خوش آمدید!

با عضویت در این انجمن شما میتوانید در بحث ها شرکت کنید و دانسته های خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید

عضویت

معرفی و نقد بازی slender مخوف ترین پرونده دنیا و البته یک بازی ترسناک

SAman_Farrokhi

کاربر
عضویت
21 Sep 2019
ارسال ها
19
به نام پروردگار یکتا
بخش اول(اسلندر چیست؟ یا کیست؟)
سلام به همه. فک کنم شما هم تا حالا یه چیزایی در مورد مرد قلمی یا مرد دراز یا اسلندرمن یه چیزایی شنیده باشید ولی حالا اینجا میخوایم بیشتر باهاش آشنا شیم.

شروع ماجرا به سال ۲۰۰۹ میلادی و آغاز چالشی در یکی از فروم‌های ترسناک اینترنتی بر می‌گردد. این چالش از کاربران می‌خواست که عکس‌های روزمره‌ی خود را به شکلی ترسناک ادیت کنند و با نام خود روی وب‌سایت قرار دهند. طی این چالش عکس‌های زیادی توسط کاربران فرستاده شد اما در این میان تنها یک تصویر بود که توانست توجه همه را به خود جلب کند.

این تصویر توسط یکی از کاربران با نام اریک نادسن (Eric Knudsen) ارسال شده بود. پست ارسالی اریک که با نام کاربری ویکتور اسپرج در سایت شناخته می‌شد، درواقع تعدادی عکس سیاه و سفید دستکاری شده بود. اریک، مردی لاغر و قدبلند را که کت و شلواری مشکی به تن داشت و جزئیات صورتش هم به درستی دیده نمی‌شد به پیش‌زمینه‌ی تصاویر اضافه کرده بود. این گونه بود که اولین تصویر از اسلندرمن ساخته شد و اریک بدون آن که خود بداند، شخصیتی را به وجود آورد که قرار بود حالا حالاها از حضورش بهره ببریم.

هنوز معلوم نیست که مخاطبان در تصویر ارسالی توسط اریک چه دیدند و چرا این تصویر به نظرشان از دیگر تصاویر ارسالی در فروم جذاب‌تر آمد. شاید دلیلش متنی بود که اریک نادسن زیر عکس خود اضافه کرده بود و در آن تاریخچه‌ی خیالی جذابی را برای تصویر خود شرح داده بود. اریک زیر تصویر اول جمله‌ای را از زبان کودکان بیان کرده بود: ما نمی‌خواستیم بریم، ما نمی‌خواستیم اونارو بُکشیم، اما سکوتِ دائمش و دست‌های درازی که از بدنش بیرون زده بود، هم می‌ترسوندمون و هم آروم‌مون می‌کرد...


1983-عکاس ناشناس حتما مرده.

تصویر دوم اما به حادثه‌ی عجیب دیگری اشاره داشت. نادسن زیر عکس دوم نوشته بود:

یکی از دو عکسی که از کتاب‌خانه‌ی شهر استرلینگ بدست آمده است. این عکس تصویری است از روز ناپدید شدن چهارده کودک که گفته می‌شود توسط فردی به نام «اسلندرمن» ربوده شده‌اند. مقامات قانونی متوجه غیرعادی بودن تصویر شدند. یک هفته بعد کتاب‌خانه‌ی شهر استرلینگ در آتش می‌سوزد. (بعد از این واقعه) تصویر به عنوان مدرک توسط مقامات ضبط می‌شود.

۱۹۸۶- عکاس: مری توماس، از تاریخ سیزدهم ژوئن ۱۹۸۶ ناپدید شده است.

