خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

کشف راز کشف راز با اسم فایل ها

MANI

Mani
کاربرفعال
کاری از من و علیرضا

به دلایلی نتایج فایل قبلی در این پست ارسال میشود
لینک فایل فقط در اختیار hgfd_ahmadreza و به منظور اطمینان از اصالت فایل میباشد
نتاج فایل
1_
> 0_Episode04-04_Quran Farsi:يه کتاب با جلد طلائي. . . English:A book with golden cover... ,
> 1_Episode04-04_Quran Farsi:از ورق هاي زرد شده اش مشخصه که خيلي قديميه English:Its yellow papers shows that it's so old

در کمال ناباوری فرضیه ای که اکثر رازکشف کن ها با آن موافق بودند رد میشود. و آن کتاب همان قرآن است
.
.
2_
> 0_Episode03-06_osiris Farsi:اين تصويرها حس ترس عجيبي رو به آدم منتقل ميکنن! English:These pictures just make me scared!اُزیریس ایزد جهان زیرزمینی و زندگی پس از مرگ در اساطیر مصر باستان بود. او فرزند گب (زمین) و نوت (آسمان) بود. با خواهرش ایزیس ازدواج کرد و صاحب حوروس شد. برادرش ست (شب) او را کشت. اما زنده شد و خدای اموات گشت. ارواح قبل از اینکه بتوانند در جهان دیگر زندگی کنند، باید از برابر ازیریس بگذرند و تنها او بود که می‌توانست جاودانگی ببخشد.هرچند مصریان می‌پنداشتند ازیریس نخستین کسی بود که تاج فراعنه را بر سر گذاشت، کیش او ظاهراً از قدیم در اعصاری پیش از سلسله فرمانروایان مصر وجود داشت، به ویژه با شهر عبیدوس در بخش علیای رود نیل مربوط بود. بعدها هویت او با ایزد خورشید، رع آمیخته شد و به شخصیتی به نام آمون-رع آوازه یافت.بسیاری از اسطوره‌های مربوط به شخص اُزیریس، ایزد شهریار همیشگی مرگ و باززایی، می‌توانند به عنوان واسطه‌ای جمعی پنج هزارهٔ تاریخ مصر و دورهٔ ما قبل تاریخ در مضمون تداوم از راه تغییر و به عنوان الگوهای فراگیر چرخش در هستی انسان و کیهان پنداشته شوند. برجسته‌ترین این چرخه‌ها عبارت است از حرکت روزانه خورشید در آسمان، ناپدیداری شگرفش در شامگاه و بازپیدایی دوباره‌اش در سپیده‌دمان که به همان اندازه شگرف است. این تسلسل روزانهٔ رویدادها در اندیشه اسطوره‌ای مصری‌ها، به صورت زایش همیشه مکرر، میانسالی (نقطهٔ اوج او در ظهر) و مرگ نهایی ایزد خورشید بازتاب یافت. رع برای نایل شدن به زایش مجدد در آغاز روز بعد، از جهان دیگر عبور می‌کرد، جایی که ازیریس خود را به عنوان دادور و شهریار تثبیت کرده بود.زمانی که ارواح مردگان به جهان دیگر می‌رسیدند، با مراسم سخت قضاوت در تالار ازیریس مواجه می‌شدند. خدای قضاوت‌کننده توث بود. اگر قلب شخص مرده کمتر از یک پر وزن داشت، توث به ازیریس گزارش می‌داد که مقدس و راست‌کردار بوده و شایستهٔ جایی در سرزمین آرامش یا بهشت ازیریس است. اگر قلب سنگین‌تر از پر بود، روح متوفا به دست غولی به نام آمه‌مت (خورنده مردگان) که می‌گفتند پشت توث ایستاده، نابود می‌شد. گفته می‌شد که روح شایسته در آنجا از زندگی آسوده‌ای بهره‌مند است، جامهٔ کتانی سپید می‌پوشد و صندل‌های سپید به پا می‌کند و خانه شخصی و قلمرو ویژهٔ خودش را دارد3_
> 0_Episode03-06_Horus Farsi:تصوير اين شاهين همه جا هست! English:The picture of ths falcon is every where...

