خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

بحث و تبادل نظر Avengers

MANI

Mani
کاربرفعال
hGuDxCeTFPw3kA9c8NaJvl97oqvb.jpg
بعید میدونم کسی تو این دوره زمونه از منتشر شدن انتقام جویان جدید بی خبر باشه!!!
جنگ بینهایت در مرحله اکران است و دوبله فارسی ان بزودی در سوپرمارکت های سراسر کشور منتشر خواهد شد
اما هرروز اخبار ثانیه به ثانیه این ماجرا داخل این تاپیک قرار میگیرد

آخرین ویرایش:
Reactions: 78x

Ali

عضو کادر مدیریت
راستی مانی تاحالا چندتا نسخه از این فیلم کلا منتشر شده؟ من خودم دو قسمتش رو دیدم ولی دوستام میگن یه قسمت دیگه داره که توش مرد عنکبوتی و انت من هم هست ولی من هرچی گشتم پیدا نکردم!
اگه میشه تاریخچه کامل اونجرز رو اینجا قرار بده(تو یک یا دو پست) لازم نیست خیلی کامل باشه و به جزئیات بپردازی

MANI

Mani
کاربرفعال
خوب سادش اینطوری میشه
مارول بزرگترین شرکت ساخت کامیک های ابرقهرمانانه هست. رغیب او سالها پیش دی سی کامیکس بود که خالق بسیاری از شخصیت های محبوب ما (از جمله بتمن، سوپر من، جوکر و...) میباشد. اما چندی پیش این دو شرکت به فکر انتشار کامیک هایشان به شکلی دیگر افتادند. اولین بار که انتقام جویان روی پرده سینما رفت، به شش سال پیش (2012) برمیگردد
بعد از ان انتقام جویان وارد فاز دوم میشود و در فاز دوم فیلم هایی مانند :تور، مرد اهنی 3، نگهبانان کهکشان، انت من و ... ساخته شد. در فاز دوم یک قسمت از اونجرز با نام: ((انتقام جویان: عصر اولتران)) منتشر شد
وقتی مارول کامیکس به مارول استودیو تبدیل شد تمام رغیب هایش را (از جمله دی سی) شکست داد و همین باعث شد مارول فاز سوم را بسازد
فاز سوم مارول شامل فیلم های زیادی بود و تا به حال اولین فازی بود که در ان دو قسمت از انتقام جویان ساخته شده. اولیش ((انتقام جویان: جنگ داخلی)) (یا همون سیویل وار خودمون) و بعدیش همین فیلم تاریخی ((جنگ ابدیت)) (یا همون اینفینیتی وار خودمون) هست که اکران ان به تازگی رخ داده و چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینما هست. (البته هنوز دوبله نشده)
برادران روسو که کارگردان سیویل وار هستند قسمت جدید رو کارگردانی میکنند
سومین فیلم پرفروش تاریخ جنگ ستارگان 7 هست که اختلاف کمی با اینفینیتی وار دارد و بزودی رتبه خود را به مارول واگذار خواهد. اینم یه توضیح جامع و همه فهم (کاری از خودم) درمورد فیلم های انتقام جویان
اگه براتون کاربردی بود لایک کنید در پست بعد عکسهایی از اینفینیتی وار مشاهده میفرمایید

MANI

Mani
کاربرفعال

فردی که در وسط مشاهده میفرمایید نامش تانوس هست. محبوب ترین ضدقهرمان تاریخ سینما
این عکس زمانی را نشان میدهد که او توانسته تمام سنگ های ابدیت را صاحب شود. این فرد قاتل محبوبترین ابرقهرمانان مارول میباشد

Ali

عضو کادر مدیریت
البته سیویل وار از مجموعه کاپیتان آمریکا هست نه اونجرز

MANI

Mani
کاربرفعال
بله این کار برای این بود که برادران روسو برای اولین کارشون در مارول توی جنگ ابدیت ظاهر بشن. فقط اسما سیویل وار مال کاپیتان امریکاست وگرنه تمام جزییات از این خبر میدن که سیویل وار ادامه انتقام جویان: اولتران هست

Sina88

کاربر
راستی مانی تاحالا چندتا نسخه از این فیلم کلا منتشر شده؟ من خودم دو قسمتش رو دیدم ولی دوستام میگن یه قسمت دیگه داره که توش مرد عنکبوتی و انت من هم هست ولی من هرچی گشتم پیدا نکردم!
اگه میشه تاریخچه کامل اونجرز رو اینجا قرار بده(تو یک یا دو پست) لازم نیست خیلی کامل باشه و به جزئیات بپردازی
همونطور که آقای مانی گفتند تا حالا سه شماره از فیلم Avengers منتشر شده اون نسخه ای هم که میگی توش انت من و اسپایدر من هست احتمالا منظور همون Captain America civil war هستش که حتی بعضی از دوستای خودم هم بهش میگفتند اونجرز😅😅