گویا نوشته‌هایی که اریک زیر تصاویر ارسالی خود اضافه کرده بود، آخر کار خودش را می‌کند و داستانِ خیالی او در مدت زمان کوتاهی با استقبال چشم‌گیری از جانب مخاطبان روبه‌رو می‌شود. البته به هیچ وجه نمی‌توان از نقش پررنگ خودِ تصاویر هم در این اقبال عمومی چشم پوشید. جالب اینجا است که این تصاویر به طرز عجیبی ساده و بی‌جزئیات بودند. درست است که با کوچک‌ترین نگاهی به آن‌‌ها، متوجه شکل و شمایل غیرعادی فردی که در انتهای تصویر ایستاده است می‌شویم، ولی این غیرعادی بودن تا آن حدی نیست که او را با هیولایی بی‌ شاخ و دم اشتباه بگیریم. او تنها فردی است عادی، البته با قد بلند که به نظر می‌رسد ساکت و آرام در گوشه‌ای ایستاده و کاری هم به کار دیگران ندارد. هرچند درنهایت همین شباهت بی اندازه‌ای اسلندرمن به آدمی کاملاً معمولی نتیجه‌ی عکس می‌دهد و حالا دیگر مردم از این شخصیتِ جدید، بیش‌تر از سایر هیولاهایی که تا به آن روز می‌شناختند می‌ترسیدند.

دلیل محوبیت عمومی اسلندرمن هر چه که بوده، این شخصیتِ مرموز بعد از اولین حضورش در رسانه‌ها به سرعت به یکی از شخصیت‌های ماندگار تبدیل می‌شود. بعد از استقبال اولیه‌ی عمومی، افراد زیادی به سراغ این کاراکتر آمدند و هرکدام سعی کردند با روایت داستان‌ها و افسانه‌های خیالی خود درباره‌ی مبدا پیدایش این شخصیت، نسخه‌ای کاملاً منحصر به فرد از اسلندرمن ارائه کنند. به طوری که حالا دیگر اکثر افراد داستانِ اصلی پیدایش این کاراکتر را که توسط اریک نادسن نوشته شده بود از یاد برده بودند. در هرکدام از این داستان‌ها که افراد مختلف به عنوان توضیح همراه با عکس‌های ساختگی خود منتشر می‌کردند، تصویر جدیدی از شخصیت اسلندرمن با قابلیت‌ها و توانایی‌های مختلفی ارائه شده بود و در هر یک از آن‌ها اسلندرمن از انجام اعمال پلید و شیطانی خود هدف و نیتی به خصوص داشته است.طی همین تغییر و تحولات بود که کم‌کم سر و کله‌ی نسخه‌هایی جدیدی از اسلندرمن که از نظر ظاهری نیز با یکدیگر متفاوت بودند پیدا می‌شود. افراد درگیر در پروژه اسلندرمن، هرکدام شخصیت او را با شکل و شمایلی منحصر به فرد تصویر می‌کردند. برای مثال برخی از این تصاویر او را به شکل مردی قد بلند با اعضای بدنی دفرمه و دست و پاهایی که به طرز ترسناکی کِش آمده بود به نمایش می‌گذاشتند. در برخی دیگر از این تصاویر او را به شکل مردی می‌بینیم که اعضای چهره و صورتش دیده نمی‌شوند. حتی در یکی از این نسخه‌ها وضعیت ظاهری و چهره‌ی اسلندرمن به حال و هوای فردی که به او نگاه می‌کرد بستگی داشت؛ برای مثال اگر آن فرد از دیدن اسلندرمن وحشت‌زده می‌شد، می‌توانستید در صورت اسلندرمن نیز آثاری از همان ترس را مشاهده کنید.

البته که تمام این تغییر و تحولات درنهایت به نفع اسلندرمن تمام می‌شود. روند سریع پیدایش این داستان‌‌ها که هرکدام ماجرایی جدید و منحصر به فرد از شخصیت اسلندرمن را ارائه می‌کردند و در عین حال سعی داشتند شباهت‌های خود با داستان اصلی را نیز حفظ کنند، کم‌کم اسلندرمن را به شخصیتی اسطوره‌ای مانند شخصیت‌های افسانه‌های قدیمی محلی تبدیل کرد.

