خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

انتقاد یه سری انتقادات!

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
آقا به توجه به انتشار بازی جدید یه چیزایی باید تغییر کنن!

1- لطفا همه مدیریت فعال تر باشن! چون مشخصن am25 به تنهایی نمیتونه یه سره آنلاین باشه!

2- آقا پیج اینستا چی شد؟!!!!! هر روز حداقل چنتا فرضیه مطرح میشه ک هر کدوم میتونن یه پست باشن! و کلی به انجمن کمک کنن!

3- به نظرم از همین الان یه تاپیک جمع بندی راز ها داشته باشییم!! چرا بزاریم راز ها تل انبار شن بعد بگیم پر اسپمه و دسترسیش سخته!؟

🙏🙏

amirvahidi

کاربرفعال
آقا به توجه به انتشار بازی جدید یه چیزایی باید تغییر کنن!

1- لطفا همه مدیریت فعال تر باشن! چون مشخصن am25 به تنهایی نمیتونه یه سره آنلاین باشه!

2- آقا پیج اینستا چی شد؟!!!!! هر روز حداقل چنتا فرضیه مطرح میشه ک هر کدوم میتونن یه پست باشن! و کلی به انجمن کمک کنن!

3- به نظرم از همین الان یه تاپیک جمع بندی راز ها داشته باشییم!! چرا بزاریم راز ها تل انبار شن بعد بگیم پر اسپمه و دسترسیش سخته!؟

🙏🙏
1- منظورت علی بود !!!! :|

2- از مانی بپرسید پیج فک کنم دست اونه :|

3- ایده بدی نیست :|

Am25

عضو کادر مدیریت
1- بحث مدیریت توی این انجمن خز شده!
تنها کسی که الان باید آنلاین باشه ولی نیست علی ـه! (@Ali )

2- باهات بشدت موافقم! یه پیج اینستا خیلی میتونه کمک کننده باشه!
از همین الان دنبال داوطلب میگردیم ، کسی که بتونه توی اینستا فعال باشه و پیج اینستا رو حسابی به انجمن لینک کنه!

3- مسئله اینه که تاپیک "جمع بندی راز ها" در واقع راز های تایید شده اند.
راز هایی که دیگه جای بحث ندارن. آخرین چیزی که میخوایم یه تاپیکه که همه چیزش ضد و نقیض باشه. حالا باز نظر کاربر ها ببینیم چی میشه

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
1- بحث مدیریت توی این انجمن خز شده!
تنها کسی که الان باید آنلاین باشه ولی نیست علی ـه! (@Ali )

2- باهات بشدت موافقم! یه پیج اینستا خیلی میتونه کمک کننده باشه!
از همین الان دنبال داوطلب میگردیم ، کسی که بتونه توی اینستا فعال باشه و پیج اینستا رو حسابی به انجمن لینک کنه!

3- مسئله اینه که تاپیک "جمع بندی راز ها" در واقع راز های تایید شده اند.
راز هایی که دیگه جای بحث ندارن. آخرین چیزی که میخوایم یه تاپیکه که همه چیزش ضد و نقیض باشه. حالا باز نظر کاربر ها ببینیم چی میشه
1- علی رو بگیر بیارش:|

2-راست و ریس این پیج دست خودتو میبوسه!

3-فعلا یه چیزایی تایید شدن!
منظورم اینه ک تا یه راز تایید شد پستش کنیم!

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
یه موضوعی الان یادم اومد!
برای انجمن 1:011 هم زیر انجمن راهنما رو قرار بدید تا تاپیک راهنمای وحیدی رو به اونجا منتقل کنیم!

Ali

عضو کادر مدیریت
بخاطر کم کاری که تو این مدت داشتم از همتون عذر میخوام! ولی این چند وقته گرفتاری های خودم رو داشتم که نتونستم آنلاین بشم.(حتی وقت نکردم بازی جدید رو تموم کنم!)​
من فوقش بتونم تو این مدت انجمن رو مدیریت کنم اونم حداکثر تا آخر تعطیلات چون با شروع دانشگاها وقتم کاملا پر میشه :/ پس برای مدیریت به یه مدیر دیگه هم نیاز داریم که انتخابش رو به ای ام میسپرم چون خودم قرار نیست زیاد آنلاین بشم و مدیر جدید بهتره با ای ام هماهنگ باشه.​
پس راه اندازی پیج اینستا رو هم کامل میسپرم به ای ام!​

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
برای این ک تعداد پست ها با توجه ب انتشار بازی زیاد شده پیشنهاد میکنم لیست پست های اخیر تو صفحه اصلی رو بزرگتر کنید!

• Like
Reactions: Ali

MANI

مدیر پیج
کاربرفعال
تا وقتی این انجمن برپاست پیج دست خودمه
از فردا فعالیتش شروع میشه و روزی یک پست قطعیه (همه اعضای انجمن پیج رو فالو و تبلیغ کنن)

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
ایرادات فعلی انجمن!به درخواست علی!! @Ali

1- به یه قالب خوب و بدون باگ نیازمندیم! دیمنشن خوبه اما باید دیباگ بشه!

2- یه بخش تو صفحه اصلی بزارید که رسانه های تازه اضافه شده اونجا باشن! ترجیحا این بغل مغلا باشه:|

3- تو پیام خوش آمد به کاربرای جدید یه لینک به قوانین و یه تاپیک ساخته نشده(قراره بسازینش) راهنمای انجمن بزارین!

4- باگ نوبیای 3 : تصاویر بخش پست های ویژه لود نمیشه! وقتی لوگین کردی اونجرز عکس نداره و وقتی لوگ اوت میکنی علاوه براون پایگاه سینا هم عکس نداره!