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
خب آقا الان اینفینیتی وارد منتشر شده با کیفیت ۱۰۸۰ پس نتیجه میگیریم منم دیدمش:|

فیلم سراسر ضدحال بود، سراسر!! اولین ضدحال که ویژن بود، دومیش اون مرتیکه ای که یکی از نگهبانای کهکشان بود حالا اسمش یادم نیس:| سومیش هم ترکیدن سفینه ازگاردی ها بود:| چهارمیش هم اینکه همه شون دود شدن:|

حالا یه سوال: چرا اینا تیکه هاشون رفت هوا؟ چی شد؟؟

سوال۲:| : اونجایی که تانوس از اون غاره میاد بیرون و لبخند میزنه یعنی چی؟؟دستشویی کرده بود دشمش وا شده بود که اینقدر داشت لبخند میزد؟:|

سوال ۳:| : چرا جاش برولین باید بازیگر دوتا نقش مختلف توی MCU باشه؟؟نقش اولش که همین تانوس بود و نقش دومش هم توی ددپول ۲ نمیدونم اسمش چیه ولی بازی کرده با یه نقش کاملا متفاوت:|

Am25

عضو کادر مدیریت

فیلم سراسر ضدحال بود، سراسر!! اولین ضدحال که ویژن بود، دومیش اون مرتیکه ای که یکی از نگهبانای کهکشان بود حالا اسمش یادم نیس:| سومیش هم ترکیدن سفینه ازگاردی ها بود:| چهارمیش هم اینکه همه شون دود شدن:|

سوال۲:| : اونجایی که تانوس از اون غاره میاد بیرون و لبخند میزنه یعنی چی؟؟دستشویی کرده بود دشمش وا شده بود که اینقدر داشت لبخند میزد؟:|

سوال ۳:| : چرا جاش برولین باید بازیگر دوتا نقش مختلف توی MCU باشه؟؟نقش اولش که همین تانوس بود و نقش دومش هم توی ددپول ۲ نمیدونم اسمش چیه ولی بازی کرده با یه نقش کاملا متفاوت:|
سلام

راجب ویژن بگم که من وقتی توی "جنگ‌داخلی" ویژن رو در حال استفاده از قدرت هاش دیدم یه جورایی احساس کردم که ویژن از قدرت های نمیتونه خوب توی این فیلم استفاده کنه (چون زیادی نسبت به بقیه قدرتمنده) و احساس مصنوعی بودن به مخاطب دست میده ؛ از نظر من زخمی شدن ویژن توی این فیلم یکی از بهترین انتخاب ها بود

راجب پیتر (نگهبانان کهکشان) هم بگم که واقعا اون صحنه با تانوس خیلی رو اعصاب بود و هنوز نمیدونم چرا وقتی خواهرگامورا اونجا بود و دستش هم خالی بود نزد تو سرش :|

راجب خاکستر شدن هم دقت کنی همه فیلم های ابر قهرمانی شبیه هم شدن ، چهارتا ابر قهرمان دور هم جمع میشن و با دشمن مشترکشون مبارزه میکنن و پیروز میشن ! ولی جنگ بینهایت فرق میکنه ، ضمنا دقت کنی مارول بیش از حد توی این فیلم شخصیت داره (بیشتر از ۳۰ تا :| ) پس لازمه که خیلی ها برای انتقام‌جویان۴ کم بشن ، و اینجا یه فکر فوقالعاده هست و این که همه جز انتقام‌جویان اولیه (کپ،تونی،تور،ناتاشا،هاکای،بنر) حذف بشن

۱. اگه فیلم رو با دقت دیده باشین(که فکر نکنم) تانوس قصد داشت که نصف دنیا(حتی گیاهان و حیوانات) رو برای رسیدن به تعادل بدون هیچ تفاوتی بین غنی و ندار از بین ببره ؛ و همین کار رو هم کرد

۲. باز هم برمیگرده به دقت ! تانوس گفت وقتی که کارم تموم بشه میرم و تو جایی که دوست داره غروب خورشید رو نگاه میکنم ؛ و این به این معنیه که کار از نظر تانوس کارش تموم شده اس

۳. اکبرعبدی هم نقش مرد بازی کرده هم زن :| چ ربطی دارع آخه ؟ من تا وقتی اسم بازیگرای هر دو فیلم رو نخوندم باور نکردم بازیگر تانوس همون کیبل هست ؛ اصلا شبیه هم نیستن ؛ مشکلش چیه ؟