یکی از بزرگ‌‌ترین ویژگی‌های مثبت داستان‌های فولکلور یا همان افسانه‌های محلی این است که در طول زمان آن‌قدر در زبان‌های مختلف می‌چرخند و تکرار می‌شوند و این وسط هر فرد به نوبه‌ی خود چیزی به این داستان‌‌ها اضافه یا از آن‌ها کم می‌کند که درنهایت مردم آن داستان‌ها را هرگز از یاد نمی‌برند. در مورد اسلندرمن نیز دقیقاً با سازوکار آشنای داستان‌های فولکولور، البته این‌بار در فضای مجازی سروکار داشتیم. افسانه‌ای اسلندرمن در طول زمان آن‌قدر تکرار شده بود و آن‌قدر نسخه‌های مختلفی از او ارائه کرده بودند که دیگر به سختی می‌شد او را از یاد برد.

درست است که این داستان‌ها در فضای مجازی می‌چرخید و روز به روز بر تعداد افراد علاقمند به آن‌ها افزوده می‌شد، ولی این‌بار بحث سر شوخی خنده‌داری نبود که یک شبه کل فضای اینترنت را اشغال کند و ورد زبان همه شود و بعد از مدت کوتاهی نیز همه آن را از یاد ببرند؛ اتفاقی که در حال رخ دادن بود چیزی فراتر از این این‌ها بود. این‌بار صحبت سر تعداد زیادی از افرادی بود که همگی به طور اتفاق روی یک داستانِ واحد کار می‌کردند و سعی داشتند با اضافه کردن جزئیات بیش‌تر مانند شخصیت‌پردازی قوی‌تر و استفاده از تخیلات خود برای خلق افسانه‌های جدید، شخصیت اسلندرمن را روز به روز به شخصیتی قوی‌تر، ماندگارتر و قابل لمس‌تر از گذشته تبدیل کنند.

Slender Man


با اینکه تمامی اعضای شرکت‌کننده در پروژه اسلندرمن به خوبی از ساختگی بودن این شخصیت اطلاع داشتند، اما تلاش‌ها و زحمات آنان در جهت تقویت این کاراکتر درنهایت باعث شد اسلندرمن نسبت به سایر شخصیت‌های افسانه‌ای قدیمی که پیدایش هرکدام از آن‌ها سالیان دراز به طول انجامیده بود، روند رشد و پیشرفت سریع‌تری را دنبال کند. در حقیقت ماجرای خلق و گسترش شخصیت اسلندرمن نیز در حال پشت سر گذاشتن روندی مشابه تمامی داستان‌های فولکلور بود، اما به لطف حضور اینترنت این روند که باید به طور طبیعی سالیانِ زیاد به طول می‌انجامید در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری به موفقیت رسید. به این ترتیب بود که درنهایت اسلندرمن جایگاه محکمی میان داستان‌های فولکور پیدا کرد؛ البته با سبک و سیاقی کاملاً مدرن و امروزی. برخلاف اکثر شخصیت‌های افسانه‌ای که منبع و منشا پیدایش آن‌ها دقیقاً معلوم نیست و گاهی حتی این‌طور به نظر می‌رسد که این شخصیت‌ها از زمان ابتدای خلقت در میان ما حضور داشته‌اند، مردم نسبت به شخصیت اسلندرمن که توسط خودشان و در زمان معاصر ساخته شده بود احساس مالکیت می‌کردند و حتی ماهیت ترسناک اسلندرمن هم نمی‌توانست خللی در وجود این احساس ایجاد کند. درست است که شخصیت اسلندرمن و داستان‌های پیرامونش بیش‌‌تر به کابوس شباهت داشتند، اما این کابوسی بود که خودشان آن را ساخته بودند و به همین دلیل کابوسی دوست‌داشتنی به حساب می‌آمد.