حوروس، حورس یا حاروئریس (به انگلیسی: Horus) در اساطیر مصر باستان عنوانی است که به طور کلی برای ایزدان متعددی به کار برده می‌شود و بلندآوازه‌ترین آن‌ها حوروس فرزند ایزیس یا حوروس صغیرمی‌باشد، که پس از مرگ پدرش ازیریس انتقام او را گرفت. در بین صفات تمامی ایزدانی که با نام حوروس شناخته می‌شوند، مقام سلطنت، نماد آسمان و خورشید و پیروزی به چشم می‌خورد.[۱] نام او لاتینی است که خود ماخوذ از horos یونانی و horمصری می‌باشد. او «ایزد عقاب‌نما» یا خدای قوش‌سر بود که در میان یونانیان با آپولون یکی پنداشته می‌شد و در نگاره‌های بازمانده از مصر باستان، سر عقاب دارد. او با نام هور که در مصری تلفظ واژه‌ای دارد، به معنای آسمان در نظر مصریان باستان، عقاب‌نما می‌نمود که فراز سرشان در آسمان پرواز می‌کرد. بسیاری از آنان آسمان را هم چون عقابی ایزدی می‌پنداشتند که دو چشمش، یکی خورشید و دیگری ماه بود. پرستندگان ایزدعقاب‌نما را در نظام‌های پیش از تاریخ، «توتم» می‌دانستند و از نخستین زمان موجودی ایزدی و برجسته به شمار می‌آمد. تصویر نگارهٔ ایزد عبارت است از عقابی که بر تیرکی نشسته است
.
4_
> 1_03.End_LFrameHorus Farsi:شايد اين پدر که اينقدر درباره اش صحبت مي کنند، همين موجود باشه! English:Maybe he's the Father! An imaginary creature
حق با سینا است‼ میتوانید برای اطلاعات بیشتر درمورد چشم حوروس بیشتر تحقیق کنید
5_
> 1_Episode04-01_WomanStatue Farsi:شايد هم کس ديگه اي اين کار رو کرده! English:Or maybe someone else did it!
.WomanStatue=مجسمه یک زن!
تنها چیزی که از این مجسمه پوشیده شده میتوان فهمید این است که مجسمه یک زن است. این مجسمه هم مثل دیگر مجسمه ها توسط شرکت zeos ساخته شده است. دلیلی ندارد که کسی وارد خانه سینا شود و روی یکی از مجسمه های او را بپوشاند. پس از آنجایی که سینا مسلمان است احتمال میرود که کار خودش باشد

ادامه رازها بزودی...

آخرین ویرایش:
Reactions: Ali

MANI

Mani
کاربرفعال
6_
> 0_Level01_EnemyHurted Farsi:اين مرد نمي تونه صحبت کنه... به نظر ميرسه زبونش رو بريدن! English:This man unable to talk. . . It seems his tongue is cut out! , >
enemi hurted=دشمن زخمی (یا همان صدمه دیده)

دشمن زخمی؟ نمیتوان نظر قطعی داد ولی طبق شواهد احتمال میرود که حق با محمدپارسا باشد: ((
تو تایپیک های قبلی گفتم که میتونه یه نماد باشه رو دستش چون 666 نماد شیطانه اونو رو دستشون هک میکنن و موقع مرگ بهش نگاه میکنن که روحشون مطلق به پدر (شیطان) باشه))
.
7_

> 0_Level01_jwishCandle Farsi:يه شمعدون عجيب... English:A weird candlestick...
jwish candle=شمع های یهودی
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به تاپیک اسراییل، یهودیت، راس هرم شیطان مراجعه فرمایید
8_
این یک سرنخ بسیار کلیدیه که خودم پیداش کردم

> 0_Episode02-1_HiddenObject (3) Farsi:الان توقع داري زنگ بزنم و فرار کنم؟! English:Ring the doorbell and run?!
شی مخفی=hidden object
جای تعجبی نداره که با این دیالوگ مایوس کننده ای که مستر فنایی روی آبجکت مخفی گذاشته تا الان این راز کشف نشده!!
البته نمیشه کاملا به این موضوع مطمین بود چون اسم اونجای مجسمه و شیر آب هم همین اسم رو دارن:|

