خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

معرفی و نقد فیلم lego movie 2

Am25

عضو کادر مدیریت
856

بزارین اولش اینو بگم . من هروقت که فیلم میبینم همراه خودم یه Am25 ده ساله و همچنین یه Am25 چهل و خورده ای ساله همراه میکنم و باهم میبینیم. و بزارین بگم فیلم های کمیه که هر سه تامون بتونیم ازش تا تهش لذت ببریم. و این هم یکی از هموناس.

اول فیلم از تَه فیلم قبلی شروع میشه. یعنی میخوام بگم که ادامه فیلم قبلیه(اینقد فیلمایی که اولشون با دومشون هیچ ربطی نداره کردن تو پاچمون که اگه یه فیلم میبینم ریبوت نشده ذوق میکنم). تو Lego Movie 1 دیدم که چطوری اِمِت به یه مَستِر بِلدِر (استاد سازنده:|) تبدیل میشه. و موفق میشن که دشمنشون که میخواست روی مردم کراگِل بپاشه رو شکست بدن. و در آخرش خواهر کسی که با Lego ها بازی میکرد هم وارد میشه که باهاش بازی کنه. حالا 5 سال از اون موقع گذشته و هر دوشون بزرگ شدن و یه سری دعوا ها با هم دارن (از همون دعوا های برادر-خواهری که فکر کنم اکثرمون داشتیم). مسئله اینه که خواهره لگو های داداشش رو برمیداره... برین فیلمو ببینین :‌\
لگو مووی2 دقیقا از همون ثانیه های آخر فیلم اولش شروع میشه ، جایی که اسباب بازی های شبه لگویی میگن که از سیاره "دوپلو" اومدن. و شروع به غارت لگو ها میکنن. و لگو ها تحت تاثیر اونا یه لایف استایل شبیه به فیلم mad max به خودشون میگیرن. و از اون حال و هوای everything is awesome بیرون میان.

چیزی که به نظر من خیلی باحاله اینه که فیلم به دو دنیا می پردازه. یکیش ماجراهای اِمِت و اون یکی هم دعوای بین خواهر و برادر ، و این دو تا رو به هم ربط میده و اتفاقات هر کدوم اون یکی رو شکل میده. و دیگر این که اصلا اتفاقات آخر فیلم قابل پیش بینی نیستن. یعنی فیلم یه چیزی میگه ولی باعث میشه که شما تو دلتون دقیقا نقطه مقابل اون رو احساس میکنین. ولی آخرش... هی نمیخوام توضیع بدم:‌\
این فیلم رده بندی سنی نداره از یه بچه 10 ساله (در حدی که بتونه زیرنویس یه فیلم رو بخونه) تا سن 85 سالگی (در حدی که چشماش بتونه ببینه) میتونن این فیلم رو ببینن و باهاش بخندن و کیف کنند. و اینو بگم که پیچش داستانی که توی فیلم اتفاق می افته خیلی غیرمنتظره هست و اصلا به ذهنتون هم خطور نمیکرد.
من خودم به شخصه فیلم های لگویی رو میبینم یاد لگو های خودم توی دوران بچه گیم می افتم ، چن تاشون رو هنوز هم فکر کنم دارم... !

در نهایت بگم که واقعا این یه فیلم خوبه و من باهاش خندیدم. ضمنا ، اگه میخواید فیلم رو با زیر نویس ببینید من این زیر نویس رو پیشنهاد میکنم (کلیک)

این فیلم ارزش 15 بار دیدن رو داره . شاید هم بیشتر

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
جدیدا قسمتی از هر انیمیشن و یا فیلمی و یا... به آخرالزمان اشاره داره، اینم همین طور البته اونجا بهش میگن آخرالمامان 🔫:|

Am25

عضو کادر مدیریت
جدیدا قسمتی از هر انیمیشن و یا فیلمی و یا... به آخرالزمان اشاره داره، اینم همین طور البته اونجا بهش میگن آخرالمامان 🔫:|
نمیدونم دقیقا با چه زیرنویس یا دوبله ای نگاه کردی که آخرالمامان ترجمه کرده
خب خود فیلم که میگه بهش میگن آرماماگادن که همه به توی باکس (جعبه اسباب بازی ها) تبعید میشن
که منظورش اینه که بچه ها ترکشون میکنن :|

Arman

تحلیل گر
کاربرفعال
نمیدونم دقیقا با چه زیرنویس یا دوبله ای نگاه کردی که آخرالمامان ترجمه کرده
خب خود فیلم که میگه بهش میگن آرماماگادن که همه به توی باکس (جعبه اسباب بازی ها) تبعید میشن
که منظورش اینه که بچه ها ترکشون میکنن :|
خداوکیلی دوبله ایرانی حرف نداره😐👌
راستی لطفا یه سرچ کوچیکی راجب کلمه آرماگدون بکن ببین چی میاد! البته اونا خیلی سعی کردن کلمه آرماماگادن شبیه آرماگدون باشه😐
(آرماگدون = جنگ آخرالزمان البته تو تورات اومده...)

👇👇👇👇

857

آخرین ویرایش:
بالا