برخلاف انتظار بسیاری از افراد، این احساس وابستگی بالا به شخصیت اسلندرمن باعث پیشرفت هرچه سریع‌‌تر این کاراکتر شد و به این ترتیب در بازه‌ی زمانی نسبتاً کوتاهی، افراد بسیاری با این شخصیت افسانه‌ای آشنا شدند. به طوری که امروزه اسلندرمن به چنان چهره‌ای محبوب و آشنایی تبدیل شده است که رد پایش را می‌توان در رسانه‌های مختلف از سینما گرفته تا بازی‌‌های ویدیویی هم پیدا کرد. با وجود آن‌که در تمام این مدت اریک نادسن به عنوان خالق اصلی شخصیت اسلندرمن باقی مانده، اما این کاراکتر در طول زمان بارها و بارها به طور آزادانه مورد اقتباس‌های گوناگون قرار گرفته است. از جمله این آثار اقتباسی می‌توان به اولین فیلمی که با محوریت شخصیت اسلندرمن ساخته شد اشاره‌ کرد. این فیلم ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی به صورت آنلاین در دسترس عموم قرار گرفت و پس از آن نیز در تعداد محدودی از سینماها اکران شد. البته در این میان نمی‌توان از اشاره به بازی مستقلِ Slender: The Eight Pages که در سال ۲۰۱۲ ساخته و روانه بازار شد چشم پوشید. این بازی ساده و در عین حال بسیار ترسناک توانست در مدت زمان کوتاهی با استقبال گسترده‌ای از طرف دوست‌داران شخصیت اسلندرمن رو به رو شود.

 
آخرین ویرایش:

SAman_Farrokhi

کاربر
عضویت
21 Sep 2019
ارسال ها
19
بخش دوم(یک داستان ترسناک واقعی)

با فراموش شدن پیشینه‌ی واقعی اسلندرمن، کم‌کم عده‌ای افسانه‌های مربوط به واقعی بودن این شخصیت را باور کردند
این ماجراها ادامه داشت تاجایی که به نظر می‌رسید شخصیت اسلندرمن در حال فاصله گرفتن از رگ و ریشه‌های اصلی خودش و نزدیک‌تر شدن به شخصیتی است که گذشته‌ی مجهولش مهر تاییدی بر واقعی بودنش می‌زد. اریک نادسن، خالقِ اصلی این کاراکتر، جایی ادعا کرده بود که برای حفظ اعتبار و جذابیتِ اسلندرمن در مقام یک اسطوره‌ی شهری، مخاطبان باید به طور دائم داستانِ اصلی پیدایش این شخصیتِ ساختگی را انکار کنند. نادسن باور داشت برای حفظ قدرت یک اسطوره، به داستان‌های ساختگی دسته سوم یا چهارمی نیاز است که بتوان داستانِ اصلی را میان این روایت‌های ساختگی پنهان کرد و تنها با این روش است که می‌توان جذابیت یک شخصیتِ خیالی را در طول زمان حفظ کرد. با اینکه اکثر افراد شرکت کننده در پروژه اسلندرمن با ماهیتِ ساختگی او نیز آشنا بودند، اما با گذشت زمان و اضافه شدن جماعت تازه وارد، کم‌کم داستانِ اصلی پیدایش این شخصیت در حال فراموشی بود. اینجا بود که ماجرا کمی رنگ واقعیت به خود گرفت. در این میان عده‌ای از فرصت بدست آمده استفاده کردند و سعی داشتند اسلندرمن را شخصیتی واقعی جا بزنند که پیشینه اصلی پیدایشش را هیچ‌کس با اطمینان به خاطر ندارد. البته که طبق معمول در این میان رسانه‌ها نیز بیکار ننشسته بودند و هرکدام سعی کردند به نوبه‌ی خود نقشی را در از بین بردن آخرین نشانه‌های منبع اصلی پیدایش شخصیت اسلندرمن ایفا کنند.