5- باگ دیمنشن: علاوه بر لود نشدن یه سری آیکون ها ک مدت هاست میدونیم، عکس انجمن راهنمای 1:011 و زیر ذره بین ک در نوبیا 3 لود میشه اینجا لود نمیشه!

آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت

2- یه بخش تو صفحه اصلی بزارید که رسانه های تازه اضافه شده اونجا باشن! ترجیحا این بغل مغلا باشه:|

3- تو پیام خوش آمد به کاربرای جدید یه لینک به قوانین و یه تاپیک ساخته نشده(قراره بسازینش) راهنمای انجمن بزارین!

4- باگ نوبیای 3 : تصاویر بخش پست های ویژه لود نمیشه! وقتی لوگین کردی اونجرز عکس نداره و وقتی لوگ اوت میکنی علاوه براون پایگاه سینا هم عکس نداره!

5- باگ دیمنشن: علاوه بر لود نشدن یه سری آیکون ها ک مدت هاست میدونیم، عکس انجمن راهنمای 1:011 و زیر ذره بین ک در نوبیا 3 لود میشه اینجا لود نمیشه!
1) قبلا قالبا رو از سایت پارسفرو دانلود میکردم که الان از دست رفته پس دسترسی به قالب جدید ندارم حالا بعدا سایت های خارجی رو هم میگردم و اگه چیزی خوبی پیدا کردم رو انجمن اضافه میکنم
2)اینو برسی میکنم
3)اینم مشکلی نیست اضافش میکنم
4)برا من درسته و بدون مشکل لود میشن همشون :/
5)مشکل قالب دیمنشن هم آپدیت نبودنش هست! آپدیت جدیدش رو اگه پیدا کردم دوباره اضافه میکنم

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
قالب های پیشنهادی! با کلیک روی style demo توی سایت میتونید یه فروم دمو رو با اون قالب ببینین!

https://brivium.com/resources/caesium-xenforo-2-style.359/ این عکساشو عوض کنیم فک کنم چیز خوبی دربیاد!

اینم بدک نی:| https://brivium.com/demo/Vanadium2/

این به نظرم واقعا عالیه!!!! https://brivium.com/resources/lanthanum.334/

این هم تمش خاصه! https://brivium.com/resources/cerium.339/

فعلا از اینا دو سه تاشو انتخاب کنین تا برم دنبال رایگانش بگردم!

amirvahidi

کاربرفعال
قالب های پیشنهادی! با کلیک روی style demo توی سایت میتونید یه فروم دمو رو با اون قالب ببینین!

https://brivium.com/resources/caesium-xenforo-2-style.359/ این عکساشو عوض کنیم فک کنم چیز خوبی دربیاد!

اینم بدک نی:| https://brivium.com/demo/Vanadium2/

این به نظرم واقعا عالیه!!!! https://brivium.com/resources/lanthanum.334/

این هم تمش خاصه! https://brivium.com/resources/cerium.339/

فعلا از اینا دو سه تاشو انتخاب کنین تا برم دنبال رایگانش بگردم!
به نظر من قالب صفحه اصلی باید جذاب و خلوت باشه مثلاً صفحه اصلی خیلی شلوغه و کاربر توی نگاه اول حسابی گیج میشه ( صفحه اصلی خلوت برای کاربرای جدید خیلی خوبه)
پیشنهاد من برای قالب نوشتن یه قالب توسط خودمونه(در صورت ممکن بودن) یا پیدا کردن یه قالبه که به شکل زیر باشه:
۱- یه navbar بالای سایت ( طبق معمول :| )
۲- یه carousel ( نمی‌دونم درست نوشتم) که جدیدترین پست ها توی اون باشه
3- زیرشم یه سری دکمه به سمت هر کدوم از انجمن ها
نظرتون ممنون میشم بشنوم

amirvahidi

کاربرفعال

این باگ نیست ولی اضافه میکنم که قالب نوبیا ( کلا همشون :| ) اون بالا که عکس فرایا هست به تاپیک ۱:۰۱۱ میره که پس از انتشار بازی بسته شده و مربوط به قبل از انتشار بازیه اینو به یه تاپیک دیگه ارجاع یا حتی به یه زیر مجموعه ارجاع بدین

Ali

عضو کادر مدیریت
این باگ نیست ولی اضافه میکنم که قالب نوبیا ( کلا همشون :| ) اون بالا که عکس فرایا هست به تاپیک ۱:۰۱۱ میره که پس از انتشار بازی بسته شده و مربوط به قبل از انتشار بازیه اینو به یه تاپیک دیگه ارجاع یا حتی به یه زیر مجموعه ارجاع بدین
اونو که صب باز کردم:/

mr_mc

hgfd-ahmadreza
کاربر
@Ali @Am25

آقا این تایید تاپیک واقعا مشکله! من میگم به کاربرای فعال و قدیمی انجمن مث آرمان و نجار دسترسی تایید تاپیک بدید!
منظورم مدیریت نیس! فقط یه دسترسی ک فقط بتونن تاپیکای جدیدو تایید کنن!

Am25

عضو کادر مدیریت
@Ali @Am25

آقا این تایید تاپیک واقعا مشکله! من میگم به کاربرای فعال و قدیمی انجمن مث آرمان و نجار دسترسی تایید تاپیک بدید!
منظورم مدیریت نیس! فقط یه دسترسی ک فقط بتونن تاپیکای جدیدو تایید کنن!
@Arman به عنوان یه کاربر ویژه از این به بعد میتونه پست ها رو تایید کنه!

بالا