MANI

Mani
کاربرفعال

ضد حالترین قسمت فیلم اونجاش بود که اسپایدر من ترکید:| تازه مارول اعلام کرده که هالکو میخواد از وسط نصف کنه:|

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
سلام

راجب ویژن بگم که من وقتی توی "جنگ‌داخلی" ویژن رو در حال استفاده از قدرت هاش دیدم یه جورایی احساس کردم که ویژن از قدرت های نمیتونه خوب توی این فیلم استفاده کنه (چون زیادی نسبت به بقیه قدرتمنده) و احساس مصنوعی بودن به مخاطب دست میده ؛ از نظر من زخمی شدن ویژن توی این فیلم یکی از بهترین انتخاب ها بود

راجب پیتر (نگهبانان کهکشان) هم بگم که واقعا اون صحنه با تانوس خیلی رو اعصاب بود و هنوز نمیدونم چرا وقتی خواهرگامورا اونجا بود و دستش هم خالی بود نزد تو سرش :|

راجب خاکستر شدن هم دقت کنی همه فیلم های ابر قهرمانی شبیه هم شدن ، چهارتا ابر قهرمان دور هم جمع میشن و با دشمن مشترکشون مبارزه میکنن و پیروز میشن ! ولی جنگ بینهایت فرق میکنه ، ضمنا دقت کنی مارول بیش از حد توی این فیلم شخصیت داره (بیشتر از ۳۰ تا :| ) پس لازمه که خیلی ها برای انتقام‌جویان۴ کم بشن ، و اینجا یه فکر فوقالعاده هست و این که همه جز انتقام‌جویان اولیه (کپ،تونی،تور،ناتاشا،هاکای،بنر) حذف بشن

۱. اگه فیلم رو با دقت دیده باشین(که فکر نکنم) تانوس قصد داشت که نصف دنیا(حتی گیاهان و حیوانات) رو برای رسیدن به تعادل بدون هیچ تفاوتی بین غنی و ندار از بین ببره ؛ و همین کار رو هم کرد

۲. باز هم برمیگرده به دقت ! تانوس گفت وقتی که کارم تموم بشه میرم و تو جایی که دوست داره غروب خورشید رو نگاه میکنم ؛ و این به این معنیه که کار از نظر تانوس کارش تموم شده اس

۳. اکبرعبدی هم نقش مرد بازی کرده هم زن :| چ ربطی دارع آخه ؟ من تا وقتی اسم بازیگرای هر دو فیلم رو نخوندم باور نکردم بازیگر تانوس همون کیبل هست ؛ اصلا شبیه هم نیستن ؛ مشکلش چیه ؟
۱.پس اونجرز بعدی شخصیتش فقط همون کاپیتان مارول باید باشه چون همه خاکستر شدن! (زیرنویس فیلم چسبیده بود و با اجازه تون ۳ ثانیه جلوتر:| شما میتونی دقت کنی؟:|)
۲.کجا گفت خداوکیلی:| من سانسور شده دیدما اگه بر میگرده به قسمت های دیگه اش بگو:|
۳.دقت نمیکنی خب:|:|
وقتی چند بار فیلم های یه بازیگر رو ببینی،حتی اگه لوکی هم باشه قابل شناساییه:|

خب ممنون بازم:|

Sina88

کاربر
من توی مرگ گروت و اسپایدرمن خیلی ناراحت شدم

حالا بگذریم اون وسیله هه دست اون مرده یه چشمه (همون که تو اونجرز ۱ رئیس شیلد بود ) چی بود ناموسا؟

ر.ک:ته فیلم

M.m.najarzadegan

کاربرفعال

حالا بگذریم اون وسیله هه دست اون مرده یه چشمه (همون که تو اونجرز ۱ رئیس شیلد بود ) چی بود ناموسا؟

اینا نمردن

توی بازیگران اونجرز۴ که بری همه شون هستن ۱

برادران نمیدونم چی چی که کارگردان اونجرز هستن اعلام کردند فقط ۱ نفرشون میمیره. ۲

پیام رسان بود دیگه:| مثل یه نوکیا دکمه ای آشغال:| اونم که بهش پیام و فرستاد کاپیتان مارول بود:| ۳

سوال دیگه ای؟:|

Reactions: Ali

Am25

عضو کادر مدیریت
۱.پس اونجرز بعدی شخصیتش فقط همون کاپیتان مارول باید باشه چون همه خاکستر شدن! (زیرنویس فیلم چسبیده بود و با اجازه تون ۳ ثانیه جلوتر:| شما میتونی دقت کنی؟:|)
۲.کجا گفت خداوکیلی:| من سانسور شده دیدما اگه بر میگرده به قسمت های دیگه اش بگو:|
۳.دقت نمیکنی خب:|:|
وقتی چند بار فیلم های یه بازیگر رو ببینی،حتی اگه لوکی هم باشه قابل شناساییه:|