در سال ۲۰۱۱ یکی از بزرگ‌ترین روزنامه‌های ایالت مینه‌سوتا امریکا، پیشینه و منبع اصلی پیدایش اسلندرمن را نامعلوم اعلام کرد. طبق ادعای این روزنامه، شخصیت اسلندرمن از گذشته‌های دور وجود داشته است و تنها کافی است اتفاق شومی در آینده رخ دهد تا باری دیگر سر و کله‌ی اسلندرمن هم پیدا شود. البته متاسفانه ماجرای تصویرسازی‌های جمعی از شخصیت اسلندرمن به همین‌جا ختم نمی‌شود. در ماه می سال ۲۰۱۴ میلادی، دو دختر به نام‌های «مورگان گیسر» و «آنیسا ویر» سعی می‌کنند یکی از دوستان خود به نام «پیتون لوتنر» را در جنگل‌های ویسکانسین امریکا به قتل برسانند. این دو نفر در مجموع نوزده بار با چاقو به بدن دوست خود ضربه وارد می‌کنند، اما این دختر موفق می‌شود به شکل معجزه‌‌آسایی از این حادثه جان سالم به در برد. هر سه این دخترها در زمان وقوع این حادثه تنها سیزده سال داشتند. مجرمان ادعا می‌کردند که برای به جا آوردن یکی از آداب و تشریفات لازم برای رسیدن به مقامِ «proxies» (نوعی برده و غلام دربرخی از افسانه‌ها) در برابر اسلندرمن، دست به ارتکاب این جنایت زده‌اند. دلیل دیگر این دو دختر آن بود که می‌ترسیدند اگر نتوانند در انجام ماموریت خود موفق شوند، اسلندرمن به اعضای خانواده‌ی آن‌ها آسیب برساند و به این ترتیب اصرار داشتند به همگان ثابت کنند برخلاف تصورشان، اسلندرمن شخصیتی خیالی نیست و واقعیت دارد.سمت راست، بالا: آنیسا ویر، سمت راست، پایین: مورگان گیسر (عکس کوچک پایین تصویر هم به قربانی یعنی پیتون لوتنر تعلق دارد.)

البته که نمی‌توان پروژه‌ی اسلندرمن را مسئول اصلی وقوع این حادثه غمگین دانست. آنیسا و مورگان پیش از این نیز دچار مشکلات روانی زیادی بودند و به همین دلیل پس از بحث زیاد بر سر کودک یا بزرگسال بودن آن‌ها در زمان وقوع جرم، درنهایت آن دو را برای گذراندن دوران محکومیت به بیمارستان روانی منتقل می‌کنند. با اینکه در ترسناک و آزاردهنده بودن این حادثه، مانند تمام حوادث مشابه که روزانه در اطراف ما اتفاق میفتد شکی وجود ندارد، اما نمی‌توان داستان‌هایی ساختگی مانند داستان اسلندرمن را به طور مستقیم مسئول وقوع این گونه از حوادث دانست. در واقع مقصر اصلی، ذهن‌های بیمار این افراد است که دائم به دنبال بهانه‌ای می‌گردد تا افکار سیاهی را که پیش از این در خود می‌پروراندند به روشی جدید و منحصر به فرد پیاده کنند. حالا در این مورد، دو دختر پیدا کردن مبدا و منشا اسلندرمن را بهانه‌ای برای پیاده‌سازی نقشه‌ی شوم خود قرار داده بودند.

اگرچه به طور حتم هیچ یک از افراد درگیر در پرونده‌ی اسلندرمن را نمی‌توان مسئول اعمال و رفتار این دو نفر دانست، اما به هر حال این حادثه باعث ایجاد حساسیت‌هایی پیرامون آثار اقتباسی از شخصیت اسلندرمن شد؛ تا جایی که این حساسیت اخیراً دامن‌گیر شرکت سونی که قصد دارد فیلم جدیدی را با محوریت شخصیت اسلندرمن اکران کند نیز شده است.

