خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

ans1382

In the name of 41148
کاربر
آخرین عکس ها و اخبار بازی جدید.

MANI

Mani
کاربرفعال

این پنجشنبه اسکرین شاتهایی از 110 منتشر خواهد شد
منبع: استوری مستر

Am25

عضو کادر مدیریت

نمیدونم گفتم شاید مربوط باشه !

پ.ن: این دختر elisan توی سرزمین رویاست

Ali

عضو کادر مدیریت
احتمالا این تصاویر مربوط به مراحل اولیه بازی هستن، اینطور که تو عکسا پیداس قهرمان بازی راه خودشو به مقصد سرزمین آزادی(آرمان شهر یا utopia) آغاز کرده و همون طور که آقای فنائی گفتن برای رسیدن به اون شهر باید از قلب تاریکی گذشت ولی اون چیزی که برام عجیبه ابر سیاه تو دوتا عکس آخر هست!!! منو یاد "خخخ" ولی نمیدونم چرا بهش حس خوبی ندارم!!!
منتظر نظرات شما هم هستم

H

Hgfd_ahmadreza

مثل اینکه دونه های سبز یا چیزی شبیه به اون اینجا هم حضور داره؟

H

Hgfd_ahmadreza

احساس میکنم یه چیزیه که برا پیدا کردن راه ضروریه مثلا شاید تو فیلما دیده باشید از این جور چیزا که هر چی به یه مکان خاصی نزدیک بشه نورش بیشتر میشه:|

Reactions: Ali

Ali

عضو کادر مدیریت
یعنی ممکنه بازی تو یه سیاره دیگه و احتمالا هم ناشناخته اتفاق افتاده باشه؛ با رنگ موی عجیب کاراکتر اصلی هم جور درمیاد.
ایده جالبی بود

H

Hgfd_ahmadreza

به عکس اینستا مستر که نوشته همین پنجشنبه دقت کنید

این پنجشنبه اسکرین شاتهایی از 110 منتشر خواهد شد
منبع: استوری مستر
ظاهرا بازم اون جرم آسمانی تو این عکس هست!
من تو چنتا فیلم و داستان و اینا زیاد دیدم که وقتی ظلمت(از لحاظ معنوی ) و شرارت زیاد بشه خورشید و ماه نورشونو از دست میدن و تیره میشن.
شاید به اون مربوط باشه!

danielsalehi

کاربر
سلام دوستان ،
ببینید ایده سیاره یا همون جرم اسمانی میتونه ایده خوبی باشه ولی خب بیایید از دیدگاه های دیگه بررسیش کنیم :
1- اگر شما تو دنیای عادی به سیاره های دیگر یا مثلا قمر ماه توجه کنید زمانی که قابل دید هستن ، زمانی که شما حرکت میکنید حرکت هیچ جا به جایی از سوی اونا دیده نمیشه منظورم این هستش که با جا به جایی جزعی ما در زمین سیاره های دیگه باز هم در همون زاویه اولیه دید ما هستن اگر در یک مسیر صاف یا در امتداد اون سیاره حرکت کنیم ! مگر اینکه صد ها کیلومتر جا به جا بشیم که کوهی چیزی مانع دید ما بشه وگرنه بازم اون سیاره حرکت جزعی داره ! حالا ربتش به اسکرین شات ها چیه ؟ ببینید اون جسمی که شما گفتید میتونه خورشید یا نمیدونم سیاره دیگه ای باشه ، اگر اینطور بود مطمئنا توی تقریبا اکثر شات ها باید دیده میشد بدلیل بالا (حداقل مطمئن هستم اقای فنایی به این نکته دقت میکنن) ، نظریه من راجب اون جسم قلب سیاره یا یچیزایی مثل منبع انرژی سیارست که درون خود اونجاست (مثل بازی ori که یک منبع انرژی وجود داشت) .

2- دیدگاه بعدی هم عجیب بودن این مکانی که بازی در اون اجررا میشه هستش (فعلا بیایید مکان خطاب کنیم چون هنوز هیچ چیز قطعی نیست) . یک جسم شبیه به ابر تیر دنبال شخصیت اصلی ؟ جالب نیست !؟ خب با توجه به این قضیه که این مکان کمی تخیلی هستش میشه اون جسم رو هم همون سیاره دونست و با کمی تفاوت قانونی نسبت به دنیای واقعی !

--
خب بریم سر بحث های دیگه . : توی تصویر دومی توجه کنید ! بله یک ابلیسک و بازهم داستانی بر ضد خداناباوران ! ابلیسکی توی دنیای تاریک ، بنظرم میشه گفت هدف واضحی داره دنبال میکنه بازی و کمی میشه داستان بازی رو از این قسمت ها فهمید . اولین چیز مهم شخصیت اصلی بود که بصورت کاملا عادی در تصاویر اولیه بازی رونمایی شد و ناگهان چشم اون با زخمی در زیرش بسته شد و تاریکی اصلی اینجا صورت گرفت !؟ بنظر من اگه این قسمت ها رو بزاریم کنار هم چیز نسبتا خوبی بدست بیاریم ! کور شدن شخصیت اصلی (میتونیم این رو تاریک شدن دنیای شخصیت اصلی بدونیم) ، وجود ابلیسک یا نماد از خداناباوری و جهانی دیگر - بنظرم این بازی برخلاف بازی قبلی که با شیطان برون جسم ما مقابله میکرد این بازی برعکس هستش و شاید به نوعی میخواد با شیطان درون ما مبارزه کنه ! شخصیت اصلی به دنیای درون خود صفر میکنه (معمولا ادمایی که کور میشن فک کنم دیگه به نوعی دنیاشون تاریک میشه) ، با شیطان درون خودش برای دستیابی به روشنایی مبارزه میکنه و ....

خب خودم هم چندتا مثال نقض برای این برداشتم از این تصاویر دارم ولی خب میزارم شما مطرحش کنید تا جای بحث وجود داشته باشه . نظرات همه قابل احترامه برام ، این تنها یک فرضیه بود برای داستان بازی و امیدوارم بتونیم در کنار هم این بازی هم رمزگشایی کنیم و لذت ببریم .

موفق باشید.

H

Hgfd_ahmadreza

درسته که با حرکت ما زاویه دید تغیر چندانی نداره ولی دلیل نمیشه که اجرام آسمانی ثابت بمونن!
چرا چون هم خود سیاره ای که در اون هستیم ویا جرم آسمانی که بهش از سیاره نگاه میکنیم حرکت داره!
و در کل به نظرم مستر برای این بازی یه دنیای جداگانه خلق کرده(همانند رمان سرزمین رویا)

بالا