> 0_Episode02-1_HiddenObject (1) Farsi:تو ديگه وضعت خيلي خرابه! خودتو به يه روانشناس نشون بده! English:Really?! Did you touch there?!
> 0_Episode02-1_HiddenObject (2) Farsi:شير آبه مرد حسابي! توقع داشتي چي اينجا پيدا کنم؟! English:Just a faucet!
9_
> 0_Episode02-1_MasonicFrame Farsi:تصوير يه پادشاه درحاليکه داره از چشم هاي خودش به ديگران ميده! English:The picture of a King that gives his eyes to the others...
masonic frame=فریم ماسونی
حداقل چیزی که ازاین تابلو مشخص شد اینه که شیطانیه و خداپرستی نیست. برای همینه که سینا جای اونارو عوض کرده ولی در عین حال تابلو الله رو برعکس کرده که بهش شک نکنن
> 0_Episode02-1_GodFrame Farsi:باز هم يه تابلو عجيب ديگه، ولي فک نميکنم بشه اين يکي رو چرخوند! English:Another weird painting... But it doesn't turn around!
و راز کلمه god در تابلوی اتاق سینا که قبلا توسط یکی از کاربران کشف شده بود، با این قسمت از فایل (god frame=فریم خدایی) قطعی شد

MANI

Mani
کاربرفعال
سلام از وقتی اپلود محلی قطع شد من مجبور شدم داخل نایت اسکین عکسمو اپلود کنم
وقتی داشتم اپلود میکردم لینک ها تو هر پست قاطی کردن. مجبور شدم لینک هارو جداجدا بذارم

10_
> 0_Level01_deadEnemyRoom
Farsi:اين جسد قديميه، مطمئنا ربطي به بقيه کشته ها نداره...
English:I think this dead body is not related to the others. . .

MANI

Mani
کاربرفعال
این فرد از اعضای کلیسا بوده و ربطی به اعضای 41148 ندارد و طبق قدیمی بودن جسد، قتل این فرد هم توسط خود اعضای کلیسا بوده
11_
> 0_Level01_SatanicCross
Farsi:يه جعبه پر از وسايل سمبليک!
English:A box full of symbolic things...

satanic cross=صلیب شیطانی
صلیب شیطانی همان صلیب برعکس هست که از محتویات جعبه است
12_
> 2_Level01_LFrameAnubis
Farsi:قيافه اين شغال واقعا ترسناکه!
English:The face of this creature, scares me. . .

آخرین ویرایش:

MANI

Mani
کاربرفعال

آخرین ویرایش:

MANI

Mani
کاربرفعال

آنوبیس (Anubis) خدای مرگ و مردگان و تدفین در مصر باستان بود. آنوبیس پیش از اوزیریس خدای مردگان خوانده می‌شد و به مرور زمان به نام پسر اوزیریس شناخته شد. در اساطیر مقدمتر او را فرزند ست و نفتیس می‌دانستند.مانند دیگر خدایان مصری، آنوبیس هم صورت حیوانی داشته و هم انسان‌واره بوده است. آنوبیس با سر شغال یا سگ وحشی (اینکه کدام مورد دقیق است مشهود نیست) تصویر می‌شد. به هر صورت آنچه هست گوشت‌خوار بودن جانور مد نظر بوده است. شاید مصریان باستان از مشاهدهٔ این قبیل جانوران در کنارهٔ صحرا و رابطهٔ صحرا با مومیایی به این قرینه دست یافته باشند. به هر صورت او اکثراً به صورت سگ‌سانی سیاه رنگ یا انسان‌واره‌ای با سری سگ‌سان و سیاه و در موارد معدودی (معبد رامسس دوم در ابی‌دوس) کاملاً شبیه انسان به تصویر کشیده شده است.آنوبیس یکی از خدایان بسیار کهن است و در قدیمی‌ترین طومارها از او نام به میان آمده. او در اوج شکوهش به عنوان نگاهبان مردگان تصویر شده است. پیکرهٔ او که مقبره فرعون توت‌عنخ‌آمون یافت شد، گواهی بر این مدعا است.

MANI

Mani
کاربرفعال
سلام
این پیام با اینکه اسپم هست ولی عاجزانه از مدیر کل خواهشمند هستم که این پست رو پاک نکنن
خوب حق میدم که با دیدن این پست ها گیج بشید. من خودم ساعت ها وقتمو صرف کردم که بهترین مقاله رو در بهترین شکل در اختیارتون بذارم
اگه میخواید با دیدن پست ها گیج نشید و بتونید درست تشخیص بدید یه نکته رو حتما رعایت کنید. فکر کنید که پستها یکپارچه هستند! اصلا جداسازی پست هارو در نظر نگیرید
با تشکر

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
674
اسم اینا رو هم نگاه کن و بگو،لطفا خیلی زود لازمش دارم...

بالا