در فیلم جدید اسلندرمن که چندی پیش تریلری از آن نیز منتشر شد، گویا باز هم مانند گذشته با اسلندرمنی طرفیم که می‌تواند با استفاده از قدرت‌های خود، کنترل ذهن افراد را در دست گیرد و مجبورشان کند همان‌ کاری را انجام دهند که او از آن‌ها می‌خواهد. از دیگر نکات قابل توجه در این تریلر، می‌توان به حضور دختران کم سن و سالِ مدرسه‌ای، یک دختر گمشده و نیز صحنه‌هایی از کشت و کشتار در جنگل اشاره کرد. ناگفته پیدا است که تمام مواردی که ذکر شد، شباهت بالای فیلمِ جدید اسلندرمن را به حادثه ویسکانسین اثبات می‌کند. با وجود تمام این تشابهات به واقعه‌ی اصلی، بسیار عجیب است که عده‌ای حاضر شده‌اند چنین فیلمی را با چنین محتویات حساسی بسازند.

اگر به یاد داشته باشید، چندی پیش مستندی نیز با نام «Beware the Slenderman» (مراقب اسلندرمن باشید) توسط شبکه HBO ساخته شد که به مرور حوادث غم‌انگیز سال ۲۰۱۲ در ویسکانسین می‌پرداخت. اما حتی این موضوع هم چیزی از حساسیت‌های به وجود آمده بر سر اکران فیلم جدید سونی با محوریت شخصیت اسلندرمن کم نمی‌کند.
 
آخرین ویرایش:

SAman_Farrokhi

کاربر
عضویت
21 Sep 2019
ارسال ها
19
بخش سوم(بازی اسلندرمن)
در این بخش قصد معرفی بازی اسلندرمن رو داریم. البته باید بگم ابتدا از داشتن جرات کافی اطمینان حاصل فرمایید!(چون خودم وقتی بازیش کردم تا دوماه نتونستم زیر تختمو نگا کنم😂)
حالا چند تا عکس از بازی میزارم و بعد خلاصه بازی رو میگم. البته اسلندرمن نسخه های زیادی داره ولی معروفترینش که slender the arrival هست رو اینجا قرار میدم.


این هم از لینک دانلود : https://vgdl.ir/slender-the-arrival/

با توجه به گرافیکی بازی داره نیازی به گفتن سیستم موردنیاز نیست و تقریبا بیشتر ما میتونیم اون رو روی سیستم خستمون اجرا کنیم:| حجم زیادی هم نداره.

داستان بازی:
داستان این بازی پیرامون شخصیتی به نام کیت روایت می شود که به دنبال دوست خود، لورن، می باشد. لورن که متوجه اتفاقات عجیبی حول خود شده بود تصمیم می گیرد تا منشا این اتفاقات را دنبال کند و در این حین به طور ناخواسته به قلمرو Slenderman وارد می شود و حال در این قلعه گرفتار شده است.

Slender The Arrival نمرات متوسطی را از پایگاه های نقد بازی دریافت کرد. عده ی بسیاری موسیقی متن و فضای پر تنش و اضطراب بازی را فوق العاده توصیف کردند اما در مقابل انتقاد هایی به سیستم طراحی مراحل بازی و گیم پلی نسبتا تکراری آن نیز گرفته شد. در حقیقت Slender The Arrival تنها برای طرفداران بازی های ترسناک ساخته شده است و اتفاقا در ترساندن مخاطب خود حسابی موفق است. اما اگر با دانلود این بازی انتظار دارید چیزی مانند اکشن های سری Resident Evil دریافت کنید، سخت در اشتباه هستید؛ چرا که قرار نیست چنین اتفاقی در این بازی بیافتد.
 

SAman_Farrokhi

کاربر
عضویت
21 Sep 2019
ارسال ها
19
بخش چهازم(اسلندر در دیگر بازی ها)
خیلی هاتون حتما بازی gta یا minecraft رو بازی کردید و باهاشون آشنا هستید. خب حالا اسلندر چه ربطی به اینا داره؟(خب دندون رو جیگر بزارین:|)

ماینکرافت:
توی ماینکرافت حتما شخصیت enderman رو دیدید و همونطور که از اسمش پیداس خیلی به اسلندر شبیه در واقع سازندگان ماینکرافت s رو از اول اون برداشتن و ظاهرش رو هم تغییر دادن یعنی دیگه خبری از کت و شلوار و کراوات هم نیست!


