انجمن طرفداران استودیو بازی سازی فنائی | FGSFans

مهمان گرامی! برای عضویت در فروم به رایگان یک حساب کاربری بسازید! با وارد شدن به حساب کاربری خودتان میتوانید با ساخت تایپک و ارسال پست در انجمن شرکت کنید، همچنین در اینباکس شخصی خود با دیگر کاربران ارتباط داشته باشید!

بحث و تبادل نظر 1:011 و سایر بازی های مهدی فنائی

• شروع کننده موضوع Ali
  • تاریخ شروع

Ali

عضو کادر مدیریت
تو این تاپیک قراره به برسی ارتباط احتمالی بازی های قبلی مستر با بازی جدید بپردازیم بازی هایی مثل Greed و سر زمین رویا من فعلا فقط لینک دانلود این بازی ها رو قرار میدم
لطفا فقط ارتباط های منطقی رو که پیدا میکنید قرار بدید، مثلا یکیشو مانی درست گفت : تو آخر تیزر بازی 1:011 یکی از ترک های بازی سرزمین رویا پخش میشه.
همچنین میتونید داستان سرزمین رویا رو از این لینک دانلود کنید

پیوست ها

milad

گرافیست انجمن
کاربر
به بازی گرید ربطی نداره خود مستر تو مصاحبه ش با گیم ایمگ سابق گفت

MANI

Mani
کاربرفعال
تو این تاپیک قراره به برسی ارتباط احتمالی بازی های قبلی مستر با بازی جدید بپردازیم بازی هایی مثل Greed و سر زمین رویا من فعلا فقط لینک دانلود این بازی ها رو قرار میدم
لطفا فقط ارتباط های منطقی رو که پیدا میکنید قرار بدید، مثلا یکیشو مانی درست گفت : تو آخر تیزر بازی 1:011 یکی از ترک های بازی سرزمین رویا پخش میشه.
همچنین میتونید داستان سرزمین رویا رو از این لینک دانلود کنید
درمورد این شباهت ها زود قضاوت نکنید! مثلا توی زیرزمین اپیزود سوم عکس ضدقهرمان بازی دریم لند رو دیدیم ولی معلوم شد این هیچ ربطی به بازی نداره:|

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
(بعضی هاش فرضیه است )داستان کلی بازی:
داستان بازی راجب دختری هست که مومن بود تا اینکه توسط افرات گران مورد ضرب و شتم قرار گرفت و وقتی فرار کرد دیگه یک آدمی دیگه ای شده بود(تنفر از دین)و دیگر مومن نبود و می خواهد در مقابل افرات گران بایسته یا به عبارتی دیگه افراتگران نوین!!!!(روبات و...)البته بیشترش فرضیه هست
داستان 41148هم یه چیزایی راجب افرات گرایی گفته شد ولی در داستان افسانه هیلاس (سرزمین رویایی) هیچ چیزی راجب افرات گرایی ندیدم فقط تنها چیزی که بود "اسرائیل" بود در اصل چگونگی نابی اون توی افسانه هیلاس نمایش در اومده بود...

Arman

ضد اسپم
کاربرفعال
راستی یه چیزی یادم رفت بگم توی افسانه هیلاس موجوداتی سیاهی بودن که اگه می ترسیدی ازشون کَلَت منفجر می شد!!!!(شمارو نمی دونم ولی این داستان من یاد داعش میاره)

بالا