچی از فرستاده خداوند بود که تو بخش چهار (همین مقاله) میگم.

۲.حضرت عیسی(ع) نمرده
ما مسلمانان اعتقاد داریم مسیح (ع) هیچ وقت به صلیب کشیده نشد بلکه همان یهودی که حضرت عیسی(ع) لو داد قیافش به اراده خداوند شبیه مسیح شد و به اشتباه اون جای عیسی(ع) به صلیب کشیده شد! و بعد به دستور خداوند مسیح(ع) را از میان مردم به دلیل کفر آنها گرفت و پیش خود آورد. ماسون ها هم میگن حضرت مسیح(ع) هیچ وقت نمرده اما با این تفاوت که مسیح رفته و ازدواج کرده!😐 حالا منظور فیلم داوینچی بهتر می فهمید‌.

۳.نسل مسیح یا ضد مسیح؟
در این فیلم ماسون ها از آخرین نسل مسیح(همون دختره) دارند محافظت می کنند و کلیسایی ها سعی در کشتنش هستند.
خب حالا بیاید دیدگاه اسلامی به
فیلم داشته باشیم، اگر اون کسی که به صلیب کشیده شد مسیح(ع) نبود بلکه همون کسی بود که عیسی(ع) لود داده یعنی ضد مسیح، پس نسلش چه کسی میشه که ماسون ها دارند ازش محافظت می کنند؟! بله،اون خود نسل ضد مسیح که قراره منجی آخرالزمان را بکشد! یعنی عملا دارند خودشونو برای ظهور آماده می کنند!
یعنی حتی کافران هم دارند خودشون برای مبارزه با منجی آخرالزمان آماده می کنند!
می دونم باورش سخته ولی کسی که این رمان نوشته به احتمال زیاد می دونسته که مسیح به صلیب کشیده نشده بلکه ضد مسیح به صیلیب...

راستی چرا آخرین نسل ضد مسیح باید یک زن باشه؟این شمارو یاد چیزی نمی اندازه؟!

۴.انتقام داوینچی
من گفتم داوینچی با این نقاشی انتقام گرفته اما انتقام از چی؟ داوینچی به احتمال خیلیییی بالا یک کابالا بوده! حتما داستان خدای حروس مصر باستان خوندید اینکه بدون هیچ اتفاق جنسی مادرش به دنیا آورده! حالا یه نگاه به عیسی(ع) بندازید! بدون پدر و بدون اینکه مادر پاکدامنش با کسی رابطه ای داشته باشه به دنیا اومد😶 از نظر من این یک ضربه بزرگی از طرف خداوند به اون ها بود و حالا داوینچی می خوات انتقام بگیره!
(فکر کنم دلیل اسم گذاری فیلم انتقام جویان فهمیدید!)
انتقام داوینچی این بود که تمام سعی خودش بکنه که بگه داستان مسیحی ها همان خدای خورشیدی باستانی هست! (حروس=خدای خورشید) فکر می کنید چرا مسیحی ها روز یکشنبه که به انگلیسی میشه Sunday "روز خورشید"میرن کلیسا؟

۵.ذهن تثلیثی غربی ها
غربی ها از همان ابتدا ذهنی‌ تثلیثی(سه وجهی) داشتند (منهای خطی ارسطویی) برای همین دین بیاد سه وجهی میشه(پدر،پسر،روح القدس) و یا فلسقه بیاد بازم سه وجه میشه(عنصر ماده،لوکوس،عدد) خب چرا؟ چونکه اصل حکومت غرب:
"تفرقه بنداز و حکومت کن!"
پس این ساز و کار مثلثی در فیلم کاملا عادیه!

(به مرور زمان بروز میشود)
لایک یادتون نره😉
ببخشیدا

ولی دلیل نامگذاری فیلم انتقام جویان رو اصلا نفهمیدم
یعنی هر کی دنبال انتقام باشه به دنبال اینه که ثابت کنه مریم مقدس باکره نبوده؟

یعنی اون وسط یه چیزی میپرونین که کل تاپیک رو زیر سوال میبره

Am25

عضو کادر مدیریت
موافقم ، واقعا فکر نمیکنم انتقام جویان داشته باشه
ضمنا فیلم انتقام جویان دقیقا از روی کمیک های انتقام جویان که اولین شماره اش مال دهه ۱۹۶۰ـه ، (یعنی چیزی مثل نیم قرن پیش) ساخته شده
و خب نه توی فیلم و نه توی کمیک هیچکدومشون به دنبال انتقامی این شکلی نبودن ، و خب دلیل این که انتقام جویان این جمله اس "اگه نتونیم از زمین محافظت کنیم ، انتقامشو میگیریم" که توی فیلم انتقام جویان۲۰۱۲ گفته میشه

raha_dsp4148

Rαħα.D
کاربر
حتما متوجه می شدید چرا نقاشی عیسی(ع) از شام تو موزه طبقه ۳۲ همراه با دوتا شاخ هست!
خب علت اینکه شاخ گذاشتن چیه؟ متوجه این نشدم.

راستی من یه مقاله دیدم که بازماندگان مسیح و محافظانشون (همون ضد مسیح در اصل) بعد از اون گروهی به نام محافظان معبد یا جنگجویان صلیبی تشکیل میدن و اینا همون هایی هستن که بعدش به بیت المقدس میرن و متون و گنج های که حضرت سلیمان مخفی کرده بود رو به اروپا میبرن و گروه بناهای آزاد (فراماسون!) رو تشکیل میدن! (اینو تو مستند آقای فنایی هم دیدید)

بازمانده مسیحی که کشته شد همون ضد مسیحیه که بنیان گذار فراماسونریه!
و هدف فراماسون ها به قدرت رسوندن و برقراری حکومت ضد مسیحه!

جالب شد نه؟:oops:

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
ببخشیدا

ولی دلیل نامگذاری فیلم انتقام جویان رو اصلا نفهمیدم
یعنی هر کی دنبال انتقام باشه به دنبال اینه که ثابت کنه مریم مقدس باکره نبوده؟

یعنی اون وسط یه چیزی میپرونین که کل تاپیک رو زیر سوال میبره
این موضوع مربوط میشه به یک بخشی که کار داوینچی مفهومش همون می رسونه
(از تاپیک حذف شد)

آخرین ویرایش:

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
خب علت اینکه شاخ گذاشتن چیه؟ متوجه این نشدم.

راستی من یه مقاله دیدم که بازماندگان مسیح و محافظانشون (همون ضد مسیح در اصل) بعد از اون گروهی به نام محافظان معبد یا جنگجویان صلیبی تشکیل میدن و اینا همون هایی هستن که بعدش به بیت المقدس میرن و متون و گنج های که حضرت سلیمان مخفی کرده بود رو به اروپا میبرن و گروه بناهای آزاد (فراماسون!) رو تشکیل میدن! (اینو تو مستند آقای فنایی هم دیدید)

بازمانده مسیحی که کشته شد همون ضد مسیحیه که بنیان گذار فراماسونریه!
و هدف فراماسون ها به قدرت رسوندن و برقراری حکومت ضد مسیحه!

جالب شد نه؟:oops:
منم همین گفتم تو بخش نسل مسیح یا ضدمسیح لطفا تاپیک کامل بخونید

بالا