این دو شخصیت خیلی شبیه هم هستن. اگه اسلندرمن رو بازی کرده باشید میدونید که اسلندر میتونه خودش رو تلپورت کنه و اندرمن هم از این قابلیت مستثنا نیست! تنها تفاوت شون توی ظاهر و جرات شون هست! چون اندرمن کمی ترسو تره و وقتی شما رو میبینه فرار میکنه! ولی وقتی اسلندر پیداش میشه شما فرار میکنید!

gta 5:
1586502201989.jpeg
اگه gta 5 رو هم بازی کرده باشید(که قطعا بازی کردید :|) احتمالا این مرد بی چهره رو دیدید. البته اتفاق بسیار نادریه و من هم ندیدمش.

اگه بازی های دیگه میشناسید که توشون اسلندرمن هست تو این تاپیک بگید!
 

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
309
بخش چهازم(اسلندر در دیگر بازی ها)
خیلی هاتون حتما بازی gta یا minecraft رو بازی کردید و باهاشون آشنا هستید. خب حالا اسلندر چه ربطی به اینا داره؟(خب دندون رو جیگر بزارین:|)

ماینکرافت:
توی ماینکرافت حتما شخصیت enderman رو دیدید و همونطور که از اسمش پیداس خیلی به اسلندر شبیه در واقع سازندگان ماینکرافت s رو از اول اون برداشتن و ظاهرش رو هم تغییر دادن یعنی دیگه خبری از کت و شلوار و کراوات هم نیست!


این دو شخصیت خیلی شبیه هم هستن. اگه اسلندرمن رو بازی کرده باشید میدونید که اسلندر میتونه خودش رو تلپورت کنه و اندرمن هم از این قابلیت مستثنا نیست! تنها تفاوت شون توی ظاهر و جرات شون هست! چون اندرمن کمی ترسو تره و وقتی شما رو میبینه فرار میکنه! ولی وقتی اسلندر پیداش میشه شما فرار میکنید!

gta 5:
مشاهده پیوست 1257
اگه gta 5 رو هم بازی کرده باشید(که قطعا بازی کردید :|) احتمالا این مرد بی چهره رو دیدید. البته اتفاق بسیار نادریه و من هم ندیدمش.

اگه بازی های دیگه میشناسید که توشون اسلندرمن هست تو این تاپیک بگید!
اون فکر کنم مود gta v چون من روفتمش(😂) همچین چیزی نیست!
 

SAman_Farrokhi

کاربر
عضویت
21 Sep 2019
ارسال ها
19
جالبه بدونید اسلندرمن یکی از مخوف ترین پرونده ها توی اداره پلیس هست که هیچوقت بسته نشده و قربانی های زیادی داره!(البته خیلی جالب نمیشه اگه خودم یکی از اونا باشم :| )
 

Arman

تحلیل گر
کاربر ویژه
عضویت
26 Apr 2018
ارسال ها
309
جالبه بدونید اسلندرمن یکی از مخوف ترین پرونده ها توی اداره پلیس هست که هیچوقت بسته نشده و قربانی های زیادی داره!(البته خیلی جالب نمیشه اگه خودم یکی از اونا باشم :| )
فکر کنم راجبش یه فیلمی ساختن سال ساختشم 2013 بود می تونی پیداش کنی؟
 

SAman_Farrokhi

کاربر
عضویت
21 Sep 2019
ارسال ها
19
توی اینترنت هست که توش بلایای مختلفی واسه افراد میافته. لینکش رو برات میفرستم چون سانسوره :|
نسخه 2018 هم داره.
 
بالا