خب ممنون بازم:|
۱. خب بد دانلود کردی گلم :|

۲. همونجایی که به گامورا گفت بیا غذا بخور گامورا هم ظرف رو پرت کرد طرف تخت(به اصتلاح پادشایی) تانوس

۳. میخوای چنتا مثال بزنم دستت بیاد ؟
میدونستی گامورا همون شخصیت آبیه که توی فیلم آواتار بود ؟
میدونستی صداگذار شخصیت هاروارد اردکه یه بار به عنوان طرفدار تونی استارک ظاهر شده ؟
میدونستی معلم پیترپارکر (وقتی که آسانسور سقوط کرد) توی فیلم هالک شگفت انگیز نقش یه دانشجو رو بازی کرده بود ؟
شاید باورت نشه ولی شخصیت تانوس توی فیلم جنگ داخلی نقش همون مزدوری رو بازی کرده بود که میخواستن اون ماده رو بدزدن
صدا گذار جاروس هم همون ویژنه :|

پ.ن: پیدا کردن عکس ها آسون نبود :| لایک یادتون نره :|

آخرین ویرایش:

Am25

عضو کادر مدیریت

من بیشتر با مرگ تی‌چالا ناراحت شدم :(

نیک فیوری ؟ اونی که دستش بود یه جورایی خواست بهمون نشون بده توی فیلم بعدی شخصیت کاپیتان مارول حضور دارههه :)

ر.ک مخفف چیه ؟ :|

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
۱. خب بد دانلود کردی گلم :|

۲. همونجایی که به گامورا گفت بیا غذا بخور گامورا هم ظرف رو پرت کرد طرف تخت(به اصتلاح پادشایی) تانوس

۳. میخوای چنتا مثال بزنم دستت بیاد ؟
میدونستی گامورا همون شخصیت آبیه که توی فیلم آواتار بود ؟
میدونستی صداگذار شخصیت هاروارد اردکه یه بار به عنوان طرفدار تونی استارک ظاهر شده ؟
میدونستی معلم پیترپارکر (وقتی که آسانسور سقوط کرد) توی فیلم هالک شگفت انگیز نقش یه دانشجو رو بازی کرده بود ؟
شاید باورت نشه ولی شخصیت تانوس توی فیلم جنگ داخلی نقش همون مزدوری رو بازی کرده بود که میخواستن اون ماده رو بدزدن
صدا گذار جاروس هم همون ویژنه :|

پ.ن: پیدا کردن عکس ها آسون نبود :| لایک یادتون نره :|
بابا مگه آواتار مال ماروله:| ولی خب باشه آقا قبول من حوصله بحث ندارم:|

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
من بیشتر با مرگ تی‌چالا ناراحت شدم :(

نیک فیوری ؟ اونی که دستش بود یه جورایی خواست بهمون نشون بده توی فیلم بعدی شخصیت کاپیتان مارول حضور دارههه :)

ر.ک مخفف چیه ؟ :|
مگه این دوتا روسو ها نگفتن فقط یکی از انتقامجویان میمیره؟؟

Am25

عضو کادر مدیریت

اونا هنوز اسم فیلم رو هم نگفتن ! اونوقت بیان بگن کی میمیره کی زنده میمونه ؟ یا چند نفر زنده میمونن ؟

در مورد جنگ بی نهایت حتی به تام هالند (بازیگر پیتر‌پارکر) نگفته بودن توی اون صحنه داره با کی میجنگه :| تا لو نره

تنها چیزی که ما میدونیم اینه که تو انتقام‌جویان۴ کاپیتان مارول حضور داره :|

البته با توجه به طرفدارای زیادی که اسپایدرمن مخصوصا تو MCU (دنیای سینمایی مارول) داره عمرا بیان و اونو حذف کنن ;)

M.m.najarzadegan

کاربرفعال
ای خدا:|

برادران روسو اعلام کردند در فیلم انتقام جویان:جنگ ابدیت فقط یکی از اعضای گروه انتقام جویان میمیرد.

بیا:|

Sina88

کاربر
ای خدا:|

برادران روسو اعلام کردند در فیلم انتقام جویان:جنگ ابدیت فقط یکی از اعضای گروه انتقام جویان میمیرد.

بیا:|
خب راس میگه دیگه
از انتقام جویان فقط ویژن واقعا مرد ... بقیه پودر شدن ....
تازه بازم همون اعضای اونجرز عصر اولتران باقی موندن

درضمن اسم فیلم اونجرز ۴ لیک شده و اگر عوضش نکنن اسمش
Avengers: The End Game
هست

این اسم رو یکی از عوامل فیلم تو رزومش نوشته

بالا